:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biri bana bunu açıklasınn!!!
ѕqρα кJмя
Merveeeeeeee :O

o evi boşaltın Tongue :yikildim:

bişey yok bea,telaşlanma neşenin dediği gibi,

bize gözükmeyen makineye mi çıkacak =/
Ara
kı@ymı@k=)
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merveeeeeeee :O

o evi boşaltın Tongue :yikildim:

bişey yok bea,telaşlanma neşenin dediği gibi,

bize gözükmeyen makineye mi çıkacak =/

ah be mertimm derdim korku değilkii nedir açıklamasını istedim uydurukk şeyler söyleyin istemedimki sadece ilginç geldi ve koydumm neden abartılıyo anlamıyorum
Ara
ѕqρα кJмя
bu söz banada dokunuyoo =/

Afedersin Sad

bi dahaa saçmalamam x)
Ara
kı@ymı@k=)
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu söz banada dokunuyoo =/

Afedersin Sad

bi dahaa saçmalamam x)

ee biraz taşladım evet tamam olabilir makinalara çıkmayabilir ama o nedir bunlaa dalga geçilmezki eğlence konusu olamaz yanii neyse ...
Ara
sudenaz
merve.... falla ben tırstım:S kusu nası uyucam sımdı ben o kafa ne ordan öle cıqmıs yaf:S anooomm..allam sen bısı üç yada 6 harflılerle musallat edme:Söle sınama en azından beni böv..benım arkım var onlar burda bı yer var asar dıe ora gıdmısler orda selale var onlarında böle bı foto var sımsıyah bı adam cıkmıs arkadan hem o dha belırgın..hadda hocalara gösterdık onlarda ürktü..yanı sülo burda olsaydı atardım burayada yog gelınce mutlaka atayım gercekten cok sasırtıcı:S
Ara
kı@ymı@k=)
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:merve.... falla ben tırstım:S kusu nası uyucam sımdı ben o kafa ne ordan öle cıqmıs yaf:S anooomm..allam sen bısı üç yada 6 harflılerle musallat edme:Söle sınama en azından beni böv..benım arkım var onlar burda bı yer var asar dıe ora gıdmısler orda selale var onlarında böle bı foto var sımsıyah bı adam cıkmıs arkadan hem o dha belırgın..hadda hocalara gösterdık onlarda ürktü..yanı sülo burda olsaydı atardım burayada yog gelınce mutlaka atayım gercekten cok sasırtıcı:S

bilmiyorum canım mantıklı bi açıklama bekliyorumBig Grin ama korkma ...
resmi koymanıda beklicemmBig Grin
Ara
MorciveT
Orda görünen kişi başı kapalı bir kadın. Resmi çektin, pozları aldın... Aradan zaman geçti. O an da mutfakta meyve yıkandığını nerden biliyosun. Hadi yıkandı diyelim tam tamına zamanı nasıl tutturabiliyosun.

İyi düşün. Bariz başı kapalı bir kadın var. Kulagın arkasındanda elbisenin diğer yarızı gözüküyor.

Jpg ile kaydet resmi ve olabildigince küçült sonra bak. Kim olduğunu görürsün.
Ara
MorciveT
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rıza lanetlenmiş,

3 vakte kadar o fotoğraflardan çoğaltıp 7 kişiye göndermezsen klima bozulcak :yikildim:

Harikasın Mert'cim Smile
Ara
kı@ymı@k=)
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Orda görünen kişi başı kapalı bir kadın. Resmi çektin, pozları aldın... Aradan zaman geçti. O an da mutfakta meyve yıkandığını nerden biliyosun. Hadi yıkandı diyelim tam tamına zamanı nasıl tutturabiliyosun.

İyi düşün. Bariz başı kapalı bir kadın var. Kulagın arkasındanda elbisenin diğer yarızı gözüküyor.

Jpg ile kaydet resmi ve olabildigince küçült sonra bak. Kim olduğunu görürsün.

sağoll mesut abicimm Big Grin hernekadar kim olduğunu anlamasamdaa teşekkür ederimm ilgilendğin içinn
Ara
вöğüятℓєηℓι_&#1
ayy resme bakıyorum bakıyorum sonradan düştü jetonBig GrinBig Grin
ilk korktum yorumları okuyunca koptumBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bunu Görebilen Zekiymiş. soyle 25 2,351 04-14-2022, Saat: 06:33 AM
Son Yorum: wildfang
  Bana göre resim süper, kesinLikLe BAKIN.. My_LiFe 1 568 03-25-2010, Saat: 09:54 AM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  Bunu yapan............. :@ duyqushh 28 1,802 03-03-2009, Saat: 10:50 PM
Son Yorum: oguz19
  japonLar bunu da yaptı ya..!! M@$@L_P€R!$! 4 635 12-16-2008, Saat: 07:21 PM
Son Yorum: nesil!
  İnternette Biri Sizi izliyor BiRiciGim 2 507 03-19-2008, Saat: 10:08 PM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:04 PM