:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sadece Sevmiştim.
pluie
pptya83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben artık bunun evlilik olmadığını,böyle gitmeyeceğini ve düzeleceğine de inanmadığımı söyledim.Herşeye hazırlıklı olduğumu,ayrılacağımı söyledim.
Sadece ,derin bir sessizlik.şimdi yaptığı bu,konuşmak da yok tamam ayrılalım da yok.
Böyle yarına dair umutların ve hayallerin olmadan yaşamak çok zor.Sadece kendimle ilgilenip kendime ait bir dünya kurmaya çalışıyorum ama aynı evde iken bu da zor oluyor.Ama beyefendi daha geniş imkanlara sahip olduğu için kendine ait bir dünya kurmuş durumda .Ben de sadece ve sadece evde çocukların bakıcısı konumunda.
Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.Şimdilik derin bir sessizlikle bekliyoruz.
Fırtınadan önceki sessizlik bu...
İşte böyle bir tavsiyesi olan olursa bekliyorum. teşekkürler..

Kaçan kovalanır diyorlar ya hani.. bu laf 7 yaşındada 70 yaşındada geçerli olan bir laf canım. Karşındaki kim olursa olsun geçerli olan bi laf.. Yapmak gereken şey..Küçük bir oyun ama AŞK oyunu değil. İNTİKAM oyunu. Sadece daha çok ilgilen kendinle daha çok bakım yaptır. ve daha çok arkadaş edin.. Ve ona karşı yapacağın tekşeyde GÖRMEZDEN GELMEK.. mutlaka içi cız edecek er ya da geç edecek..
Senden yaşça küçüğüm.. Çocukça gelebilir belki ama sadece dene.. Birşey kaybetmezsin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sadece MAVİ'yi Sevdim..... asi_ve_mai 12 2,190 02-09-2016, Saat: 01:36 PM
Son Yorum: Beyaz
  •◘• ~♥~Biricigim•◘• ~♥~Ben sadece seni istiyorum. ÇiLeK 40 4,386 08-21-2010, Saat: 09:22 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  sadece sana......(eskilerin arasında buldum) okeanos 2 632 05-29-2010, Saat: 03:52 PM
Son Yorum: okeanos
  Sadece SENN 'Belinay' 8 1,282 05-05-2010, Saat: 12:58 PM
Son Yorum: Qetesh
  sadece senn.. sı@marı@k cansuu 9 812 05-26-2009, Saat: 09:20 AM
Son Yorum: sı@marı@k cansuu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:51 PM