:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugün Aydönümüm :D
w00w
Bug?n forumdaki ?yeli?imin 1. ay? 26 a?ustosta ?ye oldum Smile

Kendimi anlam?? deilim falla. hangi manyak 1 ayda 1100 msj dan daha fazla msj atar ve en ?ok msj atan 7. ki?i olur ? Big GrinBig GrinBig Grin

Neyse ?aka bi yana 8 y?ld?r internetin farkl? ortamlar?nda tak?ld?m. ?ok forumda tak?ld?m kendimde a?t?m forum. ama buras? gibi olmad? hi? bi yer...

BURDA HER?EY BAMBA?KA... PAYLA?IM, ARKADA?LIK vs vs... Hepinize Te?ekk?rler...

Hadi kutlayal?m ay d?n?m?m? Big GrinBig GrinBig Grin ??ki yasak ramazan dolay?s?yla Big Grin Hatta niyetli olanlara ve bana ay?p olmas?n die i?ecek yiyecek de yasak Big Grin
Ara
YARGIÇ
Olum Kanka Sen?n G?b? Belanin Bu S?teye Geld??? G?n? Nasil Unutab?l?r?mk? ?lk Firsatta Bo?aslamak ???n Her Yolu Dened?m ?t?raf Ed?yom:d :d Sonra Baktim Olmuyo ??nl? Takt??? Kullandim Olum Kaley? ??ten Fet?h ???n Kanka Oldum Sana Lam ??md?de Sen? Yikacam Olum B?tt?n Sen Kanka Ayd?n?m?n? Zeh?r Etcem Sana Mucx:d :d :d

Nese Kanka Sen Ba?belasi B? Adamsin Olum Sef?yom Lam Sen? Bu Y?sden Kanka Bak Fasge?t??m Olum Kale Falan ?stem?yom Fet?hte Ay D?n?m?n Kutlu Olsun Olum Tam Espr? Zamani Geld? Yapamiyom Lam Ne Aci Kurallar Be:d :d :d :d :d
Ara
w00w
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin çin misali ise bana prenses yollaman lazım kanka Big GrinBig GrinBig Grin saol bu arada Big Grin
Ara
YARGIÇ
Kanka Ne Doymas Adamsin Be Yolladik Prenses Zaten Beeee:d :d :d
Hehhehehee Nese Kanka Olum Falla Ben Gerg?n?m Lam Sen?n Ayy ?eys?nden Olmasin Sakin:d :d :d
Ara
w00w
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin olm ay dönümüm dedik Big Grin tööbe tööbe Big GrinBig GrinBig Grin kız deilim olm ben Big Grin
Ara
AdAmIn1i
w00w Ne Mutlu Sana Nice Ayd?n?mlerineBig Grin
Ara
YARGIÇ
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin olm ay d?n?m?m dedik Big Grin t??be t??be Big GrinBig GrinBig Grin k?z deilim olm ben Big Grin

hehe olumBig Grin Big Grin Big Grin i?te bu y?sden sefiyom lam seni ?abuk ann?yon lam seni alcam olum ay ?eysinde olmicak bundan sonraBig Grin Big Grin Big Grin
Ara
PunisheR
woow sana ped alcam ben Big GrinBig Grin fark yapmas..yıl dönümünde denk gelme de :p
Ara
w00w
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin tööbe tööbe Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
kanka merak etme yaff üsülme öscancım direk yasma böle şöler olum
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 08:02 AM