:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumda Mac Hakinda Konusulmasi Ve Mac Konularini Kaldirilmasini Istiyorum!
Yenemuko
sevda masalı haklısın en çok o konuda çıkabilir normal hayatımızdada o konuda sürekli arkadaşlar arasında bile tartışma çıkıor buda normal fakat seviyeli ve kırıcı olmadıktan sonra bişey olmaz zaten benim demek istediğim bu sonuçta o konu kaldırılsa bile herhangi X bir konudada tartışma çıkabilir sonuçta herkes sakin olursa banlanma gibi bir sounda olmaz zaten
Ara
BiRiciGim
sende haklisin ama bende diyorumki isin icinde mac olursa olmuyor herkez kirici oluyor tabiki baska yerlerde cikabilir ama spor bölümünde adete kirici oluyor..
Ara
GizLiDüŞž
Bu çok saçma ama forum burası bence olmalı spor bölümü,tartışma olunca da tartışan kişinin mesajları silinip uyarı verilsin uygulamazsa banlansın.Bir kaç kişinin sorunu yüzünden bi forumdan bölümün silinmes forumun zararına olacağı düşüncesindeyim.
Ara
BiRiciGim
aksine yanildin iyiligi icin dedim ve benim fikirlerime sachma da diyemezsiniz! umarim anlamisinizdir!! ve ayrica buranin forum oldunu herkez billiyor ve ben tartisma cikmasin diye demistim ve bi kac kisi de degil baya kisi tartisti o bölümüne bi daha bakin isterseniz!
Ara
Yenemuko
sevda masalı ben sana haksızsın demiorum fakat spor bölümü olmalı kimse tartışma felan çıksın istemez sadece burda arkadaşların sakin olması lazım birbirine karşı kırıcı söz etmemesi lazım ayrıca maç yüzünden tartışmak çok saçma bence ne kadar fanatik olunursa olunsun unutulmamalıki hiç bir futbol takımı kimseyi doyurmaz parada vermez futbolcular bile maçtan sonra sarmaş dolaş çıkıorlar sahadan yani hiç bir futbol kulubunun umrunda olduğunu sanmıorum onlar sadece kazandıkları paraya bakıorlar bu yüzden luzumsuz görüorum bu tür tartışmaları umarım bu yüzden bir daha tartışma çıkmaz
Ara
BiRiciGim
yenemuko bak cok dogru dedin ama bazi üyeler kendilerine hakim olamiyorlar ve sinirlerine ondan dedim bencede cok sachma tartismak.
Ara
Yenemuko
bende onu demek isteyorum zaten benim düşündüğüm gibi düşünürlerse zaten tartışmanın boş olduğunu anlarlar herkes kendine göre fanatiktir fakat bunu tartışarak kırıcı olarak değilde güzel güzel konuşarak yapabilirler umarım bir daha bu tür tartışmalar olmaz herkes sinirlerine hakim olabilir
Ara
BiRiciGim
umarim insalllah bende senin dedigini demek istemistim zaten.
Ara
Yenemuko
inşallah bidaha olmaz
Ara
Yenemuko
inşallah bidaha olmaz
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forumda Geçirilen Süre bölümü bozuukk blue_belial 12 1,435 04-13-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Kaybolmayan Duygusuz İstiyorum..:)))) MasaL_perisi 11 1,247 04-13-2022, Saat: 06:56 PM
  düzeltilmesini istiyorum KoRSaN 2 583 04-11-2022, Saat: 09:53 PM
  Forumda dizi bölümü olsa PrinceSs 8 947 04-11-2022, Saat: 09:59 AM
  Forumda Radyo Olsa ZeNiTH 11 1,330 04-10-2022, Saat: 01:51 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 11:39 PM