:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hikayeyi devam ettirin
Qetesh
Bi sessizlik hakim oldu sonra ortama. İbo hala şakanın etkisindeydi ki bi gürültü kopuverdi evin bahçesinde.. İbo Yusuflamış bir halde pencereden baktı ve birde ne görsün. Bahçeye dinazor girmiş İbonun Kiraz ağacına çıkmış ve kiraz topluyor Big Grin .. Dinazorla İbo gözgöze gelmişler ve İbo Dinazora ...
Ara
'Belinay'
İbo dinozara ne yapıyorsun sen çabuk in aşağı babam seni döver hatta kalmaz ben seni döverim demiş..Dinozor bakmış ve ağlamaya başlamış burnundan alevler akmaya başlamış peçete vermiş ibo peçete tutuşmuş iboda suyu hemen peçete yapmış vermiş.. ama benim canım çok istiyodu ne olur kıyma bana demiş Smile İboda dinozora....
Ara
Qetesh
İboda dinozora, be hayvan herif neden izin almadan yiyorsun, onlar ilaçlıydı demiş. Big Grin.. Sonra dinozor ölmüş. İbo toprağa vermiş onu.

Yıllar sonra İbo bi kızla tanışmış. Kızın adı Emineymiş. Tıpkı ölen dinozora benziyormuş. Big Grin .. İbo kızı sevmiş. Aradan zaman geçmiş ve evlenmeye karar vermişler ve çok geçmeden düğünleri olmuş. Ama tuhaf bişeyler oluyormuş Emine de.. İlk bebekleri çok enteresan bi şekilde dünyaya gelmiş. Bebek tıpkı bi yaratığa benziyormuş.. Doktorlar ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Değişik Şarkılarla Şarkı Devam Ettirelim... YasSmin 26 1,960 03-13-2012, Saat: 02:57 PM
Son Yorum: ZencefiL
  C: Son Harften İngilizce Kelime Bulma Oyunu |Burdan Devam| piko 492 8,586 04-10-2009, Saat: 03:09 PM
Son Yorum: bidely
  En son Ne Zaman [Buradan Devam] piko 53 2,435 07-25-2008, Saat: 03:09 PM
Son Yorum: nazarboncuqu
  Biraz Once Hangi Bölümdeydin-Burdan Devam piko 7 712 07-10-2008, Saat: 01:52 PM
Son Yorum: rüzgargülü
  son kelimeyle devam et... matROCK 4 559 08-30-2007, Saat: 11:03 PM
Son Yorum: adyge55

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:49 AM