:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
varm? benden daa dertl?s? yahu
Tam1_MaynaK
oarsı öle tabe herkesin karşısına shoq kişilr çıkacak ama açıkcası pek n dmk istediini anlamdım ! daa açık yasarsan sewinirm
Ara
No LoVe No LiFe
tam olarak durumunuzu bilmiyorum ama bence eğer teklifini kabul etmiyorsa üstüne gitmenin bi anlamı yok.onunla ilgilinme.sonra o merak edecek niye benle ilgilenmiyor artık diye.kıymetini o zaman anlar... duygular her zaman değişebilir!!!
Ara
UyuZBiShey
bosferin hayat güsel en cııtırından..
Ara
fatih
bu hayatın neresı guzel be
Ara
fatih
tam1manyak bende ne yazdıgımı anlamadım boş ver
Ara
Tam1_MaynaK
ii güsel kndimi salak hisstem,ştim snde anlamdıysan sorun yk o zmn Big Grin
Ara
zEHiR
blowoff1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:lap dıe uye oldum ve lap dıe konu acıorm kusura bakmayın ama
blowoff1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benden dertlısı yok heralde bu ask konusunda
1 seneye yakın bırıne tutuldum ve cok fena hayat zından oldu bana artık gulmeyı unuttum ıcımden hıc bısı yapmak gelmıo kımsele konusmak
robot gıbı yasıorm sadece nefes alıorm
kac kere bırlıkte olma teklıfı ettık ama cvpı hep hayır oldu sımdıde baska bırısıyle
2-3 gundur ne msj ne aramaya korkuyorm oda cok zor atıo msj hatta atmıo
karsılıksız
belkı 100 tanede 1 kere karsılıksız atıodur aramayı gectım zaten benı arasa durduk yere bı yerlerımı kesecem
bu berbat bısı olmek ıstıorm ya ama bunuda beceremıorm
caresız bos bı adamım ben nıe yasıormkı

NasiyatLErim sana kapak OLsun kardeş...

1-) ilq direk konuşacaksın araya aracı koymıyacaksın koydun mu o zaman kız sana fazla bir Hiss besLemez...
buradan çıkaracağın konu yürekLi Olmandır..
2-) Mesaj yada çağrı atıorum ama karşılığını 100 defa 1 karşılık alıyorum diyorsun.. bakk burada kız peşinde konuşturma niyetindeyse yane dalqa geçme konusu gibi
Hemen ayrıntıya qirem: yane arkadaşların arasında bak bu benim peşimde koşuyoo ama ben yüz vermiom suratına tükürsemde peşimden qelioo v.s Bu örnekk kardeşş sakın yanLış anLama...

Bir Kıza aşık olurken

YürekLi vede açık sözlü olman sana artı avantaj sağlıyacaktır... çıktığın Kızla her türlü muhabbeti yapıcaksın ama seviyeLİ mah le arkadaşlarınla yaptığın gebi deqiLLL yüzeyseLL olarak v.s .v.s

Neden Mii bu konuya yorum yapıyoruM.... tecrubelerim konuşuyorda ondan Kimse inan oLun mennim kadar DertLİ oLamaz En yakın benii can kardeşim pilir.....

NOT: bu yazdıklarımı sakın yanlış anlmayın çok bilmişlik taslamıyorum gerçekleri söylüyorum birebir yaşadım vede onayladım... Made in zehir Hemde damqası far yaa Big Grin Big GrinBig GrinBig Grin

şohq pis uykum qeldi men yataom haydein tay tay
Ara
Tam1_MaynaK
sonuna kdr haklısın bnde böle düşünüom wallah !!! PRAWOOOO !!!
Ara
miracleblack
ne ask? abi yaaa ..ask m? varm?s 2001 de baslayan musti ask?m devam ediyooo 2006 y?l?nday?z ?nbili olduk hala devam..... nas?l bitcek bu gonul i?i...cosebilen cevap ats?n abi yok yok.....cocuk ayr?lm?s sevgi,lisinden oldu kes.... ben buralarda oldum merke????......yok abi yok ges ges yokkk....bende umutta yok..ta onsuz gecen g?nlerin ta aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?q
Ara
zEHiR
Tam1_MaynaK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sonuna kdr hakl?s?n bnde b?le d???n?om wallah !!! PRAWOOOO !!!

pi?i DeqiL cab?mSs... qer?ekler Do?ru Ve a??d?r....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benden Bir Haber Daha!!! deli-kı@z 21 1,941 06-16-2009, Saat: 03:20 PM
Son Yorum: Network
  çözen dilesin benden ne dilerse theropoda 7 684 03-27-2009, Saat: 09:08 PM
Son Yorum: deli-kı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:20 AM