:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okula Haslanmis Yumurta Gelirmi?
BiRiciGim
Biz Herzman ki gibi sinif dayiz ve ben bu gün okula erken gitim okul derken yanlis anlasilmasin mestek okuluna.
Sinif da bi bayan var pek samimi deglim pekte tanimam sinifdan öyle onun yollu baya uzun bi saat yollu zaten okula gelmek icin evde kahvalti yapmak icin zaman bulmamis bu gün galibaBig Grin
neyse sinifa girdi diger arkadaslarla merhaba filan o onu öptü onlarda onu sonra sira bende iyi bana geldi merhaba dedi bende merhaba dedim aynen yanimdan gecerkene cok pis kokuyorduBig Grin estiriyordu böyle hafif bi kokuBig Grin neyse sesimi cikartmadim ders biti kücük kutudan yumurta cikardiBig Grin:yikildim:
masaya vurdu kirdi soydu tabi ben sasirdimBig Grin dedim okula haslanmis yumurtami getiriyorsunBig Grin evet ne varki dediBig Grin iyi soydu her taraf pis pis yumurta koktuBig Grin hani bazen yumurtalar bi sekil kokar nasil anlatsam pis kokar iste bide insan okula haslanmis yumurta getir mi yaBig Grin kiza acayip uyuz oldum dedim camlari acarmisin cok pis koktu oda ne varki ama abartin dedi az kalsin yolluyordum kiziBig Grin bende ne demek abartim hem suclusun hem guclusun getiricek baska birsey bulamadin mi dedimBig Grin kalktim kizin yanindan degistirdim yerimiBig Grin pencerenin yanina oturdum pencereyide actimBig Grin ders basladi hoca anlatiyor ben pencereyi actim ohh bea dünya varmis dedimBig Grin herkez gülmeye basladiBig Grin o kizda tabi mahcup oldu biraz utandida ama napiyim mecmur kaldim baya uyuz kaptim kizaBig Grin:yikildim:
Ara
CaNaT
sende varya napsın kız çiğ yumurta mı getirsin Big Grin
Ara
Yenemuko
abartmışsın sevda masalı birazcık ne yapsın kız açmı kalsın yazık değilmi bırak yesin yumurtasını Big Grin
Ara
EndLess
Alıntı:BöBurLenme Padısahım Senden Buyuk ALLah Var...SmileSmileSmile
Bu Sozumu Olc Tart Bıc...AnALrsın Ne demek Istedıgımı..

Emın oL getırecek baska bıseyı olsaydı..Yumurtayı oda getırmezdı..Bunun ıcın ınsanLarı kucuk Görmen..AsLında onLarı KucuLtmedı..KucuLen sendın...SmileSmileSmileSmile

Alıntı:Hem SucLu Hem GucLu....

Kımse..karnını oyurmak ıcın Yedıgı Veya Yemekte OLdugu Bırsey ıcın sucLu DegıLdır...SmileSmileSmileSmile..Yaptıgın DavranısLa kımın SucLu OLabıLecegını gösterdın...SmileSmileSmile
Ara
PCKoPaT
ya LahmaCun qeTiRSeydiBig GrinBig Grin :yikildim:
Âh be.
Ara
BiRiciGim
iyide serseri ne haki varki sinifi pis yumurta kokutmaya bide camida actirmadi uyuz oldum ne derseniz diyinBig Grin
ya tamam ac kalsin demedik ama baska bise getirsinBig Grin
aynen pcko katiliyom utanmaza lahmacun getiricek yaBig Grin
Ara
*AnGeL_GirL*
valla bizde yiyorduk birde boyozla denesen o yumurtayı
Ara
EndLess
kupa kızı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla bizde yiyorduk birde boyozla denesen o yumurtayı

Yumurta tarıfınıde aldık Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
BiRiciGim
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin tamam arkadaslar bise demedik sadece uyuz oldumu dille getirdim sorun yokBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ben Azra ablama katııyorum hadi yumurtayı getirmiş ona neyse ama camı bile açtırmaması büyük bir yanlış bence zannetmeyinki ben birini küçük düşürdüm böyle birşey aklımın ucundan bile geçmedi.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:12 AM