:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okula Haslanmis Yumurta Gelirmi?
HIÇKIRIK
valla sen iyi durmuşsun ben olsam derse girmezdim hatta lavabodan çıkamazdım o kokuyu duyunca:S:SBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
BiRiciGim
yooo ben niye cikiyimki o ciksin kokutan ooo
delikanli yürek konusssssss ablam konussssssss kim tutar seniiiBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
K€$K!NßI¢@K
Hmmm baslik baya bir dikkatimi cekince icerigide okuyunca yazmadan gecemedim..

Birincisi yumurtanin okula gitmemesi gibi bir kuralmi vardir ki siz bunu adeta kural disi olarak algilamissiniz..

Ikincisi yumurta her zaman ve her yerde yenilebilecek bir seydir ki nitekim oyle olmasa okul akntinlerindede sandavic diye tanimladigimiz ekmeklerin icinde bulunmazdi ve bende okula evden yumurta haslayip goturmesemde okul kantininde surekli alip yerdim...

Ucuncusu ise haklisiniz yumurtanin vitamin acisindan cok zengin ve faydali olmasina ragmen kokusu o kadarda hos degildir ama tarihi gecmemis bir yumurtada sizin bu kadar sinir olacaginiz kadar kokmaz..

Bu konu bana biraz yumurtadan cikip kabugunu begenmezi hatirlatti...

Arkadasinizi boyle bir hata ile suclasanizda forumlarda aleyhine konu acmaniz cokda tasvip edilir degil, bu konularda biraz daha hassasiyetinizi muhafaza ederseniz emin olun sizin oz kisiliginizi dahada yuksek seviyelere cikartir..

SmileSmileSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Yaa tamamda haşlanmış yumurtanın okula gelmesine bir eleştirim yok ama camı neden açtırmıyor camı açtısa en azından sınıfta koku olmaz ama neyse şimdi Azra ablam bana kızacak en iyisi hiç uzatmayayım.Ama sadece camı açtırmaması beni düşündürüyor.
Ara
BiRiciGim
[i]kesinbocek mi ney nickin neyse anlamadim ama...[/i]
[i]öyle bi kural yok ama sinifa gelipe gözümüsün önünde yumurtayi soyup o igrench kokuyu ortaya savmasi hos degildi dikkat etisen konuda bi kac defa onu demisim kokuyu yani...[/i]
[i]evet yumurta her yerde yenir okuldada ama cami bari actirsaydi actim zaten...[/i]
sandavic konusanada gelince her sandevicin icinde yumurta olucak diye kural yok bazileride yok bazilerindede var kim ne yerse yer buna birsey dedimde yok beni rahatsiz eden sinifida kokutmasayidi ve o kadar sey varkene yumurta getirmeside pek hos degil sen sinifita oldunu düsün biri yumurta haslamis yanina oturmus gözünün önünde soydu yumurtayi bida camlardida actirmak istemedi naparsin?
ve benim yumurtaya ne kadar sinir olmayip olucamida siz billmeseniz isterseniz cok büyük konusmayin derim demek ki cok sinir oldumki actim buraya bu konuyu...
ve neriye konu acip acmicamida sana sormamki istedim yere istedim konuyu acarim belki cok hos olmaz ama actim iste uyuz oldum icin adi üstünde Uyuz oldum bölümü..
Umarim Anlamisindir...
Ve Benim Kisiligime Laf Söylicek Hakida Vermedim Size..
Sizinle Burda Bu Konuyuda Tartismicam Bi kac birsey söyledim umarim ANLAMISdir..
Ayrica Benim Kisiligime Laf Edenin Kendi Kisiliginden Süpe Ederim.....

SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[i]kesinbocek mi ney nickin neyse anlamadim ama...[/i]
[i]öyle bi kural yok ama sinifa gelipe gözümüsün önünde yumurtayi soyup o igrench kokuyu ortaya savmasi hos degildi dikkat etisen konuda bi kac defa onu demisim kokuyu yani...[/i]
[i]evet yumurta her yerde yenir okuldada ama cami bari actirsaydi actim zaten...[/i]
sandavic konusanada gelince her sandevicin icinde yumurta olucak diye kural yok bazileride yok bazilerindede var kim ne yerse yer buna birsey dedimde yok beni rahatsiz eden sinifida kokutmasayidi ve o kadar sey varkene yumurta getirmeside pek hos degil sen sinifita oldunu düsün biri yumurta haslamis yanina oturmus gözünün önünde soydu yumurtayi bida camlardida actirmak istemedi naparsin?
ve benim yumurtaya ne kadar sinir olmayip olucamida siz billmeseniz isterseniz cok büyük konusmayin derim demek ki cok sinir oldumki actim buraya bu konuyu...
ve neriye konu acip acmicamida sana sormamki istedim yere istedim konuyu acarim belki cok hos olmaz ama actim iste uyuz oldum icin adi üstünde Uyuz oldum bölümü..
Umarim Anlamisindir...Ve Benim Kisiligime Laf Söylicek Hakida Vermedim Size..
[i]Sizinle Burda Bu Konuyuda Tartismicam Bi kac birsey söyledim umarim ANLAMISdir..
Ayrica Benim Kisiligime Laf Edenin Kendi Kisiliginden Süpe Ederim.....

SmileSmileSmileSmileSmileSmile
[/i]
BAk keskinbıçak ben burda senin gibisini görmedim Azra abla rahatsızlığını dile getirmiş konuda adı üstünde uyuz oluyorum bölümüne açılmış sen hangi hakla böyle eleştiriyorsun beni kızdırma şu an ben senin kişiliğinden şüphe ediyorum haklı olsan diicemi haklısın ama kusura bakma sen haksızsın beni kızdırma kalbini fena kırarım beni anladın mı sakın bir daha deneme. Yoksa hakkında HİÇ HAYIRLI ŞEYLER DÜŞÜNMİİCEM ANLADIN DEÄžİLMİ SAKIN.
Ara
MorciveT
Şimdi, okula haşlanmış yumurta gelir mi Smile bence de gelmez. Yok adam getirdiyse, çıkıp dışarıda yemesi gerekir, ozaman sorun kalmaz. Sınıf havasız olduğundan yumurta kokusu ile birlikte çekilmez bir hal alır SmileKonuya bak Big Grin Süper Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
BiRiciGim
Bosver ablacim aldiris bile etmiyorum konuyu actim yorumunu birakan birakir bosver azicik üzüldüm ama unutum geri bile bosverSmile
Ara
MorciveT
Tartışma yapan, birbirini rencide eden olursa cezayı basarım. Zaten 3 gündür evden dışarı çıkamıyorum, kendime yapacak bişiler arıyorum SmileSmileSmile
Ara
CReATuRE
UYARI...!

Arkadaşlar bölümün adından da belli olduğu gibi bölüm uyuz oluyorum bölümüdür ve burada herkes neye uyuz olduğunu ayda neyi sevmediğini belirtmekte özgürdür...Bu konudaki ilk mesajda ben bi küçük görme yada aşşağılama görmedim...

Sevda masalı'nın konuda belirttiği şey yumurtanın kokusundan rahatsız olmasıdır...Bu herkesin başına gelebilir ve çoğu kişide bundan rahatsız olur...

Ama konunun bu şekilde saptırılması ve tartışmaya başlanılması hiçte hoş bir davranış değildir...

Bu Forumda kimsenin şahsına hakaret,rencide edici yada aşşağılayıcı laf söylemesi söz konusu bile olamaz...

Bu bir uyarı niteliğinde açıklamadır...

Lütfen bundan böyle biraz daha sakin olup konuşmalarımızı karşı taraftaki insanları kırmadan üzmeden yapalım...

SAYGILARIMLA...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:27 PM