:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Harbi S?zler
agirdelikanli
A?k dudaklar?ndaki kahkaha deqil.q?zlerindeki ya?d?r.Maksat sewqi uqruna ?lmek deqil,uqruna ?lecek sewqili bulmakd?r...(ki ben bulamad?m b?le bi sewqili)
--------------------------------------------------------------------------
Baba ve oqlu -a?k nedir baba? -sewmekdir oqlum - ya sewipde sewilmiyorsak baba -?l?md?r oqlum - b?yle ?lmek k?t?m?d?r baba -b?yle ya?amak k?t?d?r be oqlum -ozaman oqlun ?ld? art?k baba...
Korkum sewmek deqil,sewipde ayr?lmak,korkum kur?un yemek deqil,kalle?ce vurulmak,korkum ?l?m deqil,SEN?N TARAFINDAN VURULMAK...
Her ?ocuk oyun oynar ama oynad?q? oyunda oyuncaq?n?n k?ymetini bilmez onu yerden yere atar k?rar par?alar eski haline qelmeyecek hale sokar ama ne yaz?k ki oyuncaq?n? kaybedince deqerini anlar..!Elbet sende birq?n ddqerimi anlayacaks?n ama ozaman ?oOoOookdan i? i?den qe?mi? olacak ama ne yapabilirim ki bende elindeyim art?k isder at isder k?r par?ala yinede beni benden nas?l ald?ysan Bende seni sana b?rakmayacaq?ma s?z veriyorum ag?rdelikanli s?z? hemde......
Bana onu sormay?n unutmak isdiyorum art?k hat?rlatmay?n unutmak istiyorum kalbimi kanatmay?n d?nyam? karartmay?n onu hat?rlatmay?n unutmak isdiyorum...A?k? beni yaksada umutlar?m solsada unutmak zor olsada Unutmak isdiyorum bu a?k bitti sonunda sonunda qitti kendi yolunda onu ?m?r boyunca unutmak isdiyorum..
R?zqar essede sen dallar?n? eqme...Hasret vursada sen sak?n y?k?lma...Ayr?l?k nedir? Ac? nedir? Sen sak?n bilme...Bu y?rekden kim qiderse qitsin Sen sak?n G?TME...

?mza: agirdelikanli
Liseli_k?z
oooo Koptum ......siteler ağladı b_eee
Ara
tIlsIm
ellerine sağlık süper sözleer...
Ara
*TATLI BELA*
çok güzel canım...tşklr...bulursun çıkar karşına birgün...
agirdelikanli
Rica ederım dawn dostum dedıqım qıbı bırı cıkmadı varsın cıkmasın be dostum bız yanlızlıqa alısdık...Buarada sanada tskler tılsım kardeş...
*TATLI BELA*
agirdelikanli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rica eder?m dawn dostum ded?q?m q?b? b?r? c?kmad? vars?n c?kmas?n be dostum b?z yanl?zl?qa al?sd?k...Buarada sanada tskler t?ls?m karde?...

?IKAR CANIM B?YLE D???NME....HER?EY?N HAYIRLISI....
p£r!k!z!
tşrkrler arkadaş ama asla pes etme !
Ara
agirdelikanli
Saqolun canlar karsıma cıkmamasının sebebı bendende kaynaklanıyo olabılır kolay kolay kımseye quvenemem ve ısınamam...Rabbım herseyın hakkımızda hayırlısı olanı nasip etsin insallah kaderde ne yazılıysa o olur..... qerisi l3oşş
*TATLI BELA*
agirdelikanli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Saqolun canlar kars?ma c?kmamas?n?n sebeb? bendende kaynaklan?yo olab?l?r kolay kolay k?mseye quvenemem ve ?s?namam...Rabb?m hersey?n hakk?m?zda hay?rl?s? olan? nasip etsin insallah kaderde ne yaz?l?ysa o olur..... qerisi l3o??

AM?N...KADER B?RAZDA KEND? EL?M?ZDE ARKADA?IM...UNUTMA BUNU....
Rüya Güzeli
agl?yacag?m ?imdiConfusedmiley19: ?ok begendim ?ok saqol harikaConfusedmiley32:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 858 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang
  G?zel S?zler.. tatlı_cadı 2 759 04-12-2022, Saat: 05:21 AM
  ?zl? S?zler EYVALLAH 7 1,140 04-07-2022, Saat: 05:47 PM
  ayd?nlatan s?zler yasemin1 5 690 04-06-2022, Saat: 11:23 AM