:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
son yolcu.......
Firari Fırtına
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ge?ip giden mutluluklar?m?n sessiz resitalini seyrediyorum gecede.birer birer koparken y?re?imin derinliklerinden...ayr?l?klar?m mutluluklar?ma hasat zaman? olmu? bu mevsimde...
her biri kuyru?a girmi? teker teker bu resitale e?lik etmekte.bir nevi d?et yap?yor g?zya?lar?mla ayr?l?klar?m i?te...en son yolcu bekliyor orada ?ylesine otob?se binecek olan son yolcu.?yle a??r ?yle etkili ad?mlarla y?r?yor ki,ayr?l?k otob?s?n?n son yolcusu senin ayr?l???n....

mevsimsiz ya?an karla birlikte binmekte otob?se hepsinden etkili hepsinden daha yak?c? i?te...kuyru?a girmi? ayr?l?klar?m?n son yolcusu beni en derinden etkilemekte.......

Son Durakta, Son Yolcu

?ok k?t?y?m,
Ne kadar yaln?z bir ya?ama sahip oldu?umu anlad?m
Bir kez daha...
Son kez olsa ke?ke
Son bir kez uyusamda uyanmasam
Ey r?yalar?n vazge?ilmez ba?lang?c?
Ey ?l?m?n o bilinmez mahmurlu?u
Ve sen ya?am denilen
Nallar?n toprakta b?rakt???
..........
..........

Okhan U?ar

Yinede ?ok g?zel olmu? , duygular belirgin olmasada son yolcunun son ayr?l???n ac?s? y?rekde gibi ... Y?re?ine sa?l?k ...

Sevg ....
YARGIÇ
Yazı daha farklıydı ilk halinin olmasını isterdim teşekkür ederim duygular zaten karmakarışık belirginlikten öte biryerlerde işte yazıda belirtildiği gibi birbiri ardına gelen ayrılıklar hep karıştırır kişileri....
Ara
Firari Fırtına
Sevdada karışkanlıklar kaçınılmaz olanlardır .

Hepimiz öyle değilmiyiz zaten . Sevda olsunda yüreğimizde varsın karışık olsun kafalarımız .....

Sevg ...
YARGIÇ
Sevda olduğu sürece hep bir karmaşıklık hep bir bilinmezlik var olacaktır...ancak vazgeçilmezler hep güzel olanlardır işte hep arzu edilenlerdir.geçen akşam tramvayda yeni evli bir çift gördüm birbirlerine bakışları inanılmazdı yolum bitene kadar onları seyrettim nasılda keyif verici bir durumdu anlatamam sonra dalıp gittik uzun hayallere işte....
Ara
Firari Fırtına
Uzun hayeller , hele birde olmayacak umudsuz bir sevdanın hayelleri ise vahh halimize . Yinede onlar gibi olmak dileklerimle . Sade ve sevgi dolu ...

Sevg ...
YARGIÇ
Yok Allahtan durum öyle bir durum değil çok şükür.sadece onların mutluluğu güzel hayaller kurdurdu onlar gibi olmak değilde kendi mutluluklarımızı daha sınırsız yaşamak dileğiyle diyelim.....
Ara
Firari Fırtına
Amin
Amin
Amin
YARGIÇ
amin....................
Ara
Firari Fırtına
İçimden geldi ... Bir daha AMİN ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi