:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yardımcı Olurmusunuz:
*Asİ-yÜrEk*
Merhaba arkadaşlar bende uzun zamandır bir sorun yaşıyorum mesela müzik dinlerken birden bire ses kartındanmı bilmiyorum ses denetimi simgesinin üzerinde bir çarpı işareti beliriyor ve ses kesiliyor bu durum internetide engelliyor vistanın güvenliği daha ilerletilmiş olarak biliyorum. şimdi iki oturum var bilgisayarda yönetici abim ben standart kullanıcıyım abimde olmuyordu abim sabaha kadar nette olmasına rağmen karşıma gelen yazı bu web sayfasının bir bölümü Windows Ebeveyn Denetimleri tarafından engellendi reset atmadanda düzelmiyor fakat başka bir işlem yaparkende reset atarsam o kadar uğraştığım bir işlem daha geç bitiyor ve makina çok yorgun duruma düşüyor ve çalışma hızı azalıyor. bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim saygılarımla Delikanli_yurek
Ara
ѕqρα кJмя
bilgisayarı çöpe at
Ara
PCKoPaT
Mert'in sözünü dinleBig Grin
Âh be.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Mertin dediğini yapacağıma ölürüm daha iyi.
Ara
PCKoPaT
Sen bilirsin Big Grin
Âh be.
Ara
ѕqρα кJмя
öl o zaman dostum
Ara
iLLeth.!
yandan yemiş pc..
Ara
soyle
denetim masasindan ebeveyin ayarlarını bak ordan engellemelerini kaldır
Ara
play-54
Kullanıcı hesaplarıylle ilgili bir sorun vardır sanırım.Abi bilgisayar yöneticisi sen sınırlı hesap olduğuna göre abinin sana verdiği sınır varya mesela şu kullanıcı şunu yapsın ama şunu yapaması sunuda yapsın sunu yapasın gibi bende abine söyle seni haklarını kontrol etsin... saygılarımla fatih...
Ara
AmukoNedsretNikas
Yapabilirmisin Bilmiyorum Ama Yinede Anlatayım

1.Bilgisayarın Yan Kapağı Açılır.
2.Ses Kartı Yerinden Sökülür
3.Silgi Yardımıyla Altına Benzeyen Yerleri Silinir.
4.Ses Kartı Geri Takılır Sorun Devam Ederse Ses Kartı Değiştirilir.Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 11:37 PM