:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biri bana bunu açıklasınn!!!
aLy™
BuLDuM !!! Big Grin Senin Makinenin objektifinde ufacın bir damla foto çekilirken ışığında etkisi ile Anneni 2 defa göstermi arkadaki süliet Annen xD Big Grin
Ara
aLy™
UYFOr Sende onu ruh yapacan diye 40 takla atmışsın (yorumlara baktımda) Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
aLy™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:UYFOr Sende onu ruh yapacan diye 40 takla atmışsın (yorumlara baktımda) Big Grin

böyle deyince bende baktımda yorumlarıma hiçbişey yapmadığımı farkettimm o sana göre öyle ben ruh demedimm nedr onu söyleyin dedimm bende biliyorumm öyle şeyleirn çıkmayacağınıı zaten konumun başındada çok saçma olduğunu belirttimm eğleneceksen sende yorum yapmaa varsa adam akıllı bi açıklaman açıkla
Ara
Patikli_Penguen
tırstımmm açıkcasıBig Grin
Ara
CReATuRE
Benimde başıma böyle bir olay geldi...Gerçekten ilginç bir olay...bende senin gibi düşünerek foruma koydum ve ne olduğunu söylemeden bikaç soytarı çıkıp zırvalamaya başladı kulak ardı ettim artık söylenenleri....Daha öncede söylemiştim soytarısız forum olmaz...Alışmak lazım artık buna WinkWinkWinkWink
ѕqρα кJмя
o soytarı versin şapkasını eline
Ara
kı@ymı@k=)
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benimde başıma böyle bir olay geldi...Gerçekten ilginç bir olay...bende senin gibi düşünerek foruma koydum ve ne olduğunu söylemeden bikaç soytarı çıkıp zırvalamaya başladı kulak ardı ettim artık söylenenleri....Daha öncede söylemiştim soytarısız forum olmaz...Alışmak lazım artık buna WinkWinkWinkWink

soytarı demeyelimdee şakaya vuran kişiler diyelim biiz tamam tuhaf bi durum ve sadece merak edilen bi durum eğlenilcek bi tarafı yok ama insanlar açıklayamayınca eğlenceye başlıyolar onlarda olmasa olmuyoo tuz biber misali bazılarıda bile bile uğraşıyo benle ne istiyolar anlamadım neyse sağoll ilgilendiğin içinn
Ara
Seyduna
bi kız resmi var gibi yaSad
Ara
CReATuRE
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:soytarı demeyelimdee şakaya vuran kişiler diyelim biiz tamam tuhaf bi durum ve sadece merak edilen bi durum eğlenilcek bi tarafı yok ama insanlar açıklayamayınca eğlenceye başlıyolar onlarda olmasa olmuyoo tuz biber misali bazılarıda bile bile uğraşıyo benle ne istiyolar anlamadım neyse sağoll ilgilendiğin içinn

Tamam işte bende onu dedim SmileSmileSmileSmileSmileSmile...imzama bak anlarsın zaten ne olduğunu...Aslında ben kendim onlara dikkat çekmek isteyen soytarılar diyorumWinkWinkWinkWink Haklıısn onlarda olmazsa kim güldüecek (!) bizi...Tuz biber onlar Big GrinBig GrinBig Grin
CReATuRE
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o soytarı versin şapkasını eline

Aslında şapkasını eline vermeye gerek yok soksun gözüne WinkWinkWinkWink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bunu Görebilen Zekiymiş. soyle 25 2,351 04-14-2022, Saat: 06:33 AM
Son Yorum: wildfang
  Bana göre resim süper, kesinLikLe BAKIN.. My_LiFe 1 568 03-25-2010, Saat: 09:54 AM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  Bunu yapan............. :@ duyqushh 28 1,802 03-03-2009, Saat: 10:50 PM
Son Yorum: oguz19
  japonLar bunu da yaptı ya..!! M@$@L_P€R!$! 4 635 12-16-2008, Saat: 07:21 PM
Son Yorum: nesil!
  İnternette Biri Sizi izliyor BiRiciGim 2 507 03-19-2008, Saat: 10:08 PM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:54 PM