:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unutmad?m seni! "Ey Yaln?zl?k.
tatlı_cadı
Unutmad?m seni! "Ey Yaln?zl?k..." .:.
Ne yazilmali ki silinip gitmesin, ne s?ylenmeli ki unutulup bitmesin. Sessizlikle ba?layan bir hikaye bu. Eger bagladigi gibi bitecekse sonu, yasanan her ne varsa sil, gitsin.Hayallerde ger?ek gibi yasarken seni, umutlarda bitti bir zaman, sevgiler de. Seni seviyorum ??nk? ne zaman siir okusam, misralarindan sen akiyorsun, g?zlerimden yaslar s?z?l?p resmine damliyor, sessizlik sarariyor i?imde, susuyorum. Tam buldum dedigin anda kaybetmek nedir bilir misin? Atilmisligi hissettigin oldu mu? Hayaliyle yasamayi ezberledin mi? Delicesine sevdigin ama onun seni sevmedigini ?grendigin o ani hi? yasadin mi? Onun eksik yanlarini bile sevebildin mi ? Terkedilice ilk defa g?r?yormus gibi baktinmi? Elvedasiz ayriliklar acitti mi i?ini? G?z kapaklarina inat, uyumadigin oldu mu gecelerce? Sadece mum isiginin aydinlattigi odanda onu d?s?nd?g?n oldu mu saatlerce? Ellerin onsuz kaldiginda ?s?d?n m?? Duyuyorum susuyorsun, yine susuyorsun, tipki o zamanki gibi s?ylemiyorsun. Seni seviyorum ??nk? herg?n biraz daha t?kenirken hersey, benligim sesizce inliyor ben susuyorum. Bir an elinden tutuyorum, biran sonra belkide tamamen elimden kayip gitmis oluyorsun, anlayamiyorum.Yine sensiz kaliyor kollarim, yine islaniyor g?zlerim. Yasamam i?in tek nedenimdin sen. Fakat binlerce sebep vardi seni sevmem i?in. Seni seviyorum ??nk? yasanacak b?t?n imkansizliklarda sen varsin. Biryerlerim aciyor durmaksizin. Sessizligin ?ok sey s?ylese de bazen susmanda incitir beni. Bilirim, belkide en iyi ben bilirim ki, susmasini bilmek, bildigini s?ylemekten daha zor. Bir u?urum gibi derinlesen sessizlik, bizi birbirimizden ayirdi bile. Yenildik dostlugumuza, zamana, yalnizliga, yenildik iste! Sinsice sardi sessizlik, b?yle birdenbire, ansizin... ve ben hala unutmam gerektigini s?yleyenlere inanmiyorum. Hissettiklerimi s?ylemektense dost kalmayi, seni sensiz yasamaktansa susmayi tercih ederim. Senin beni sevme fikri bile beni mutlu edebilecek kadar g?zel ve asil! Seni seviyorum ??nk? sen benim siyah beyaz d?nyami renklendiren o ?ok az seyden birisin. Sensiz her andan korktum, korkuyorum. Alip gitme ellerini, alip gitme g?l?slerimi, g?t?rme d?slerimi. Sen benden gittin gideli ?yle biktim ki sensiz kendimden. Seni seviyorum ??nk? hala birseyler var vazge?emedigim. Ben herkes i?in siir yazmazdim, bu hep tuhaf gelmisti. Fakat simdi senin i?in siir yazmamak tuhaf geliyor. Bu yillarca s?recek ve de hi? dinmeyecekmis gibi d?s?n?rken g?r?yorum ki anlamini yitiren birseyler var aramizda. Seni seviyorum ??nk? tam herseyden vazge?mistim ki, karanligimin perdesini yirtti ellerin. Ama yine direndik sessizlige, hala konusulmadan kalan ?yle ?ok sey varki! "Sustugun yerde birseyler kiriliyor" Nasil s?yleyecegini sende bilmiyorsun besbelli.. Susman gerekiyor diye susuyorsun belkide, dostlugumuz i?in.. Kalbim sendeyken her adimda, aklim sendeyken her dakika, unutmadim, unutamadim iste!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  özür Dilerim çok Kirdim Seni... senem albayrak 5 921 04-15-2022, Saat: 01:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Artik Seni Sevmiyorum... Melek06 3 992 04-12-2022, Saat: 03:01 AM
  Korkma , Seni Artik Sevmiyorum !!! crazy_carsma 15 1,235 04-11-2022, Saat: 10:41 PM
  Aºk Seni Hissetmektir PaPaTYa_PReNSeS 14 1,308 04-10-2022, Saat: 07:35 AM
  seviyorum ve seni........... bilgeis 3 979 04-06-2022, Saat: 02:07 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 11:41 PM