:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: KIZLAr KIZMAyıN BAna :D
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Tanrı dağları yaratmış, şöyle bir bakıp :
"Mükemmel oldu" demiş.
Ağacı yaratmış, bakmış ve :
"Çok güzel oldu" demiş.
Hayvanları yaratmış :
"Of, süper oldu elime sağlık" demiş.
Erkeği yaratmış :
"Heyt be, budur işte" demiş.
Kadını yaratmış...
...biraz durmuş...
...sağına bakmış...
...soluna bakmış :
"Neyse bu da makyaj yapar artık naapalım" demiş

ŞAKA ŞAKA ÖYLE DEMEMİŞ.......
Ya ne demiş...
Başka ne diyebilir ki :
"BİRİ SUSTURSUN ŞUNUUUUUUUU!!!"
demiş...

AlıNtı
manyaqsn sen yhaa hiçte bile çok saçma bi yazı bnce :yikildim:
Kızları bırak ben bile bir erkek olarak kızarım.
walla ArKİdiŞLer BEn Bunu BULdUm bi YErden BAna KIZMAnız BEnm içiN sORuN deqiLBig GrinBig Grin ama YAzAn AdamDA PEk HAklsız sayıLMAz Be Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kızları bırak ben bile bir erkek olarak kızarım.

off hüseyinim bee ben boşuna sevmiom seni bitanecik dostumsun bnm yha :kucak:
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:walla ArKİdiŞLer BEn Bunu BULdUm bi YErden BAna KIZMAnız BEnm içiN sORuN deqiLBig GrinBig Grin ama YAzAn AdamDA PEk HAklsız sayıLMAz Be Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Angry bana bakk yazıya bişe demiom ama sende bu yazıya hak verirsen sana kızarım işte Angry :yikildim:
off hüseyinim bee ben boşuna sevmiom seni bitanecik dostumsun bnm yha :kucak:

Sende benim dostumsun.
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:off hüseyinim bee ben boşuna sevmiom seni bitanecik dostumsun bnm yha :kucak:

HeuHeUHEEUheue BEnde seweriM HÜsOmuBig GrinBig Grin
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Angry bana bakk yazıya bişe demiom ama sende bu yazıya hak verirsen sana kızarım işte Angry :yikildim:

HAk WerirsEn değİl HAKLI adamBig GrinBig Grin
Allah'ın elimi var Allah insana benzermi bu sorulara mantıksal cevap ver sana hak vereyim.Allah benzersizdir birde şunu düşün ben bunu paylaşacağım ama milletin tepkisi ne olur düşün ondan sonra aç.
Sayfalar: 1 2 3 4