:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çok kötü uyuz oldum !!!!!
Yorgun Yürek
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamam küçük düşürmemiş olabilirsin ama şu bir gerçek hayat vurmuş vuracağı kadar birde sen vur ne çıkar tamam yaa birşey demiyorum.yoksa yine kalbim sıkışıcak bu sefer kelpten gidicem öbür tarafa.
Hasan ben bunları çok okudum kusura bakma...
Bende de kalp var hatta şeker var yani anlayacağın herşey var ben diyormuyum hiç yok kalpten gidicem yok şöle oldu yok böyle oldu diye yaa ...
hayat vurmadı sana sen kendin yapıyorsun Hasan kimse Deil.....
ben bu şekilde bi kaç defa okudum o yüzden gerek yok bunları bir daha söylemene .......
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Tamam ne yaparsan yap ama şunuda unutma ben kimseyle kötü olmak istemem.
Ara
CReATuRE

UYARI...! - 1 -

Duygusuz forumunda hiçkimsenin hiçkimseyi kırmaya , rencide etmeye , hararet etmeye , aşşağılamaya yada küçük düşürmeye yetkisi yoktur olamazda...

Burası bir aile forumudur...Tartışma olacaksada seviyeli birbirinizi kırmadan incitmeden ve hareket etmeden olması gerekir...

Lütfen bu tartışmayı daha fazla uzatıp insanların kalbini kırmayın ve karşı tarafları tahrik edici sözler kullanmayın...
Yorgun Yürek
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Aynı şekilde devam

Edin Arkadaşlar...
Aziz Çok özür dilerim ama dayanamadım sonunda o şekilde görünce ...
Ara
CReATuRE
Ben konu kapandı sanıyordum...Belki haklı olabilirsin ama gereken zaten yapıldı açıklama yapıldı...Zaten kimsenin kimseyle alay geçmesi söz konusu olamaz,bunu yapanın kendi ayıbıdır bu..

Unutmayın ki her insan kendine yakışanı yapar WinkWinkWinkWink
*Asİ-yÜrEk*
Yaa tamam ben suçluyum oldumu içiniz rahat etti mi şimdi.
Ara
CReATuRE
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaa tamam ben suçluyum oldumu içiniz rahat etti mi şimdi.

Hüseyin kimsenin kimseyi suçladığı yok nasıl anlamak istiyosan öyle anlıyosun ve olaylara tek bir pencereden bakıyosun...

Lütfen artık kimseye kırıcı rencide edici laf söyleme...Konu zaten burada daha fazla tartışma olmadan kapandı..Uzatmayalım artık bazı şeyleri...
*Asİ-yÜrEk*
Ben kırıcı laf söylemedim sadece hatamı kabul ettim o kadar.
Ara
EndLess
CoolCoolCoolCool
Ara
blue_belial
Serseri, gozluklerıne hasta oldum
versene bı gun takılım Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 855 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 567 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 742 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 885 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 647 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:47 AM