:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KIZLAr KIZMAyıN BAna :D
=EdOzAn=
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:MELek OLduqumUzu SÖLEMEk isTEmiYoruısBig GrinBig GrinBig Grin

kesin öledir Big Grinsizin melek olduğnuzu sölemenize ne qerek war biz meleğiz yeter Big Grin
Ara
dj_FoRzA
=EdOzAn= Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kesin öledir Big Grinsizin melek olduğnuzu sölemenize ne qerek war biz meleğiz yeter Big Grin
,

Efet KAytılIOrum KUuzuMBig Grin ŞEYTanda Bi MELek Big Grin
Ara
duyqushh
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BAKMAz Olur MUYUsBig GrinBig Grin PEkTE ÇirkİNİz MAŞALLAh Big Grin

sonunda sizde kabul ettiniz Big Grin
Ara
dj_FoRzA
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sonunda sizde kabul ettiniz Big Grin

Evet KAbuL Ettiq Big Grin ÇİrkiNİz Ama siziNDe ŞEYTAn OLDuqunuzu kabuL Ettik :d
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Bana bak Forza kızlar şeytan değil melektir bu arada ben kendimi şeytan olarak görüyorum ve çirkin olduğumu asla gizlemiyorum ve çirkinlik şöyle dursun bizim yani erkeklerin bazı huyları var kızları sinirlendiren misal kızlara kötü davranmak gibi ama ben asla böyle birşey yapmak istemem diğer konuya gelince asla kalp kırıcı olma "diyorsunuzki kız milleti değilmi hepsi aynı." bu söze katılmıyorum önce erkekler yani bizler kendimizi sorgulamalıyız ondan sonra bayanlar hakkında yorum yapabiliriz bu yazdıklarımı dikkatle oku ve önce erkek olarak kendini sorgulaki kızlara ondan sonra söz söyleme hakkına sahip ol ev işlerimi zor yoksa bizim yaptıklarımızmı işte sana sorgulamak için mantıksal bir soru.
Ara
dj_FoRzA
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bana bak Forza kızlar şeytan değil melektir bu arada ben kendimi şeytan olarak görüyorum ve çirkin olduğumu asla gizlemiyorum ve çirkinlik şöyle dursun bizim yani erkeklerin bazı huyları var kızları sinirlendiren misal kızlara kötü davranmak gibi ama ben asla böyle birşey yapmak istemem diğer konuya gelince asla kalp kırıcı olma "diyorsunuzki kız milleti değilmi hepsi aynı." bu söze katılmıyorum önce erkekler yani bizler kendimizi sorgulamalıyız ondan sonra bayanlar hakkında yorum yapabiliriz bu yazdıklarımı dikkatle oku ve önce erkek olarak kendini sorgulaki kızlara ondan sonra söz söyleme hakkına sahip ol ev işlerimi zor yoksa bizim yaptıklarımızmı işte sana sorgulamak için mantıksal bir soru.

Al BAsLAdıK GEneSmile YA hÜSoo Aqa BAslIK NE MAxi GEyiK DeğiL Mi YA Buda GEyik iŞTE ala ala HErkes BİliO ErkekleriN KISsız KISLArıNDA erkeSİz Yaqamıcanı YA Bİ GEyik YAqalIM DEdik Of yA NEysE
Ara
gnc_fb
yawww Né KadaR $açma konusuonz K.ßakmayınn
eqéR KadınLAr oLmasaydıı $iz oLmıcaktınız ßunu unutmayınn !

KadınLaRa Laf Yok ilK KéNdinizé ßakınnn...!

héRKéz $én déiL uquR
Ara
dj_FoRzA
gnc_fb Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yawww Né KadaR $açma konusuonz K.ßakmayınn
eqéR KadınLAr oLmasaydıı $iz oLmıcaktınız ßunu unutmayınn !

KadınLaRa Laf Yok ilK KéNdinizé ßakınnn...!

héRKéz $én déiL uquR

NE OLAcak BİziM bu HaliMİz YABig Grin
Ara
=EdOzAn=
way haLiNise biS oLmasaK
Ara
ßloodly_Darq
ehegghehfhejhehrfasasds süper ama yanlış Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşkım Baksana Bana(süperrrr:D:D))) ciciKIS 12 1,093 04-10-2022, Saat: 03:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşkım Baksana Bana:D Stinq 1 370 04-04-2022, Saat: 06:43 AM
  ForuMDaKi KızLar AraSı DiYoLogLar €BeRimSin 7 581 04-02-2022, Saat: 08:59 AM
  iyi kızlar kötü kızlar .. p£r!k!z! 1 707 04-01-2022, Saat: 04:00 PM
  AŞKIIIIIIM Baqsana Bana :D :D :))))))))))) Carizmatic 1 364 03-31-2022, Saat: 10:38 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 07:09 AM