:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bunu yapan............. :@
duyqushh
Bir gün genç bir kadın akşam yemeği hazırlarken bir şey eksik olduğunu farkediyor.Muhakak bakkala gidip alması gerekiyor.O sırada 3-4 aylık bebeği geliyor aklına ve aşağı komşuya bırakmak geliyor aklına bebeği alıp aşağı komşusunun ziline basıyor kapıyı komşusunun kocası açıyor.Karısının misafirlikte olduğunu bebeğe bakabileceğini söylüyor.
Kadın iç rahatlığıyla gidiyor çünkü adamın kendiside çocuk babasıdır.Kısa bir süre sonra kadın bakkaldan dönüyor kapıyı çalıyor ama kapının açık olduğunu görüyor ve içeri giriyor o korkunç manzarayla karşılaşıyor çocuk yerde mosmor bir vaziyette yatıyor evde kimse yok çocuğu aldığı gibi hastaneye koşuyor ama iş işten çoktan geçmiş bebek ölmüş.Korkunç gerçek otopsiden sonra ortaya çıkıyor bebeğin nefes borusuna sperm tıkandığı için hayatını kaybetmiş.

NOT:GERÇEKTEN YAŞANMIŞ BİR OLAY VE ALINTIDIR
.
Ara
iLLeth.!
vay o.ç...
Ara
nry8
ayy inanmıyorumSadSadçok kötü:'(
Ara
duyqushh
bncede yha adam ne kadar cani bi varlıkmışşş :S:S Angry
Ara
duyqushh
küçücük bebekten ne istedi acaba :S:S Sad Sad
Ara
DELy-KURT
öyle şerefsizleri Verseler Benim Elime Ne Var Ben öle Itlerin Boğazına öle Bişe Tıkarım Ki Elimde Can çekişir şerefsiz Ya Ne Istedi El Kadar Cocukdan Yaa Insanlık Bu Kadar Mı Alcaldı Yaa Yemin Ediyorum Bölelerini Idam Etmek Deil Bir Yıl Boyunca Işkence Den Sonra Idam Etmek Lazım Onun Bunu Cocuuu Hiç Mi Allah Korkusu Yok Insanlarda Yaa
duyqushh
bu kadar duyarlı olmana sevindim Wink helal olsun qerçektennn Smile
Ara
chuLsuzz péri!
ayy qerisekaLı adammm...!:S
Ara
duyqushh
pisss sapıkkk bööööö Angry Angry
Ara
generals_34
insanlık ucsuz bucaksız bir yerde millet şaşırmış hadi ata eşşeğe tavuğa neysede kardeşim el kadar bebek bu kadarmı insanlıktan çıktın o.ç töbe yarrabim ne günlere kaldık
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bunu Görebilen Zekiymiş. soyle 25 2,351 04-14-2022, Saat: 06:33 AM
Son Yorum: wildfang
  Erkekleri şefkatli ve merhametli yapan sprey geliştirildi.. MaSaL 1 404 05-04-2010, Saat: 11:51 PM
Son Yorum: CaNaT
  Bu Resmi Yapan Amerikalının Elleri Felç Olmuş.. BiRiciGim 20 1,716 12-01-2009, Saat: 03:15 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Cam şişede bal yapan arı gördünüz mü???? Yorgun Yürek 4 570 01-23-2009, Saat: 08:59 PM
Son Yorum: e_c_e_m
  japonLar bunu da yaptı ya..!! M@$@L_P€R!$! 4 635 12-16-2008, Saat: 07:21 PM
Son Yorum: nesil!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:00 AM