:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugün Aydönümüm :D
YARGIÇ
olum kanka ay şeysini şey ediyos sen nereye şeettin gel artık
Ara
YARGIÇ
neeese şeetmişsin kanka hoş şeeettin
Ara
w00w
olm falla bugün bırakırsam forumu şaşmayın... yakında siz beni menapoz a da sokarsınız. iyiki ay dönümü die konu açtık Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AdAmIn1i
YARGIC Seninde ?zel G?n?n Galiba Biraz Asabi G?rd?m SeniSmile
Ara
YARGIÇ
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olm falla bug?n b?rak?rsam forumu ?a?may?n... yak?nda siz beni menapoz a da sokars?n?z. iyiki ay d?n?m? die konu a?t?k Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

olum kanka farya sen hem geyik b?l?m?ne a? hemde b?rak?cam de g?nde ?? posta d?ferim lam seni d??ar? ad?m atarsanBig Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
YARGIÇ
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YARGIC Seninde ?zel G?n?n Galiba Biraz Asabi G?rd?m SeniSmile

yok apla beeee falla diil korkma sen Big Grin Big Grin
Ara
w00w
eheuahua ali gel lam kardeşim öpejem seni Big Grin saldırın yılmaza... Big Grin
Ara
AdAmIn1i
Big Grin w00w YARGIC K?r Olmu? Galiba Nickimi Tam Okuyam?o Bi Okurmusun Sana Zahmet
Ara
YARGIÇ
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eheuahua ali gel lam karde?im ?pejem seni Big Grin sald?r?n y?lmaza... Big Grin

olum ibo hedef tahtas?m? sand?n lam beni sen hehehhehehe
ay ?eysi heBig Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin hem bug?n senin ay ?eysin sana sald?rmak las?m Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
YARGIÇ
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin w00w YARGIC K?r Olmu? Galiba Nickimi Tam Okuyam?o Bi Okurmusun Sana Zahmet

niye lam ali k?slar adam de?ilmi ana koca s?per mod k?slara adam diil diyoBig Grin Big Grin Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 10:16 AM