:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çok kötü uyuz oldum !!!!!
Yorgun Yürek
[SIZE=2]kesinbocek mi ney nickin neyse anlamadim ama...[/SIZE]
[SIZE=3][i][i]öyle bi kural yok ama sinifa gelipe gözümüsün önünde yumurtayi soyup o igrench kokuyu ortaya savmasi hos degildi dikkat etisen konuda bi kac defa onu demisim kokuyu yani...[/i][/i]
[i][i]evet yumurta her yerde yenir okuldada ama cami bari actirsaydi actim zaten...[/i][/i]
[i]sandavic konusanada gelince her sandevicin icinde yumurta olucak diye kural yok bazileride yok bazilerindede var kim ne yerse yer buna birsey dedimde yok beni rahatsiz eden sinifida kokutmasayidi ve o kadar sey varkene yumurta getirmeside pek hos degil sen sinifita oldunu düsün biri yumurta haslamis yanina oturmus gözünün önünde soydu yumurtayi bida camlardida actirmak istemedi naparsin?[/i]
[i]ve benim yumurtaya ne kadar sinir olmayip olucamida siz billmeseniz isterseniz cok büyük konusmayin derim demek ki cok sinir oldumki actim buraya bu konuyu...[/i]
[i]ve neriye konu acip acmicamida sana sormamki istedim yere istedim konuyu acarim belki cok hos olmaz ama actim iste uyuz oldum icin adi üstünde Uyuz oldum bölümü..[/i]
[i]Umarim Anlamisindir...[/i]
[i]Ve Benim Kisiligime Laf Söylicek Hakida Vermedim Size..[/i]
[i]Sizinle Burda Bu Konuyuda Tartismicam Bi kac birsey söyledim umarim ANLAMISdir..[/i]
[i]Ayrica Benim Kisiligime Laf Edenin Kendi Kisiliginden Süpe Ederim.....[/i]
[/SIZE]
evet sen azra yani sevda masalı sen bir konu açtın ve herkes yorum yapabilir demi iyi yada kötü çünkü burası bi paylaşım forumu...
inan ki bu konuyu görünce sinirlerim alt üst oldu :S:S

şimdi gelelim şuraya sen nasıl Keskinbıçak'a "keskinböcek "diyebiliyorsun !! bu hakkı kim verdi ki sana acaba soruyorum ...
sen ki dediğin gibi kişiliğime nasıl laf söylüyorsun die ...

Sen nasıl Keskinbıçak'a "keskinböcek" diyebiliyorsun.....!!!!!

Diyemessin ben buna izin vermiyorum kusura bakma kimse kimse için öle aşağılayıcı sözler sarfedemez....

BAk keskinbıçak ben burda senin gibisini görmedim Azra abla rahatsızlığını dile getirmiş konuda adı üstünde uyuz oluyorum bölümüne açılmış sen hangi hakla böyle eleştiriyorsun beni kızdırma şu an ben senin kişiliğinden şüphe ediyorum haklı olsan diicemi haklısın ama kusura bakma sen haksızsın beni kızdırma kalbini fena kırarım beni anladın mı sakın bir daha deneme. Yoksa hakkında HİÇ HAYIRLI ŞEYLER DÜŞÜNMİİCEM ANLADIN DEÄžİLMİ SAKIN.

evet hasan hüseyin bey yani Delikanlı_Yürek !!!
sen kim oluyorsun ki Tehdit ediyorsun ya nasıl yani hayırlı şeyler düşünmüyorum demek nedir ya Allah aşkına ne bu ya sen azra ablanı seviyorsan sev olabilir ama kalkıp burda tehdit edemessin hiç kimseyi.....
Hele ki Keskinbıçak'ı men ediyorum seni bu şekilde konuşmalarınla....

Ben artık inanmıyorum senin Bir imamın oğlu olduğunu hiç ama hiç kusura bakma ....

Ve senin yazdığın gibi sen sakın bir daha deneme........
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Senden inanmanı isteyen yok ama babamın imam olduğunu en iyi ben bilirim hem ordaki bir tehdit değil bak senden ricam bana hakaret etme kimsenin kalbini kırmak istemiyorum bunuda tehdit olarak algılama peki diyelimki Azra ablanın açtığı konuyu sen açmış olsan ve aynı yorum sana yapılsa nben yine aynı şeyi yapardım haklının yanında haksızın karşısında olmak yakışır bizlere ben bu forumun bir üyesiysem yorum yapma herkkım vardır. Ha eğer sen beni üye olarak görmüyorsan bundan sınra yorum yapma dersin bende yapmam olur biter saygılar.
Ara
Yorgun Yürek
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Senden inanmanı isteyen yok ama babamın imam olduğunu en iyi ben bilirim hem ordaki bir tehdit değil bak senden ricam bana hakaret etme kimsenin kalbini kırmak istemiyorum bunuda tehdit olarak algılama peki diyelimki Azra ablanın açtığı konuyu sen açmış olsan ve aynı yorum sana yapılsa nben yine aynı şeyi yapardım haklının yanında haksızın karşısında olmak yakışır bizlere ben bu forumun bir üyesiysem yorum yapma herkkım vardır. Ha eğer sen beni üye olarak görmüyorsan bundan sınra yorum yapma dersin bende yapmam olur biter saygılar.
Ben sana hakaret ettiğimi düşünmüyorum....
Yoksa hakkında HİÇ HAYIRLI ŞEYLER DÜŞÜNMİİCEM ANLADIN DEÄžİLMİ SAKIN.
bumu tehdit deil hasan !!!
Resmen tehdit bu hasan...
kim haksız şimdi Keskinbıçak mı hayır deil gayet normal bir şekilde yorumunu yazdı ama sen tehdit ediyorsun..
sonra da bana ben tehdit etmedim diyorsun nasıl bu ya kolay mı böyle bir şey o zmn bende edeyim seni tehdit olur mu istermisin ....
ama ben yapmam çünkü seni tanımıyorum sadece forumdan biliyorum ki zaten de bana yakışmaz tehdit etmek ama burdan ne anlıyorum demekki sen kendine yakıştırdın ve o yüzden tehdit ettin...

evet sende üyesin bende üyeyim ama yerine göre yorum yapılır burası bir siyaset yeri ve tehdit edilecek bir yer değildir Hasan ....
Ara
blue_belial
Yumurta mevzusunda, soyleyecek sozumu ordada soyledım ama.
burdakı sevda masalı ve delıkanlı yurek mevzusundada dıyecegım o kı

Tencere dusmus, Kapagını bulmus...
*Asİ-yÜrEk*
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben sana hakaret ettiğimi düşünmüyorum....
Yoksa hakkında HİÇ HAYIRLI ŞEYLER DÜŞÜNMİİCEM ANLADIN DEÄžİLMİ SAKIN.
bumu tehdit deil hasan !!!
Resmen tehdit bu hasan...
kim haksız şimdi Keskinbıçak mı hayır deil gayet normal bir şekilde yorumunu yazdı ama sen tehdit ediyorsun..
sonra da bana ben tehdit etmedim diyorsun nasıl bu ya kolay mı böyle bir şey o zmn bende edeyim seni tehdit olur mu istermisin ....
ama ben yapmam çünkü seni tanımıyorum sadece forumdan biliyorum ki zaten de bana yakışmaz tehdit etmek ama burdan ne anlıyorum demekki sen kendine yakıştırdın ve o yüzden tehdit ettin...

evet sende üyesin bende üyeyim ama yerine göre yorum yapılır burası bir siyasetyeri ve tehdit edilecek bir yer değildir Hasan ....

Eğer istersen tehdit et saygı duyarım zaten ben cezamı aldım hayat zaten vurmuş vuracağı kadar birde sen vur ne çıkar alıştık artık küçük düşürülmeye gocunmam.
Ara
Yorgun Yürek
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yumurta mevzusunda, soyleyecek sozumu ordada soyledım ama.
burdakı sevda masalı ve delıkanlı yurek mevzusundada dıyecegım o kı

Tencere dusmus, Kapagını bulmus...
Evet aynen Faruk sana katılıyorum arkadaşım..
Ara
Yorgun Yürek
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eğer istersen tehdit et saygı duyarım zaten ben cezamı aldım hayat zaten vurmuş vuracağı kadar birde sen vur ne çıkar alıştık artık küçük düşürülmeye gocunmam.
Ben Seni küçük düşürmedim Hasan Haşa haddime de deildir...
Ama önce bir yorum yaparken kendin bir düşün bakalım ne yazacam ne edecem diye bi tart bakalım sonu nerelere gelecek diye ...
Hayat'a gelincede Sen sadece kendin yapıyorsun kendi hayatını kimse bişi yapmıyor ve şunu da söyleyeyim sana ben hiç inanmıyorum...
açtığın konulara olsun yaptığın şeylere olsun bende bu izlenimini bıraktın hiç kusura bakma....
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Tamam küçük düşürmemiş olabilirsin ama şu bir gerçek hayat vurmuş vuracağı kadar birde sen vur ne çıkar tamam yaa birşey demiyorum.yoksa yine kalbim sıkışıcak bu sefer kelpten gidicem öbür tarafa.
Ara
blue_belial
Alıntı:Tamam küçük düşürmemiş olabilirsin ama şu bir gerçek hayat vurmuş vuracağı kadar birde sen vur ne çıkar tamam yaa birşey demiyorum.yoksa yine kalbim sıkışıcak bu sefer kelpten gidicem öbür tarafa.

Big Grin hey allahım ya
hıc gulecegım yoktu vallahı

maxı geyık bolumune tasınsın konu Big Grin
CReATuRE

Aynı şekilde devam
Edin Arkadaşlar...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 855 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 567 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 742 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 885 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 647 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:42 AM