:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çok kötü uyuz oldum !!!!!
EndLess
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Serseri, gozluklerıne hasta oldum
versene bı gun takılım Big Grin

Al abı gözLukLer senın usagın oLsun Lafımı oLur Big GrinBig Grin

CoolCoolCoolCoolCool
Ara
Yorgun Yürek
Ne cezası almışlar Karşısındaki insana hem hareket edecek hem de kimseyi takmayacak hemde sanki ceza verseler ne olcak ben gene gelir lafımı söylerim laflar sarfedecek ve biz susacağız mı demek istiyorsun Aziz ?

[b]Bende hakaret ederim o zaman istediğim gibi bende ceza alır gene gelir lafımı sölerim [b]niye takayım kimseyi,[/b][b][b]hakaret etmenin cezası yoksa bileyim...Lütfen...[/b][/b][/b]

[b][b][b][b]Sırf seviyemi korumak için kimseyi kırmamak için fazla birşey söylemek istemiyorum....[/b][/b]
[/b][/b]
Ara
blue_belial
eyw Big Grin
MorciveT
Arkadaşlar, şikayetiniz varsa bize bildirin. Kendi aranızda halletmeye çalışmayın. Hakedenler cezalarını alacaklar, bırakın da bunu biz düşünelim siz değil.

Bu konuya başka yorum yazmayın...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 855 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 567 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 742 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 885 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 647 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:12 PM