:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yan yana y?r?yoruz
YARGIÇ
RomantiK_Gen? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konu Ne tam biilmiyorum ama yaz??maLARDAN a?layas?m geldi be:o

konu ?stte biraderim konu bir ger?ektir benimle ilgilidir de onu konu?uyorduk kuzenimleWink
Ara
RomantiK_Genç
he tamam kardeşim iice bi kalite kontrol yapıyım bakim konu neymiş Smile
>As!_M€L€q<
?OK G?SEL YAA Y?RE??NE SA?LIK
YARGIÇ
RomantiK_Gen? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yarg?? bilader mendil varm? valal a?l?ycam Smile abi nebu b?le bi anlatsan?z ?ok mrk ettim Rolleyes konu ne?

karde? konu ?u benim sevgilim uzun y?llard?r bereberiz ama s?rekli okuldu askerlikti derken hep ayr? kald?k bu kez daha uzak birryere gitti ve ??retmenlik yap?yor ?zeti bu...ayr?y?z ayr? ?ehirlerdeyiz ama mesafeler olsada sab?rla inatla beklemekteyiz....Sad Sad Sad
Ara
YARGIÇ
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?OK G?SEL YAA Y?RE??NE SA?LIK

sa?ol can?m be?enmene sevindim
Ara
ROSE
ooooo kuzim bi geldim konuşmaya senle ortalık karışmış SmileSmileSmile hadi milleti ağlatmayalım sulugözlü kuziler kendine ççokkkkkkk ii bak kuzim ben buralardayımm SmileSmile
Ara
RomantiK_Genç
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:karde? konu ?u benim sevgilim uzun y?llard?r bereberiz ama s?rekli okuldu askerlikti derken hep ayr? kald?k bu kez daha uzak birryere gitti ve ??retmenlik yap?yor ?zeti bu...ayr?y?z ayr? ?ehirlerdeyiz ama mesafeler olsada sab?rla inatla beklemekteyiz....Sad Sad Sad

Karde?imsin senin gibilLeri kald?m? be a?k ' a bak karde?im G?n gelir bulu?ursunuz yaz?m?ndan o ki?iyi dedliler gibi sevdi?ini anlad?m yanl??da anlam?yorum san?r?m sen beklemeyi biliyorsun belki yar?n belki 1 sene sonra ama bir bakm??s?nki evlenmi? ayn? ortamda ayn? evde ya??yorsunuz Helal olsun RolleyesWink
YARGIÇ
RomantiK_Gen? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Karde?imsin senin gibilLeri kald?m? be a?k ' a bak karde?im G?n gelir bulu?ursunuz yaz?m?ndan o ki?iyi dedliler gibi sevdi?ini anlad?m yanl??da anlam?yorum san?r?m sen beklemeyi biliyorsun belki yar?n belki 1 sene sonra ama bir bakm??s?nki evlenmi? ayn? ortamda ayn? evde ya??yorsunuz Helal olsun RolleyesWink

Karde?im sevmenin kutsall??? var i?te hemde en kutsal?ndan sevdi?inle onur duymak varya o apayr? bir g?zellik bunu tarif edemem bile....
beklemeyi hep bildik karde?im sevgimiz yenik d??medi hi?bir?eye son e?er d?nyada b?yle sevenler hep olmalo be karde?im in?allah hay?rl?s?yla o dediklerinde olur amin....
Ara
RomantiK_Genç
Kardeşimsin eLbet olur allah yukarda kalp Kalp'i düşünüyor e daha ne allah nasip kısmet ederse inşallah olucak! hiş düğüne bizide çağırcan deme Smile

umudunu yitirme yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrRolleyes tamammı kardeşim
ROSE
RomantiK_Gen? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Karde?imsin eLbet olur allah yukarda kalp Kalp'i d???n?yor e daha ne allah nasip k?smet ederse in?allah olucak! hi? d???ne bizide ?a??rcan deme Smile

umudunu yitirme yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrRolleyes tamamm? karde?im
d???nde allah k?smet ederse halay ba?? ben ?ekicemmmmm in?allah....siteyi d???ne topl?caz kuzimmmmmm demi...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:24 AM