:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Harbi S?zler
agirdelikanli
Beqendıqınıze sewındım eywallah canlar..
p£r!k!z!
agirdelikanli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Saqolun canlar kars?ma c?kmamas?n?n sebeb? bendende kaynaklan?yo olab?l?r kolay kolay k?mseye quvenemem ve ?s?namam...Rabb?m hersey?n hakk?m?zda hay?rl?s? olan? nasip etsin insallah kaderde ne yaz?l?ysa o olur..... qerisi l3o??

eeh zaten tek tarafl? olmaz da ..
bu kadar da kat? olmamal?s?n belkide ..
elbette Allah hay?rl?s? ne ise onu versin aminn
Ara
agirdelikanli
Haklısın peri binevi.Gün doqmadan neler doqar hersey bızler ıcın..Herseyın başı SABIR...Ben bunu bilir bunu söylerim hep...
MorciveT
Her çocuk oyun oynar ama oynadıqı oyunda oyuncaqının kıymetini bilmez onu yerden yere atar kırar parçalar eski haline qelmeyecek hale sokar ama ne yazık ki oyuncaqını kaybedince deqerini anlar..!Elbet sende birqün ddqerimi anlayacaksın ama ozaman ÇoOoOookdan iş işden qeçmiş olacak ama ne yapabilirim ki bende elindeyim artık isder at isder kır parçala yinede beni benden nasıl aldıysan Bende seni sana bırakmayacaqıma söz veriyorum agırdelikanli sözü hemde......>>>>>>>Bu arkadaşın sözleri DUYGU SÖMÜRÜSÜnden başka bişi değil <Smile

Rüzqar essede sen dallarını eqme...Hasret vursada sen sakın yıkılma...Ayrılık nedir? Acı nedir? Sen sakın bilme...Bu yürekden kim qiderse qitsin Sen sakın GİTME...>>>>>Hem Edebiyatçı hem yağcı <Smile iyi iş valla Smile

Aşk dudaklarındaki kahkaha deqil.qözlerindeki yaşdır.Maksat sewqi uqruna ölmek deqil,uqruna ölecek sewqili bulmakdır...>>>Flozofluğun alemi yok be kardeşim Smile bu ne boyle tarihi bir eseri anlatır gibi... Smile
Ara
agirdelikanli
MORCİVET
CO-ADMİN
-----------------------------
Sen neden bahsedıyosun benım kımseye duyqu sömurusu fılan yapdıqım yoq lafı çarpısdırma ben neysem oyum ıcım dısım bırdır sen herzaman ınsanları böyle eleşdırırmısın.. 3 DÜŞÜN 1 KONUŞ herzaman ıcın laf kalabalıqı yapma BANA..Herkes haddini bilecek....
MorciveT
Teşekkürederim Big Grin

Bu kadar geniş çaplı düşüncelerinle beni aydınlattığından dolayıBig Grin

Valla bravo, ne deyim...
Ara
agirdelikanli
MORCİVET bana laf kalabalıqı yapma adam qibi konuş !!!!!!
MorciveT
Bak güzel kardeşim, haddini bil, bana kışkırtıcı kelimeler sarf etme... Benim de anlayışım bir yere kadar... Degerini bil...
Ara
agirdelikanli
Dalyaqa almıcaksın ozaman sende...Sende haddını bılceksın...
MorciveT
Eleştiriye açık olmalısın...

Senin dogrun benim dogrum olamaya bilir... Bunda bu kadar sinirlenecek bir olay yok...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 858 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang
  G?zel S?zler.. tatlı_cadı 2 759 04-12-2022, Saat: 05:21 AM
  ?zl? S?zler EYVALLAH 7 1,140 04-07-2022, Saat: 05:47 PM
  ayd?nlatan s?zler yasemin1 5 690 04-06-2022, Saat: 11:23 AM
  cooK GUSEL s?zler NuRii 11 1,494 04-05-2022, Saat: 08:37 PM