:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allah askina dogru mu yaptigim yardim lutfen?
nurişş
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR ..

Türkçe’mizdeki güzel sözlerden veya atasözlerinden birisi de bu ... Bununla verilmek istenilen mesaj şu: Siz istediğiniz kadar konuşun, bağırın, çağırın, biz bildiğimiz yolda gideriz. Sevdiğimize canımızı bile veririz .. (NOKTA)
BUNUN ÜSTÜNEDE BİR ŞEY DENİLMEZ HERALDE
Ara
snd
ok. yanlis anlasilma duzeldi, simdi sen kendini bir kizin yerine koy... ya da kendini bi dusun nisanlamaya kalkiyorsun hersey tamamken dugun salonu icin paran yok sevdigin kizin babasindan borc para istemek icin erkek kardesini gonderir misin?
Ara
kı@ymı@k=)
canımsın tamam artık yaptığım doğrumu diyosun birileri fikir söylüyor sen kendininkini doğru kabul ettirmeye çabalıyosun doğru düşünüyosan doğrudur yaptığım diyosan foruma neden doğrumu diye açıyosun sana göre doğru ama herkes doğru demeyebilir lütfen..
Ara
snd
ewet oyle, herkesin farkli farkli dusunceleri var... merak ediyorum sadece
Ara
snd
herkes susmus bakiyorum
Ara
Aşksı@z
Sen doğru olanı yapmışsın
ve doğru yoldasın birbirini tanımayan iki aile tanışıyor ve çocuk yurt dışında türkiyeye geliyor sevdiği kızın babasından para istetiyor saçmalığın ta kendisi. bunda kesin bir oyun var. bu da (NOKTA)
Ara
rapunzel
iyi etmişin bence de borç isteyecekse evlenmeye kalkmasın ya da kredi çeksin ya teknolojide çareler tükenmez.o zaten seni gerçekten sevseydi ne yapar ne eder o nişanı engellemene izin vermezdi...
Ara
riukeen
İlginç hiç mi akrabaları yok bunların ?

En iyisini yapmışsın..
Ara
CaNaT
Bende de doğru yapmışsın. Bunu artık düşünme bilee
Ara
casus021
ailenizden borç para istedi diye ve bir birinizi seviyorsanız egerki bu ayrılma sebebi olmaz aileniz bu nokta paramız yokder ve sorun ortadan kalkar karsı tarafta zorla sizden bu parayı isteyecek degillerdir her halde sonuçta yinede siz bilirsiniz fakat para yüzünden sizin konuşmamanız biraz saçma geliyor nice insanlar tanıştıkları zaman bir birleri yardımcı olurlar
parayı vermezsiniz konuşmaya devam edersiniz

dogru karar verip vermediginiz ileride belli olur
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 967 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,072 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 727 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,280 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,420 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:42 AM