:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkada?Lar A?kdan AnLamayaNLar qiRMesiN..!!
Son Noktam
aRKada?Lar SizdeN Tek ?steDi?iM Bunu ?yi Okuyun Okumadanda Yorum Yapmay?n sizLere Te?ekk?r Butonu Veya Ba?ka Bi?i Yap?n Demiyorum Sadece OkuyuN Ona q?Re Yorum Yap?N... Ben Kendi Ana Fikirimi SerqiLedim Sizde Sergileyin...

Saban Uyand???nda Midesinde Bir Yanma Hissetti. Yanman?n Sebebi Ak?am Yedikleri De?iL Uyan?r Uyanmaz Bug?n Yapacaklar?n?n Akl?na Gelmesiydi.
Buq?N 2 Y?ld?r G?t?rmeye ?al??t??? Bir ?li?kiyi Bitirecekti..
Asl?nda Bunu Yapmakta Ge? Bile Kalm??t?.. ''Bitmeli Dedi ??inden Her G?n Bu Tats?z Uyan?? Bitmeli.'' Gen? Adam Bunlar? D???n?rken Surat? ?ekilden ?ekiLe Giriyordu..
S?ratle Giyinerek D??ar? ??kt?. Bug?ne Kadar Hi? Bekletmemi?ti Onu ?imdide Bekletmemeliydi. ?stanbul So?uk Ve Ya?murlu Bir Nisan Ay? Ya??yordu. Gen? Adam G?ky?z?ne Bakarak ?? Ge?irdi '' Bulutlar Bizim Ya?oyacaklar?m?z? Biliyor .. ??nk? Onlar bile A?L?yoR Halimize ...''
Art?k Kad?k?y ?skelesindeydi. Birka? Dakikal?k Beklemeden Sonra Kar??dan K?z Arkada??n?n Geldi?ini G?rd?. ?imdi Midesindeki A?r? Dahada Artm??t?..
Be?ikta?a Ge?tiler. Yolculuk S?ras?nda Hi? Konu?mad?lar. Gen? K?z Sevgilisinin Bu Durgunlu?una Anlam Verememi?ti.. Nereden Bilecekti Buq?n Ayr?L?k ?anLar?n?n ?alaca??n?...
Be?ikta?'a Geldiklerinde Bir Cafeye Oturdular .. Gen? K?z Anlam??t? Sevgilisinin Kendisine Bir?ey S?liyece?ini... Gen? K?z : Bana Bir?ey mi S?lemek ?stiyorsun ' Diye Sordu ... Gen? Adam G?zlerini Ka??rarak ''EVET'' dedi . Gen? K?z Heyecanlanm??t? . Biraz Sinirlenerek ' S?ylesene Ne Diye Bekliyorsun ' Dedi . GEn? Adam ??ini ?ektikden SonRa ' Sence Biz Nereye Kadar Gidece?iz ? ' Diye Sordu Gen? K?z ' Bunu Sorma Gere?i Niye Duydun ' Diye Yan?t Verdi. Gen? Adam S?ze Ba?lad? ....
'' Bir Ka? Ay ?nce Al?am Saat 22:00 Civar?nda Sana Telefon A??p Senin ??in Yazd???m ?iiri Okumak ?stemi?tim . Sen Bana ' S?ras?m? ?imdi Can?m yaa ??in G?c?n Yokmu ' Demi?tin.. Biliyormusun O An Nakavt Olan Bir Boks?r Gibi Hissettim Kendimi .. ?z?r Dileyip Kapatm??t?m Daha Sonra da Bu ?iiri Benden Hi? ?stememi?tin... Ge?enlerde Hasta olup Yataklara D??t???mde Arkada?lar?mla Birlikte Sende Gelmi?. Meralin ?ansl?s?n Sevgilin Bakar S?z?ne ??im Yok da Sana m? Bakacam Annen Baks?n Demi?tin.
Hat?rlad?n M? ?
Gen? K?z ‘ Biliyorsun Ben Duygusall??? Sevmiyorum. Hem Hasta Bak?c? Gibi G?r?nd???m? de Kimse S?yleyemez’ diye Yan?tlad? Gen? Adam G?ld? ‘ Evet Can?m Hakl?s?n. Zaten Olmak ?stesen de Bu Kalbi Ta??d???n S?rece Hasta Bak?c? , Hem?ire Falan Olmazs?n.’ Gen? Adam Devam Etti … ‘ Bana ?imdiye Kadar Ka? Kere Sabah?n Erken Saatinde G?zel S?zc?klerden Olu?an Bir Mesaj ?ektin? Hi?… Hatta G?n?n G?n?n Hi?bir Saatinde ?ekmedin. Duygusall??? Sevmeyebilirsin. Ama Sen Seni Seven ?nsanlar? da Mutlu Etmeyi Sevmiyorsun. Halbuki Ben Senin Tam Tersine Kendimden ?ok ?nsanlar? Mutlu Etmeyi Seviyorum Seni Tan?d???mdan Beri Her Sabah Her Ak?am Yani Seni And???m Her Saat Tatl? Bir Mesaj?m Vard? Senin ??in Biliyormusun.. Seninle Ben AKLA KARA Gibiyiz ‘ Gen? K?z Anlam??t? ‘ Yani Ne ?stiyorsun Benden ?air Olmam? M??’ Gen? Adam Tekrar G?l?msedi ??inden. D?n Gece Verdi?i Ayr?l?k Karar?n?n NE Kadar Do?ru Oldu?unu D???nd?.
‘ Hay?r Dedi ?air Olman? ?stemiyorum. Olamazs?n Da…

Ayr?lsak ?kimiz ??inde En Hay?rl?s? Olacak’ Gen? K?z ?a??rm??t? ‘Neden AMA ? Ben Seni Seviyorum. Seninde Beni Sevdi?ini San?yordum.’ Gen? Adam ?? ?ekerek ‘ Hay?r Can?m Sen Beni Sevdi?ini San?yorsun. E?er Beni Sevseydin ?imdi Ba?ka ?eyler Konu?uyor Olurduk’ Dedi Gen? K?z?n G?zleri Ya?arm??t?. Gen? Adam Cebinden ??kard??? Mendili Uzatt? . Gen? K?z G?z Ya?lar?n? Silerek ‘ Sen Bilirsin Umar?m Beni Bir Ba?kas? ??in B?rakm?yorsundur’ Dedi. Gen? Adam ‘ Nas?l B?yle Bir ?ey D???n?rs?n Senden ba?ka Kimse Olmad? Ve Uzun Zamanda Olaca??n? Sanm?yorum ‘ Yan?t?n? Verdi.Gen? Adam ve Gen? K?z 2 Sevgili Olarak Oturduklar? Masada Art?k 2 Yabanc?yd?lar. Birka? Dakika Sessizce Oturduk dan Sonra. Gen? K?z ‘ Kalkal?m ?stersen ‘. Dedi. Gen? Adam ‘ Ben Biraz Daha Burada Kalmak ?stiyorum ?stersen Sen Kalkabilirsin ‘ Diye Yan?tlad?.. Gen? K?z ‘ Tamam O Zaman Sana Mutluluklar Dilerim’ Diyerek Elini Uzatt?. Gen? K?z?n Sesi Ve Eli Titriyordu… Gen? Adam

‘?stersen Arkada? Kalabiliriz ‘ Dedi Ve Birbirlerine Son kez Sar?ld?lar…

Gen? Adam Do?ru Yapt???na ?nan?yordu. Eve D?n?nce Y?r?mekten Bitap Bir Haldeydi. Odas?na Girdi. Gece Bitmek Bilmiyordu. Sabah Erken Kalk?p ??e Gidecekti. Uyumal?yd?. Birka? Sonra Uykuya Dalmay? Ba?ard?. Sabah 7’de Saatin Zili ?le Uyand?. Evden ??kaca?? Zaman Cep Telefonuna Bakt?. Mesaj Ve 10 Cevaps?z Arama Vard?. Yorun Oldu?u ??in Duymam??t? Telefonun Sesini. Aramalar Ve Mesaj Sevgilisindendi. Heyecanla Mesaj? A?t?. Ve ?unlar Yaz?yordu

SADECE ONLARI SEVMEY? SEVD?M

HEPS?N? ONLARSIZ YA?ADIMDA

B?R SEN? SENS?Z YA?AYAMIYORUM
BU A?KI TEK KALBTE TA?IYAMIYORUM
SANA YEM?N G?ZEL G?ZL?M B?R TEK SEN? SEVD?M
VE SEN? SEVEREK ?LECE??M ELVEDA B?RTANEM
Gen? Adam ?a??rm??t?. Onu Tan?d??? G?nden Beri ?lk Defa ?iir Al?yordu ve ?stelik Sabah?n 5’inde. Heyecanla Onu Arad?. Telefonu Yabanc? Bir Ses A?t?. Gen? Adam ‘’ Nalan ?le G?r??ebilirmiyim ‘’dedi. Ama Kar??s?ndaki A?l?yordu Hemde H??k?ra H??k?ra ‘’ Ben Onun Annesiyim Yavrum. K?z?m Bu Sabah ?ntihar Etti. Gece Sabaha Kadar Birilerini Aray?p Durdu. Sabah Odas?n?n I????n?n S?nmedi?ini G?r?nce ??eri Girdim. Yavrum Kendini Asm??t?….’

Gen? Adam Beyninden Burulmu?a D?nd. Bir G?n ?nceki Mide A?r?s?n?n 2 Kat?n? ?ekiyordu ?imdi Oldu?u Yere Y???l?p Kald?… Birka? Ay Sonra 2 Doktor Konu?uyordu Hastanede. Doktorlardan Biri Kar??s?ndakine Hastan?n Durumunu Sordu. Haa O Mu? 3 Ay ?nce Getirdiler Kendisi Y?z?nden Bir K?z ?ntihar Etmi?. O G?nden Sonra Cep Telefonunu Elinden B?rakmam??. Devaml? Bir ?eyler Yaz?p Birine Yolluyor. Ge?enlerde Merak Ettim. O Uyurken G?nderdi?i Numaray? Arad?m Numara 3 Ay ?nce ?ptal Edilmi?. Gelen Mesajlarda Bir ?iir Var. Bu Adam Duygusal m? Bilmem Ama Benim Anlad???m Kadar?yla ?iiri Yazan ?ok Duygusal Biriymi? …

Yani Arkada?Lar. Bana G?re Burada AnLat?Lmak ?steNen Ana FikiR

’’ ?EVREM?ZDEK? ?NSANLARIN NE H?SSETT? YADA NE D???ND???NDEN O KADAR EM?N OLMAYALIM BAZEN B?R KALB?N ???NDE NELER SAKLADI?INI ??REND???M?ZDE HER?EY ???N ?OK GE? OLAB?L?R ‘’

Ara
yaagmuurr
bunu biliodum ve muhtesem bi hikaye paylasımın için saol
Ara
Son Noktam
Rica Ederim SEnce Bunun Ana Fikri NediR?
Ara
ayayaysen
k?s? anlayabiliyorum asl?nda
sadece dilde ya da el ele tutu?mada de?ildir a?k

kalpte neler var kim bilebilir ki
Ara
yaagmuurr
anafikri bence bi insanın davranıslarına göre seni sevip sevmediğini değerlendirmicen...ben bunu anlıorum bundan...sonucta bi insan cok sever ama sevgisini gösteremeyebilir...Smile
Ara
ayayaysen
asl?nda erkek de hakl? biraz
insan arada da olsa sevildi?ini duymak ister
Ara
İLAYDA
Çok GÜzel Ama KeŞke Canina Kiymasaydi Belkİ Bİr ÇÖzÜm Bulunurdu Çok Etkİleyİcİ PaylaŞimin İÇİn SaĞol Canim
Ara
serranaz17
yalnız seni seviyorum demekmidir sevgi belirtisi.. önemli olan içten sevmektir..uğrunda ölümü göze almaktır.. çok güzel bi paylaşım.. sabah sabah ağlattı beni
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  .bu Kadar Seveb?l?rm?s?n?z...arkada?lar ?nan Okunmaya De?er .. ROSE 18 1,131 01-19-2007, Saat: 10:35 AM
Son Yorum: serranaz17

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 08:33 PM