:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sadece Sevmiştim.
pptya83
Ben sadece sevmiştim seni,hiç hesapsız,hiç karşılıksız.önceleri senin de beni sevdiğine inanmıştım,çünkü inandırmıştın beni.Her şey seninle anlamlıydı bana.Herşey seninle güzeldi.Öyle sevdimki seni,incitmemek kırmamak için elimden gelen herşeyi yaptım.Hatta öyle çok kırdığın oldu ki beni ,yine de ben "sen mutlu ol diye "hiç ses çıkarmadım.Aradan yıllar geçti,gün geçtikçe uzaklaştın benden.Ne yaptımsa olmadı.Uzun ,uzun konuştuk yine de başaramadık birlikte olmayı.
Beraber bir yola çıkmıştık,birlikte yürüyemedik ,tökezledik.Bu kadar zor muydu bu yol arkadaşlığında ,birbirini taşıyabilmek.Sen arkana bakmadan yürüdün gittin.Yıllar önce bıraktın elimi.Bense yetişemedim ardından.
Şimdi iki yabancıyız. Daha da zor olanı,hala evlilik oyununu sürdürüyoruz.Hem de birbirimizin yüzüne dahi bakmadan.Tam 4 bayram geçti .Ne bayramlaşma ne de tek kelime etmeden.Herşey anlamını yitirdi artık.Bütün kelimeler bitti.Sözler tükendi.Sadece çocuklar birkaçyıl daha büyüsün diye ...Değer mi bilmiyorum.Ömürler tükeniyor.Yaşanması gereken en güzel yıllar uçup gidiyor.
Katıksız sevgimin kıymetini bilemedin.Ben sadece, başımı huzurla göğsüne yaslayabilmek istemiştim .Başka da hiç ama hiç birşey istememiştim.Sen se gösterişli dünyanın içinde kaybolup gittin.Şimdi mutlumusun?Gördüğüm kadarıyla değilsin.Hatta geçen gün sana mail attım.Mutlu olmak için ne istiyosan onu yap , ben herşeye hazırlıklıyım diye.
Yıllardır , her gün eve gelişinde sen zili çalardın(anahtarın olsa bile mutlaka)ben de kapıyı açıp boynuna sarılırdım.Sen geldiğinde mutlaka ben açardım kapıyı çocuklar değil.ve hep güleryüzle karşılardım.Senin geliş saatlerinde hazırlık yapardım evde ,kendime de çeki düzen verirdim.Her telefon edişinde heyecenla açardım.
Artık ne evin zili çalıyor, ne de telefonum...Sesssizce içeri girip,kendine ayırdığın odana geçiyorsun.Beni de görmek istemiyorsun.Artık benimle yapamazmışsın.Doğru etrafında okadar albenisi olan insan var ki beni ne yapacaksın.Yeni insanlar yeni heyecanlar..Tamam o zaman yapman gerekeni yap deyince de çocuklar biraz daha büyüsün diyorsun.Ya ben ne olucam bu arada.Artık kesin kararlar alma zamanı geldi de geçti bile...
Ara
gülay
Dört duvar arasına sıkışıp kalmak ne kadar zordur
okurken üzüldüm inşallah mutlu olursun...
Ara
pptya83
Teşekkür ederim Gülaycım, güzel dileklerin için.Çok uzun ,uzun konuştuk zamanında ama başaramadık işte.Ben yıllarca sadece O nun için nefes almışım ve hata yapmışım. Eşim bu yüzden beni yok saymış.İnsan önce kendi için var olmalıymış.Ve uzun zamandır öyle davranışlar ve konuşmalar yaptı ki ,artık ondan benim de uzaklaşmamı sağladı.
Peki şimdi doğru mu bu şekilde beklemek ,çocuklar birkaç yıl daha büyüsün diye......Aynı evin içinde iki yabancı olmak ve böyle yaşamaya çalışmak çok zor.
Ara
gülay
Üzerinde anladığım kadarıyla taşıman gereken çok büyük yük var
ama bunun üstesinden yalnız başına gelebilirmisin yardım alsan
diyorum bir psikoloktan ondan sonra senin için doğru olanı yapmanı
zaman her şeyin ilacı diyoruz ama bazı sorunlar vardır bunun üstesinden
yalnız başına çıkamayız hayırlısı neyse o olsun canım güçlü olmanı diliyorum
Ara
pluie
pptya83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Peki şimdi doğru mu bu şekilde beklemek ,çocuklar birkaç yıl daha büyüsün diye......Aynı evin içinde iki yabancı olmak ve böyle yaşamaya çalışmak çok zor.
Canım benim ya... Neler yaşamışsın ..
Gerizekalı adam! Kör!
Umarım herşey gönlünce olur..
Ara
pptya83
sevgili pluie güzel dileğin için teşekkür ederim.umarım herşey senin için de güzel olur...
Ara
Yorgun Yürek
Artık kesin kararlar alma zamanı geldi de geçti bile...

Çocuklarınız büyüsün diye her zorluğa boyun eğmişsin ama artık yazına istinaden bencede artık bir karara varmak zorundasın yoksa hayatın bu şekilde sürer gider oyüzden bir an evvel karar vermek zorundasın ....unutma her insan özelikle bir Anne çok güçlüdür Smile

Huzurlu ve Mutlu olman dileklerimle ....
Ara
pptya83
Teşekkür ederim yorgun yürek,kararımı aldım ve kendisine bildirdim.bakalım neler olacak.Umarım bundan sonrası daha güzel olur.
Ara
pluie
pptya83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkür ederim yorgun yürek,kararımı aldım ve kendisine bildirdim.bakalım neler olacak.Umarım bundan sonrası daha güzel olur.
ay sonucu bizede bildirir misin? Ben şahsen merakla bekliyorum sonucu + kararını duyduğu andaki yüz ifadesini beyefendinin..
Ara
pptya83
Ben artık bunun evlilik olmadığını,böyle gitmeyeceğini ve düzeleceğine de inanmadığımı söyledim.Herşeye hazırlıklı olduğumu,ayrılacağımı söyledim.
Sadece ,derin bir sessizlik.şimdi yaptığı bu,konuşmak da yok tamam ayrılalım da yok.
Böyle yarına dair umutların ve hayallerin olmadan yaşamak çok zor.Sadece kendimle ilgilenip kendime ait bir dünya kurmaya çalışıyorum ama aynı evde iken bu da zor oluyor.Ama beyefendi daha geniş imkanlara sahip olduğu için kendine ait bir dünya kurmuş durumda .Ben de sadece ve sadece evde çocukların bakıcısı konumunda.
Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.Şimdilik derin bir sessizlikle bekliyoruz.
Fırtınadan önceki sessizlik bu...
İşte böyle bir tavsiyesi olan olursa bekliyorum. teşekkürler..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sadece MAVİ'yi Sevdim..... asi_ve_mai 12 2,190 02-09-2016, Saat: 01:36 PM
Son Yorum: Beyaz
  •◘• ~♥~Biricigim•◘• ~♥~Ben sadece seni istiyorum. ÇiLeK 40 4,388 08-21-2010, Saat: 09:22 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  sadece sana......(eskilerin arasında buldum) okeanos 2 632 05-29-2010, Saat: 03:52 PM
Son Yorum: okeanos
  Sadece SENN 'Belinay' 8 1,282 05-05-2010, Saat: 12:58 PM
Son Yorum: Qetesh
  sadece senn.. sı@marı@k cansuu 9 812 05-26-2009, Saat: 09:20 AM
Son Yorum: sı@marı@k cansuu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 10:21 PM