:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yardımcı Olurmusunuz:
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar bende uzun zamandır bir sorun yaşıyorum mesela müzik dinlerken birden bire ses kartındanmı bilmiyorum ses denetimi simgesinin üzerinde bir çarpı işareti beliriyor ve ses kesiliyor bu durum internetide engelliyor vistanın güvenliği daha ilerletilmiş olarak biliyorum. şimdi iki oturum var bilgisayarda yönetici abim ben standart kullanıcıyım abimde olmuyordu abim sabaha kadar nette olmasına rağmen karşıma gelen yazı bu web sayfasının bir bölümü Windows Ebeveyn Denetimleri tarafından engellendi reset atmadanda düzelmiyor fakat başka bir işlem yaparkende reset atarsam o kadar uğraştığım bir işlem daha geç bitiyor ve makina çok yorgun duruma düşüyor ve çalışma hızı azalıyor. bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim saygılarımla Delikanli_yurek
bilgisayarı çöpe at
Mert'in sözünü dinleBig Grin
Mertin dediğini yapacağıma ölürüm daha iyi.
Sen bilirsin Big Grin
öl o zaman dostum
yandan yemiş pc..
denetim masasindan ebeveyin ayarlarını bak ordan engellemelerini kaldır
Kullanıcı hesaplarıylle ilgili bir sorun vardır sanırım.Abi bilgisayar yöneticisi sen sınırlı hesap olduğuna göre abinin sana verdiği sınır varya mesela şu kullanıcı şunu yapsın ama şunu yapaması sunuda yapsın sunu yapasın gibi bende abine söyle seni haklarını kontrol etsin... saygılarımla fatih...
Yapabilirmisin Bilmiyorum Ama Yinede Anlatayım

1.Bilgisayarın Yan Kapağı Açılır.
2.Ses Kartı Yerinden Sökülür
3.Silgi Yardımıyla Altına Benzeyen Yerleri Silinir.
4.Ses Kartı Geri Takılır Sorun Devam Ederse Ses Kartı Değiştirilir.Smile