:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumda Mac Hakinda Konusulmasi Ve Mac Konularini Kaldirilmasini Istiyorum!
BiRiciGim
insalllah tek istegim bu.
Ara
Yenemuko
inşallah umarım bir daha bu tür olaylar yaşanmaz
Ara
BiRiciGim
hayir tabiki haklisin baska konularda da cikiyor ama spor bölümünde cikti kadar baska hic bi konuda yada baslikta cikmiyor inanin bana...
tabiki tartisma cikabilir tartisilicak bisey olabilir ama üyeler birbirlerine karsi savgilarini yitiricek kadar degil bence tüm spor bölümü degil mac konusu olmaza yeterli cünki haftaya ya fener ya galatasaray yada baska takimlar oynucak ve gene ayni tartisma huzursuzluk cikicagindan adim gibi eminim tamam tartisilsin ama o kadar cok sert degil iki üye bannlandi sonucta bu mac yüzünden baska konulardada cikiyor tabi bunun icin forumuda kapatmak olmaz ciksa bile mac bölümündeki kadar sert cikmiyor..
ayrica pascham ilgin icin tesekürler.
Ara
..TuuCe..
ya bence kırıcı boyuta qetrmemek yine kendi elimizde_herkes buna qöre davranırsa zaten sorun cıkmaz,sayqı da aşılmaz..
azracım hassasiyetn için saol bu arada Smile
Ara
BiRiciGim
rica ederim tuucecimSmile bende katiliyom ama malesef herkez böyle degil.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayir tabiki haklisin baska konularda da cikiyor ama spor bölümünde cikti kadar baska hic bi konuda yada baslikta cikmiyor inanin bana...
tabiki tartisma cikabilir tartisilicak bisey olabilir ama üyeler birbirlerine karsi savgilarini yitiricek kadar degil bence tüm spor bölümü degil mac konusu olmaza yeterli cünki haftaya ya fener ya galatasaray yada baska takimlar oynucak ve gene ayni tartisma huzursuzluk cikicagindan adim gibi eminim tamam tartisilsin ama o kadar cok sert degil iki üye bannlandi sonucta bu mac yüzünden baska konulardada cikiyor tabi bunun icin forumuda kapatmak olmaz ciksa bile mac bölümündeki kadar sert cikmiyor..
ayrica pascham ilgin icin tesekürler.

Burdaki Sözlere harfiyyen katılıyorum ve saygı sınırını kimse aşmasa sert bir tartışma çıkmaz diyorum azra ablanında dediği gibi spor değil sadece futbol bölümünün kaldırılmasını veya da saygı sınırını aşanlaraın uyarılması gerektiğini düşünüyorum.Saygılar.Sited olduğumu belli etmiicektim ama dayanamadım.
Ara
Firari Fırtına
İleri Ülkeler bu konuyu çokdan aştı , konuşulacak konu bulamıyorlar . Bırakında bari Türkiye de konuşulsun . Özgür irade ve özgür olan düşünce ile . Elbette seviyesizlik ve saygısızlık olmayacakdır .

Osmanlı İmparatorluğu neden çok büyüdü zamanında ?

Çünkü o dönemler Papazlar Avrupa da dini tartışıyorlardı . Şimdi tam tersi ...

Umarım anlamışsınızdır .

Sevg ...
Ara
BiRiciGim
kusura bakma firari biraz daha acik konusursan seni daha cok kisinin anlicagindan eminimSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Firari biraz daha açık konuşurmusun herkezin anlaması açısından.
Ara
Firari Fırtına
Yeterince açık olduğundan eminim .

Lakin , kişilerin beni daha iyi anlamasından ziyade , kişiler kendi özverileri doğrultusunda hakikaten neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar verebiliyorlar ise , sorun yokdur . İki türlü seçenek vardır .

Kişi yaptığını kendine yakıştırıyor ise , bırakın öyle kalsın .
Kişi yaptığını kendine yakıştırmıyorsa , hatasını düzeltsin .

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forumda Geçirilen Süre bölümü bozuukk blue_belial 12 1,438 04-13-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Kaybolmayan Duygusuz İstiyorum..:)))) MasaL_perisi 11 1,248 04-13-2022, Saat: 06:56 PM
  düzeltilmesini istiyorum KoRSaN 2 584 04-11-2022, Saat: 09:53 PM
  Forumda dizi bölümü olsa PrinceSs 8 950 04-11-2022, Saat: 09:59 AM
  Forumda Radyo Olsa ZeNiTH 11 1,334 04-10-2022, Saat: 01:51 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 03:56 PM