:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumda Mac Hakinda Konusulmasi Ve Mac Konularini Kaldirilmasini Istiyorum!
BiRiciGim
Sayin Adaminlerimiz,
Öncelikle Forumuzda Mac Yani Fotbolll Hakinda Konusulmasini Yada Konu Acilmasini Istemiyorum.Cünki Mesela Fenerbahceli Bi Konu Aciyor Ve Tartisma Cikiyor Yada Huzursuzluk Cikiyor Ben Kac Defa Raz geldim Ve Bu Günki Gördüm Konuda Sok Eti Beni
creature(Aziz) Aslinda Agzini Hic Bozmaz Ve Taniyomda Kenidisini Asla Öyle Birsey Yapmaz Ama Bi Mac Yüzünden Yapti Tartisma Cikti...
[SIZE=2]sgpa kjmr(Mert) ondada pek raz gelmedim ama oda mac yüzünden bannlandi ikizide bann yedi tabi adaminlerinin islerine karisamam gerekeni iyi olani yaptiniza eminim ama mac konusu acmak yada mac hakinda konusulmaza daha iyi olmaz mi az kavga cikar ben forumda kavga cikmasin diye ellimden geleni yapiyorum mesela can askerim konusunda ama olmuyorSadSad forumda kavga yada huzursuzluk cikinca üzüluyorum cünki ben bu forumu cok seviyorum cok güzel bi arkadaslik forumu ama kos koca insanlar kavga ediyor mesela [b]
Sevilla - Fß konusunda huzursuzluk cikmis
böyle konular hic acilmasa daha iyi olmaz mi yada acilsa ama üyeler birbirlerine karsi savgiyi yitirmese bi mac yüzünden sanki birbirlerine inat yada rakip gibi bu ne yaa:S
lütfen bu dediklerimle ilgilenir ve birsey yaparsaniz sevnirim...

[/SIZE]
[/b]
Ara
BiRiciGim
ya arkadaslar ilgilenen yokmu???:S
Ara
aMyLee
varr bnde isdemiorm kaLkmasnn teq tarşma ordamı çıkıo baska böLümLerde çıkmıoo mu sanki

bnde seviyorum bu forumu ..
Ara
Yenemuko
ben bu konuda kalksın diyemicem
Ara
Yenemuko
ayrıca herkes beğenmediği bir konuyu kalksın die zorlarsa o zaman forumda konu kalmaz
Ara
BiRiciGim
amylee dikkat etisen en cok o bölümde cikiyor bende seviyorum bu forumu ama o kategori yüzünden üyeler birbirlerine karsi savgiyi yitiriyorlar ondan demistim ben..
Ara
aMyLee
tm canım anLıorm seni ama sonuçda admin ve mod Lar görüoLardır budurumu gerekeni yapacakLarına eminim bn

bn futboL böLümün kaLkmasını isdemiorm

madem tartışma çıkıo çıkartanı ya banLıcakLar yada uyrarı aLıcakk baska bi sonuç göremiorm bn..
Ara
BiRiciGim
evet canim eminim gerekeni yapacaklarina ama bannlarsa forumda pek üye kalmaz buda iyi olmaz ama neyse yetkili arkadaslarimiz görücektir bu konuyu ve gerekeni yapicaklarinada eminimSmile
Ara
Yenemuko
insan sabırlı olursa kimsede banlanmaz bence bu yüzden konun silinmesi anlamsız bence
Ara
BiRiciGim
insanda sabir kalsa olmaz ama oda yok iste mac konusu öyle oluyor erkeklerde genelde
hem ben sana fikrini sorammistimki neyse hayirlisi neyse o olsun.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forumda Geçirilen Süre bölümü bozuukk blue_belial 12 1,398 04-13-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Kaybolmayan Duygusuz İstiyorum..:)))) MasaL_perisi 11 1,218 04-13-2022, Saat: 06:56 PM
  düzeltilmesini istiyorum KoRSaN 2 568 04-11-2022, Saat: 09:53 PM
  Forumda dizi bölümü olsa PrinceSs 8 922 04-11-2022, Saat: 09:59 AM
  Forumda Radyo Olsa ZeNiTH 11 1,310 04-10-2022, Saat: 01:51 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:51 AM