:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
son yolcu.......
YARGIÇ
geçip giden mutluluklarımın sessiz resitalini seyrediyorum gecede.birer birer koparken yüreğimin derinliklerinden...ayrılıklarım mutluluklarıma hasat zamanı olmuş bu mevsimde...
her biri kuyruğa girmiş teker teker bu resitale eşlik etmekte.bir nevi düet yapıyor gözyaşlarımla ayrılıklarım işte...en son yolcu bekliyor orada öylesine otobüse binecek olan son yolcu.öyle ağır öyle etkili adımlarla yürüyor ki,ayrılık otobüsünün son yolcusu senin ayrılığın....

mevsimsiz yağan karla birlikte binmekte otobüse hepsinden etkili hepsinden daha yakıcı işte...kuyruğa girmiş ayrılıklarımın son yolcusu beni en derinden etkilemekte.......
Ara
isyanbitmez
"... AYRILIK AYRILIK YAMAN AYRILIK, HER B?R DERTTEN ALA YAMAN AYRILIK..." KUYRUK M?LLET? DE??LM?Y?Z ??TE AYRILIKLARIMIZ B?LE KUYRU?A G?R?YOR DEMEK. AYRILIKLARIMIZ ???NDE ?ZELLER?M?Z VARSA O ZAMAN DEMEK K? ACILARIMIZDA SIRALAB?L?YOR. FARKIDA ?OK G?ZEL HEM EM?N HEM AYAKTA HEM ACIMASIZ. ??TE BEN AYRILIK D?YE BUNA DER?M. B?YLE B?R AYRILI?IM OLSUNDA ?STER?M. ??NK? DE?ERL?D?R B?Z?M CANIMIZI EN ?OK YAKAN..........
YARGIÇ
evet kardeşim her zamanki gibi yorumun gerçeği daha bir vazgeçilmez ve çekici bir hale getirdi teşekkür ederim....
Ara
Firari Fırtına
Paylaşım için tşk.ler . ama bir sorum olacak ...

Bu bir makale mi ???

Sevg ...
YARGIÇ
sorunun cevabını vereyim konu tarafımdan bir yanlışlık sonucu silinmiştir.ancak yazılarım anlık yazdığım ve sadece burada olduğu için tekrar geri getiremedim..
anlayışla karşılanması dileğiyle....
Ara
Firari Fırtına
Ok .. Bilmiyordum ... Ama niye yalan söylüm okumak isterdim ... Yinede tarafınızca aklınıza geldiğinde yayınlarsanız sevinirim . Anlayışmı ? Elbette sonsuza kadar ...

Sevg ...
YARGIÇ
aklıma gelince tekrar yazacağım birebir aklıma gelmesi zor ama elimden geleni yapmaya çalışırım.anlayış için teşekkür ederim.....
Ara
YARGIÇ
yazı mümkün olabildiğince tekrar yazılmıştır ancak eskisi ile bire bir değildir......
Ara
Firari Fırtına
Rica ederim ... Benimde başıma gelmedi değil . Çok üzüldüm ve aynısını tekrar yazamadım . Can sağolsun ...

Sevg ...
YARGIÇ
canlar sağolsun ne diyelim ancak yenileri elbette gelecektir zamanla....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:47 PM