:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yan yana y?r?yoruz
YARGIÇ
bir karlı yolda önümde usul usul yürümekteydin.beyazın sadeliği şehrin her bir yerini kaplamış İstanbul sokakları gözlerimi kamaştırmaktaydı.yanına yaklaşmak neredeyse imkansız ötesindeydi,oysa tanıyordum seni hemde çok yakından.yüreğimin en derininde en ulaşılmaz yerinde sevdanin ateşi alev alev yanmaktaydı...
titreyen dizlerim tutmuyordu sanki,soğukla ilgisi yoktu biliyorsun sıcak kanlıyımdır işte en soğukta bile yanarım alev alev.sana yakın olmanın heyecanıyla ürperiyordu yüreğim.ayak izlerini takip ediyorum yürüdüğün yollarda.karda belli olan ayak izlerine basarak yürüyorum bir tutku olmuş sana ait olan şeylere sahip olabilme içgüdüsüyle hareket ediyor yüreğim...
gittikçe daha belirgin bir hale geliyor ayak izlerin arkandan bastığım ayak izlerinden vazgeçiyorum bir an daha büyük bir güzelliği keşfetmek için çabalıyorum.yanında olabilmenin o eşsiz güzelliğine varabilmek için soluk soluğa pervasızca çırpınmaktayım.yanında olduğum an dün gibi beynimin denge noktasına öyle derin kazınmış ki....,
yanında olduğum her anın her saatini sayabilmenin sen uzaklardayken seni yaşayabilmenin satır satır keyfini yazıyorum....
aşkın her ayrılığı bizde yudum yudum yaşandı kara gözlüm işlendi yüreklerimize ayrı şehirlere düşmenin meşakkatli hüznü ile ama tercih etmediğimiz tek bir şey vardı seninle;birbirimizin arkasında kalmak, biz hep yanyana olmayı tercih ettik seninle...şimdi çok uzaklardasın bana,ama her zaman dediğim gibi seninle onur duymaktayım kocaman yüreğimle...ne kadar ayrı yerlerde olsakta yürümekteyiz seninle hep aynı yolda yan yana...

(onur duyduğum sevgilim canım öğretmenime yazılmıştır.benden çok uzaklarda olsanda yüreğim hep seninle kara sevdam Ebediyen Seninim.....)
Ara
w00w
oyoyoy canım kardeşim benim. ne güzel de döktürmüşün. allah sabır versin...
Ara
YARGIÇ
SaĞol KardeŞİm YÜreĞİmİzdekİ EŞsİz Sevgİler HİÇ Zarar GÖrmesİn.....
Ara
ROSE
yüreğimin en derininde en ulaşılmaz yerinde sevdanin ateşi ile alev alev yanmaktaydı...

yanında olduğum her anın her saatini sayabilmenin sen uzaklardayken seni yaşayabilmenin satır satır keyfini yazıyorum....

teşekkürler kuziimmmmmmmmmm ellerin dert görmesinnn canın öğretmeninde canı ve kalbi eminimki hep senle ve sesini hep duyuyodur can kuuzimmmmmm kocaman kocaman teşekkür yüreğine güzelll kuzimm SmileSmileSmile duygu yüklü kuzim seni çookk seviyoruumm sen bi tanesin SmileSmileSmile
Ara
YARGIÇ
canım kuzim ya sen çok güzel bi insansın ya gözlerim doldu kıs valla canım benim bende seni çoooook seviyorum kuzim...
biliyom kuzi gelecek yakında gelecek kuzim bitane kuzim benim canımın içi ya...
Ara
ROSE
asıl benim gözleirm doldu kussimm bugün çok mu duyguluyum ne bilmem...evet gelecek biliom ..ne kadar uzak olsada kuuzim uzaklar yakın olur kuzim benim sende benim canımsın .....SmileSmileSmile
Ara
YARGIÇ
bilmiom kuzi var bi duygusallık üzerimizde işte bu aralar hasretler gittikçe daha büyüyo kuzim daha kocaman oluyo en büyüğünden canımsın....
Ara
ROSE
evet haklısın canım ya....kalp kalp kuziii atıo işte çarpıo deli gibi yol gözlüo beklio sonunda ama biz galip gelcez kuzimmm SmileSmileSmilesende benim canımın içisin kuzi iyiki varsın gerçekten kuzi sen gibi bi kuzi herkese nasip olsun ben seni gerçekten çok seviom sen bilion neyse bu kadar yazım şimdilik ağlıcam yoksa sen hhep yüreğimdesin bilionda ben yinede sölimmm SmileSmileSmile
Ara
RomantiK_Genç
Konu Ne tam biilmiyorum ama yaz??maLARDAN a?layas?m geldi be:o
YARGIÇ
can?m kuzim muckBig Grin Big Grin
evet kuzi endi?en olmas?n sevgiler y?reklerde ya?and??? ve vazge?ilmedi?i s?rece herzaman g?zelliklerini alacakt?r.bitanesi....
sende iyi ki vars?n can?m kuzim Allah herkese senin gibi kuzide nasip etsin bitanem benim...Big Grin Big Grin Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:04 AM