:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o Baskasinin kolluna girdi bende rezil oldum:D
ѕqρα кJмя
tanıştılar işte Big GrinBig Grin
Ara
BiRiciGim
Big Grin ne alakya Big Grin
yaa bu foruma sasiyomBig Grin fantesi gücü coktaBig Grin hemen bir ask hikayesi bulmaniz yokmuBig Grin gecen bi konu acmistim orada ilin adamiyla beni evermistinizBig Grin simdide bu pes yaniBig Grin
Ara
Yenemuko
bizi bulmazki böyle kızlar Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
:yikildim: guzeldi allah kimseye yasatmasin ama yinede hos bir ani Big Grin
Ara
Yenemuko
bırak ezgi yaşatsın ya bakarsın bizimde kolumuza güzel bir bayan bilmeden girer Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Abla bu biraz normal çünkü dalgınlık olabilir ama yinede güzel bir anıymış teşekürler paylaştığın için. Ayrıca arkadaşlar yukarıdada söylendiği gibi bir insanı şakada olsa başkasıyla evlendiğini yazdığınıza bende şahit oldum Azra ablama teşekkür ediyorum burada beni kırmayıp geldi bilirsiniz öz ablam gibi sevdiğimi lütfen açılan konulardaki saygıyı unutmayın.Bazı arkadaşlar dalgasını geçecekse hiç okumasın.Yada gitsin başka konularda geçsin sevdiğim bir insanın konusunda dalga geçimesinden hoşlanmıyorum gelin benimle dalga geçin ama Azra ablamla geçmeyin.
Ara
chatlaq
Te aLLaım yhaBig GrinBig Grin
-----------------------------------------------------------------------------------------

SeVDa MaSaLı Koptum yha:yikildim:

ßakarsın arkadşınla o çocK bi qüN $évqili oLmuŞ Tongue
Ara
Yenemuko
hasan kardeşim iide bi azra ile dalga geçmioruzki sadece espiri olsun die takılıoruz yoksa kimse kimseyle dalga geçmiorum yani ben öle sanıorum
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hasan kardeşim iide bi azra ile dalga geçmioruzki sadece espiri olsun die takılıoruz yoksa kimse kimseyle dalga geçmiorum yani ben öle sanıorum

Dikkat ettiysen bazı arkadaşlar dedim seni kastetmedim onlar kendilerini biliyor.
Ara
Yenemuko
hasan bende üzerime alınmadım zaten kendimi bildiğim için
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dumur oldum EYVALLAH 40 4,314 04-10-2022, Saat: 11:50 PM
Son Yorum: wildfang
  Dumur oLdum :@ The jøkéЯ™ 58 4,438 07-15-2008, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: hatice
  bn diiL o reziL oLdu:Dsonrada ben:D:D _AyLin_ 6 983 05-23-2008, Saat: 10:38 PM
Son Yorum: bbuussee
  ancak bu kadar rezil olunur ZeNabiN 41 3,167 04-03-2008, Saat: 09:46 PM
Son Yorum: ZeNabiN
  Hanım Efendiye Rezil Oldum bloody_rose 0 660 01-24-2008, Saat: 11:23 PM
Son Yorum: bloody_rose

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:48 PM