:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.bu Kadar Seveb?l?rm?s?n?z...arkada?lar ?nan Okunmaya De?er ..
ROSE
Bu Kadar Sevebilir Misiniz?
Bir otob?s dura??nda kar??la?m??lard? ilk kez... Biri t?pta okuyordu, ?b?r? mimarl?kta.
O ilk kar??la?madan sonra, bir kere, bir kere, bir kere daha kar??la?abilmek i?in, hep
ayn? saatte, ayn? duraktan, ayn? otob?se bindiler. Gen?tiler, ?ok gen?... Birbirleriyle
konu?acak cesareti bulmalar? biraz zaman ald? ama sonunda ba?ard?lar. ?kisi de her sabah
otob?se bindikleri semtte oturmuyorlard? asl?nda. Delikanl? arkada??nda kald??? i?in o
duraktan binmi?ti otob?se, k?z ise ablas?nda... S?rf birbirlerini g?rebilmek i?in, her
sabah erkenden evlerinden ??k?p, ?ehrin ?b?r ucundaki o dura?a, onlar?n dura??na
geldiklerini, g?lerek itiraf ettiler bir s?re sonra...
Okullar?n? bitirince hemen evlendiler. Mutluydular hamda ?ok mutlu... Bazen i?siz,
bazen paras?z kald?lar ama ?ylesine s?k? kenetlenmi?ti ki y?rekleri ve elleri hi?bir
?eyi umursamad?lar. Ay?n sonunu zor getirdikleri g?nlerde de ?nl? bir doktor ve ?nl?
bir mimar olduklar?nda da hep mutluydular. Zaman a??m?na u?rayan, al??kanl?klara yenik
d??en, banka hesab?nda para kalmad??? i?in ya da tam tersine o hesab? daha da kabar?k
hale getirmek u?runa bitip t?kenmeyen sevgilerinden de?ildi onlar?nki...
G?nler g?nleri, y?llar y?llar? kovalad?k?a sevgileri de b?y?d?, b?y?d?... Tek eksikleri
?ocuklar?n?n olmamas?yd?. Zorlu bir tedavi s?recine ra?men ?ocuk sahibi olmay?nca,
b?t?n mutluluklar?n bizim olmas?n? beklemek, bencillik olur diyerek devam ettiler
hayatlar?na. ?ocuk yerine, sevgilerini b?y?tt?ler... Senin i?in ?l?r?m derdi kad?n,
s?ms?k? sar?l?p adama ve adamda Hay?r, ben senin i?in ?l?r?m diye yan?t verirdi hep...
Bazen eve geldi?inde, aynan?n ?zerinde bir not g?r?rd? kad?n, Bir tanem,
k?t?phanenin ikinci raf?na bak... K?t?phanenin ikinci raf?nda ba?ka not olurdu,
Mutfaktaki masan?n ?zerine bak ve seni ?ok sevdi?imi sak?n unutma. Mutfaktaki
masadan, salondaki dolaba sevgi dolu notlar? okuya ko?turan kad?n, sonunda
kimi zaman bir demet ?i?ek, kimi zaman en sevdi?i ?ikolatalar, kimi zaman da pahal?
arma?anlarla kar??la??rd?... Ald??? hediyenin ne oldu?u ?nemli de?ildi zaten...
Hayat ne kadar h?zl? akarsa aks?n, i?leri ne kadar yo?un olursa olsun hep birbirlerine
ay?racak zaman buluyorlard? bulmas?na ama k?rkl? ya?lar?n ortalar?na geldiklerinde,
daha az ?al??maya kara verdiler. Adam, hastaneden ayr?ld? ve muayenehanesinde hasta kabul
etmeye ba?lad?. Kad?n da mimarl?k b?rosunu kapad? ve sadece ?zel projeler g?rev ald?. Art?k
daha fazla beraber olabiliyorlard?. Bir g?n sahilde dola??rken, harap durumda bir ev g?rd?
kad?n, ?zerinde sat?l?k levhas? as?l? olan.Nem dersin, bu evi alal?m m?? Dedi adama.Bu
viraneyi y?kt?r?r, harika bir ev yapar?z.Projeyi kafamda ?izdim bile.Kocaman teras? olan,
mart?lar? kahvalt?ya davet edece?imiz bir deniz evi yapal?m buraya.Sen istersin de ben
hi? hay?r diyebilir miyim? Diye yan?t verdi adam.Amerika’daki t?p kongresinden d?ner
d?nmez arar?m emlak?iyi...Ka? para olursa olsun, buras? bizimdir art?k...
Sadece bir hafta ayr? kalacaklar?n? bildikleri halde, ayr?lmalar? zor oldu adam
Amerika\'ya giderken.Her g?n, her saat konu?tular telefonla.G?zya?lar? i?inde
kucakla?t?lar hava alan?nda.Fakat birka? g?n sonra, konu?maktan ka??n?yordu.Onu
ne?elendirmek i?in, sahildeki evi hat?rlatt? ve ?izdi?i projeyi verdi kad?n ama hi?
beklemedi?i bir cevap ald?: Can?m, o ev bizim b?t?emizi a??yor.Sen en iyisi o evi
unut...
Mutsuzluk, mutlulu?un tad?na al??m?? insanlara daha da ac?, daha da ?ekilmez gelir.
Kad?n, hi? sevmedi bu beklenmedik misafiri.Derdini s?ylemesi i?in yalvard? adama,
Senin i?in ?l?r?m, biliyorsun, ne olur anlat diye dil d?kt? bo? yere...Y?llard?r sevdi?i
adam, duyars?z ve sevgisiz biriyle yer de?i?mi?ti sanki.Ona ula?maya ?al??t?k?a,
beton duvara ?arp?yordu kad?n, her ?arpmada daha fazla kan?yordu y?re?i...
Bir g?n, ?ocuklu?unun, gen?li?inin ve b?t?n hayat?n?n birlikte ge?ti?i arkada??na dert
yanarken, art?k dayanm?yorum, sana s?ylemek zorunday?m diye s?z?n? kesti arkada??.O, seni
aldat?yor.?? yerimin tam kar??s?ndaki restoranda gen? bir kad?nla yemek yiyiyor her ??len.
Sonra sarma? dola? biniyorlar arabaya...Sus,sus ?abuk, duymak istemiyorum bu yalanlar?
diye ba??rd? kad?n.Onca y?ll?k arkada??n?, kendisini k?skanmakla su?lad?...Ertesi g?n,
??le vakti o restorant?n hemen kar??s?nda bir k??eye sindi sessizce ve peri masallar?n?n
sadece masal oldu?unu anlad?...Kocas?n?n eskiden ayn? hastanede ?al??t??? gen? ?ocuk
doktorunu tan?d? hemen.Bazen evlerinde a??rlad?klar? kad?na nas?l sar?ld???n? g?rd? adam?n.
Ak?am kocas? eve gelir gelmez, bazen ba??r?p, bazen a?layarak, bazen ona s?ms?k? sar?l?p
bazen de yumruklayarak hayk?rd? surat?na her ?eyi,?nk?r etmedi adam.Zamanla duygular?n
de?i?ebildi?i, insanlar?n orta ya?a geldiklerinde farkl?l?k arad??? gibi ?eyler geveledi
a?z?nda ve bavulunu al?p gitti evden.Kap?dan ??karken, son bir kez kucaklamak isterim seni
diyecek oldu ama kad?n, \"defol\" dedi nefretle...
?lk celsede bo?and?lar...Modern bir a?k hik?yesinin b?yle son bulmas?na kimse inanmad?.
Arkada?lar?n?n deste?iyle ayakta kalmaya ?al??t? kad?n.Adam?n, sevgisiyle birlikte
Amerika\'ya yerle?ti?ini ??rendi.Bazen yaln?z kald???nda, onu hala sevdi?ini hissedince,
a?l?yordu, a?k?n yerini,en az onun kadar yo?un bir duygu olan nefretin almas? i?in
dua ediyordu.
Aradan bir y?l ge?ti...Her ?eyin ilac? oldu?unu s?ylenen zaman bile, kad?n?n derdine
?are olamam??t?.Bir sabah, ?srarla ?alan zilin sesiyle uyand?.Kap?y? a?t???nda, kar??s?nda
o kad?n? g?rd?.Sen, buraya ne y?zle geliyorsun diye ba??rmak istedi ama sesi ??kmad?.
L?tfen, i?eri girmeme izin ver, mutlaka konu?mam?z gerekiyor dedi gen? kad?n.Kanepeye
ili?ti ve zor duyulan bir sesle konu?maya ba?lad?: Hi?bir ?ey g?r?nd??? gibi de?il asl?nda.
?ok ?zg?n?m ama o bir saat ?nce ?ld?.Ge?en y?l Amerika\'daki kongre s?ras?nda ??rendi
hastal???n? ve yakla??k bir senelik ?mr? kald???n?.Buna dayanamayaca??n?, hep s?yledi?in
gibi onunla birlikte ?lmek isteyece?ini biliyordu.Seni kendinden uzakla?t?rmak i?in, benden
sevgilisi rol? oynamam? istedi.Oysa ilk kar??la?t???n?z otob?s dura??n?n kar??s?nda bir ev
tutmu?tu.Tedavi g?r?yor ve kurtulaca??na inan?yordu ama olmad?.Gece fenala?m??, bak?c?s?
beni arad?, son anda yeti?tim.Sana bu kutuyu vermemi istedi...G?zlerinden akan ya?lar?
durduramayaca??n? biliyordu kad?n.Hemen orac?kta ?lmek istiyordu.Eline tutu?turulan kutuyu
a?may? neden sonra ak?l edebildi.?tinayla katlanm?? bir s?r? k???t duruyordu kutuda.?lk
k???tta, L?tfen b?t?n notlar? s?ras?yla oku Bir tanem diyordu...S?ras?yla okudu; Seni ?ok
sevdim, Seni sevmekten hi? vazge?medim Senin i?in ?l?r?m derdin hep, do?ru s?yledi?ini
bilirdim.Fakat benim i?in ?lmeni istemedim.?imdi bana s?z vermeni istiyorum.Benim i?in
ya?ayacaks?n, anla?t?k m? ?
Son k???d? eline al?rken, kutuda bir anahtar oldu?unu g?rd? kad?n... Ve son k???tta ?unlar
yaz?l?yd?: Sahildeki evimizi senin ?izdi?in projeye g?re yapt?rd?m. Kocaman terasta
mart?larla kahvalt? ederken, ben hep seni izliyor olaca??m...
Ara
ROSE
Bunu Okurken Sonu Çok Duygulandirdi Benİ Hatta AĞlatti Bİle...bence Okunmali....
Ara
CariSmaBoY
süper bi hikaye yaaa...
Bu kadar çok sevmek ne güzel....
Ama yinede hastalığından ölecekte olsa insanın bunu sevdiğiyle paylaşması lazım. Bence son günler hep daha güzel geçer... En azından hiç bi açıklama yapmadan gitmek. insana daha fazla ızdırap verir...
nese inş hiç kimsenin başına bu tür şeyler gelmez...
YARGIÇ
hikaye çok güzel kuziim eline koluna sağlık canım benim.sülocum seninle hemfikirim lam ölcek olsam son dakikalarımı seninle geçirmek isterdimSmile
yok beee şaka sadece kardeşim
kuzim çokk saol çok duygulandım gece gece.....
Ara
ROSE
sende sağol kuzim :SmileSmileSmileSmile
Ara
PETEK
bence çok duygusal insana okurken bile öööög geliyo zuhahahahahahaha
Ara
ROSE
o da senin kendi yorumun.....
Ara
50cent
bunu daha önceden okumuşdum gerçekden de çok güzel bir hikaye yüreğine sağlık Sad
Ara
ROSE
ben teşekkür ederim canım evet bencede çok güzel ....okunmaya değer bence....
Ara
kayıp_gölgeler
eline sa?l?k arkada??m g?zlerim dolduConfusedmiley19:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Kadar Sevebilirmisiniz ?...LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUN......! €BeRimSin 7 802 06-01-2022, Saat: 02:32 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Seni Bekledi?im Kadar- H?ncal Ulu Firari Fırtına 1 349 04-05-2022, Saat: 08:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Bu Kadar Sewebilirmisiniz? MaSaL 11 1,433 01-15-2011, Saat: 12:54 AM
Son Yorum: history
  Kalbim paylaşılamayacak kadar senindir.. (Mutlaka Okuyun) Hasretiim 8 926 06-19-2010, Saat: 09:51 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Bu Kadar Sevebilirsiniz.. 10un100unden 1 500 12-09-2008, Saat: 02:43 AM
Son Yorum: 10un100unden

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 08:06 PM