:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A.S.B. ( Gerçekden Yazık )
riukeen
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok haklısınız bizi yaratan bizlere bunca güzelliği veren Rabbimiz Teşekkürler Keskinbıçak

Mustafa İnsanları diğer varlıklardan daha üstün yaratan Allah Celle Celale Hu nun ismi neden kısaltılabilir hangi mantığa sığarki Mustafa iyi düşün lütfen senden ricam biraz daha iyi düşün.

Lütfen böyle yapmalayım bir hata var sizin değeriniz benim değerime uygun olmadığı için saygı duymuyorsunuz bende bu durumda tartışmaya devam edemem bitmez çünkü
ne zaman tüm insanlık birbirine saygı duymayı öğrenir o zaman gerçek güzel bir tartışma yaşanabilir.. bu kısırdöngüdür bir nevi Smile
Ara
kı@ymı@k=)
ablam uğraşma Smile herkesin inançları farklı bize göre tek sahip odur ama başkaları onu yok sayabilir isteğe görede varsayacak değiller biz Allah diyelim inanan zaten bunun a sını b sini diyip anlamamaızı beklemez elbetteki anlıyoruz ama saygı var sosyal bilgiler dersinde Mustafa Kemal ATATÜRK yazarken MKA yazamazsınız saygısızlıktır o ülkenin kurtacısınıdır diyolarken Din kültüründede A yazamazsınız diyolar bunu derste bile diyolarki önce bu insanın içinde olmalı eğer inanç varsa saygı varsa hürmet varsa Allah yazarsın ama yoksa aaa yaz farkeder mi o yüzden ablam bırak böylece kalsın
Ara
*Asİ-yÜrEk*
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ablam uğraşma Smile herkesin inançları farklı bize göre tek sahip odur ama başkaları onu yok sayabilir isteğe görede varsayacak değiller biz Allah diyelim inanan zaten bunun a sını b sini diyip anlamamaızı beklemez elbetteki anlıyoruz ama saygı var sosyal bilgiler dersinde Mustafa Kemal ATATÜRK yazarken MKA yazamazsınız saygısızlıktır o ülkenin kurtacısınıdır diyolarken Din kültüründede A yazamazsınız diyolar bunu derste bile diyolarki önce bu insanın içinde olmalı eğer inanç varsa saygı varsa hürmet varsa Allah yazarsın ama yoksa aaa yaz farkeder mi o yüzden ablam bırak böylece kalsın

Banamı dediniz anlayamadım.
Ara
kı@ymı@k=)
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Banamı dediniz anlayamadım.

ağlicam bi gün senin yüzünden ya ablama diyorum ben sen ne diye alınıyosun
Ara
riukeen
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ablam uğraşma Smile herkesin inançları farklı bize göre tek sahip odur ama başkaları onu yok sayabilir isteğe görede varsayacak değiller biz Allah diyelim inanan zaten bunun a sını b sini diyip anlamamaızı beklemez elbetteki anlıyoruz ama saygı var sosyal bilgiler dersinde Mustafa Kemal ATATÜRK yazarken MKA yazamazsınız saygısızlıktır o ülkenin kurtacısınıdır diyolarken Din kültüründede A yazamazsınız diyolar bunu derste bile diyolarki önce bu insanın içinde olmalı eğer inanç varsa saygı varsa hürmet varsa Allah yazarsın ama yoksa aaa yaz farkeder mi o yüzden ablam bırak böylece kalsın

Haklısın ben küçük yazarım sen büyük birbirimize saygı varsa ne mutlu..
Ara
kı@ymı@k=)
bu konularda her zaman oldu..
Ara
riukeen
Benim gözümde yazarak saygı gösterilmez bunuda belirteyim ki yanlış anlaşılmasın.
Ara
Firari Fırtına
beyhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayyüzlüm hiç de karışık değli o güzel kızın sahibi babası Allah babasına bağışlasın babası da firariye di mi firari anlamış mıyım Wink

Aynen anlamışsın ... Ben bunu demek istemişdim ...

Sevg ...
Ara
fındık-s
nolmuş burda ya ortalık karışmış Tongue
fındık-s
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aynen anlamışsın ... Ben bunu demek istemişdim ...

Sevg ...

çok anlayışlıyımdır ayıptır sölemesi Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:30 PM