:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hikayeyi devam ettirin
sunurk
evde babam annem vardı.soğuk bir kış günüydü.dışarıdan gürültüler geliyordu.gürültüler arttıkça daha çok korkuyorduk.gürültüler iyice çoğaldı.ben yavaşça kapının yanına yaklaştım.ve..................
Ara
deli-kı@z
ordan dınlemeye başladım seslerı,yakınına gelınce içimdekı korku bıraz azalmıştı,bırden cesaretlendım ve kapıyı actım yuzume soguk ruzgar estı daha sonra kapattım kapıyı tam odaya girıyodumkı............
Ara
s7e7v7e7n
karşımda bir silüet belirdi ben yeni yıl hayaletiyim canım sıkıldı geziyorum sıcak çorbanız varmı diye sordu.....
Ara
TutkuM
evet vardı ama bir hayalet nasıl çorba içer diye düşünürken bir ses...
Ara
rapunzel
ben melek dedi Big GrinBig Grin
canınızı almaya geldim.sonra melek bi baktı sıcak çorba var yiyim dedi.yedi bi güzel sonra uyuya kaldı.kız o uyuduktan sonra onu sakladı hahahaha Big GrinBig Grin
kapı çaldı ve.......
artık sallıcak bişi bulamadım Big GrinBig Grin
Ara
deli-kı@z
rapunzel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben melek dedi Big GrinBig Grin
canınızı almaya geldim.sonra melek bi baktı sıcak çorba var yiyim dedi.yedi bi güzel sonra uyuya kaldı.kız o uyuduktan sonra onu sakladı hahahaha Big GrinBig Grin
kapı çaldı ve.......
artık sallıcak bişi bulamadım Big GrinBig Grin
Big GrinBig GrinBig Grintutkumdan devam edeyım....haha ammada yuttun be olum ne hayalatı ben ibo kapıyı actında içerı daldım sen farketmedın kapıyıda kapamadın ne ötlekmışsin dedı veeee...........
Ara
TutkuM
Hemen koşup yatağın içine,yorganın altına saklanmayı tercih etti.Big Grin
Hala hayalet olmadığın farkına varamadı.İbo, oğlum kalk işimiz var dedi ...
Ara
deli-kı@z
git git dedi hala neyse bı bagırdı ıbo kendısıne 2 de osmanlı tokatı attıBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin koşarak banyoya gıttı elını yuzunu yıkadı ve bıraz kendısıne geldı........
Ara
kanatsı@z_meleq
mal mısın oğlum böle şakamı yapılır bunun acısını sonra çok pis çıkarcam görcen ssen dedi ve......
Ara
deli-kı@z
oda iboya tokat attı ve güreş yaptılar:yikildim: güreşte ibo yendı ve gülmeye basladılar bız ne yapıyoz dıye :yikildim:ve sarıldılar bırbırlerıne......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Değişik Şarkılarla Şarkı Devam Ettirelim... YasSmin 26 1,960 03-13-2012, Saat: 02:57 PM
Son Yorum: ZencefiL
  C: Son Harften İngilizce Kelime Bulma Oyunu |Burdan Devam| piko 492 8,586 04-10-2009, Saat: 03:09 PM
Son Yorum: bidely
  En son Ne Zaman [Buradan Devam] piko 53 2,435 07-25-2008, Saat: 03:09 PM
Son Yorum: nazarboncuqu
  Biraz Once Hangi Bölümdeydin-Burdan Devam piko 7 712 07-10-2008, Saat: 01:52 PM
Son Yorum: rüzgargülü
  son kelimeyle devam et... matROCK 4 559 08-30-2007, Saat: 11:03 PM
Son Yorum: adyge55

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:00 AM