:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugün Aydönümüm :D
w00w
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin lam... Big GrinBig GrinBig Grin Admin la tolga gel gör beni aşk neyledi Big Grin 10 sn lik admin şifreni ver bunların topuna ban çakam konuyu da kapatam Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
w00w
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:niye lam ali k?slar adam de?ilmi ana koca s?per mod k?slara adam diil diyoBig Grin Big Grin Big Grin

zuahahhahaha Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin lam... Big GrinBig GrinBig Grin Admin la tolga gel g?r beni a?k neyledi Big Grin 10 sn lik admin ?ifreni ver bunlar?n topuna ban ?akam konuyu da kapatam Big GrinBig GrinBig Grin

olum canisin lam a?masayd?n konuyu fermeseydin millete gas? olum senden admin olursa yanar?s lam klafusu karga olan?n misaliBig Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
w00w
eheuheau Big GrinBig GrinBig Grin eee sonucuna katlanmak lazım edilen laflardan sonra Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eheuheau Big GrinBig GrinBig Grin eee sonucuna katlanmak laz?m edilen laflardan sonra Big GrinBig GrinBig Grin

olum sus lam sitenin modu ile s.modu neler s?l?yo diye dedikodu ??kcak sonunda hem art?k?m sonsuza kadar alime laf yok olum benden mutlu etti beni beeeeeeeBig Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
AdAmIn1i
YARGIC ve w00w 1 Ay Banl?yorum SiziBig Grin
Ara
YARGIÇ
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YARGIC ve w00w 1 Ay Banl?yorum SiziBig Grin

bizde kalp var ali yapma b?le ?akalarBig Grin Big Grin Big Grin
Ara
w00w
ahauahua Big Grin yaşasın banlanıcamm Big Grin hadi kutlayalım bunu Big GrinBig GrinBig Grin zaten ne bulsak kutluos Big Grin
Ara
AdAmIn1i
w00w Sen Git Bi K??ede ?l KArde?imBig Grin
Ara
w00w
Big Grin nie ben ölüom sen öl ? Big Grin la ali bu arada afyona pazar dönüom Big Grin çabuk gel denizliye Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 10:39 AM