:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumda Mac Hakinda Konusulmasi Ve Mac Konularini Kaldirilmasini Istiyorum!
BiRiciGim
bence hic cikmasin tartisma ciktikca bann yiyorlar sonra sitemizde üyeler azaliyor ve bann kalktikdan sonra siteye girmiyorlar bi daha bann yedim siteye girmem diye beshimk mask diye bi üye var ondan billiyorum.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Azra haklısın hiç banlanmadım ama banlandıkça üye azalıyo o nedenle tartışma çıkmaması bence daha sağlıklı.
Ara
BiRiciGim
bencede ama mesut nasil uygun göruyorsa o olsun derim.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Tabii yönetimin dediği şeye karşı çıkamayız.
Ara
Yenemuko
tartışma dediğim şey konular üstünde tartışma kimseyi kırmadan rencide etmeden doğruyu bulmak amacımda tartışma diyorum ben bende kimsenin banlanmasını istemem herkes kendini bildikten sinirlerine hakim olduktan sonra zaten bu tartışmalardanda ban çıkmaz
Ara
BiRiciGim
ama kalpler kirilyior iste dogru dürts tartisma olsa rencide etmeden ve baska birsey o zaman birsey olmaz ama malesef bude olmuyor iste.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama kalpler kirilyior iste dogru dürts tartisma olsa rencide etmeden ve baska birsey o zaman birsey olmaz ama malesef bude olmuyor iste.

Azra sana katılıyorum çünkü yaşadım biliyorsun birkaç konu yüzünden neyse eski defterleri karıştırmak istemiyorum.
Ara
Yenemuko
arkadaşlar herkes kendini bildikten sonra tartışma çıkmaz hem tartışma sırf maç yüzünden değil her konuda çıkabilir bunu sadece maça bağlamamak lazım benim düşüncem tabi bu
Ara
CReATuRE
Bütün takımlar arasında tatlı bir rekabet söz konusu iken fenerbahçe ve galatasaray arasında bu biraz daha fazla bir şekilde ortada..Bu zamana kadar bu tür konularda tartışma olmuştur ama bunlar ufak tefek tatlı atışmalar şeklinde son bulmuştur...Kimse kimsenin şahsına ve ailesine bir laf etmedikçe bu tartışma sadece takımlar arasında kalır ve bir sorunda çıkmaz...Bikaç kişi haddini bilipte kişiye laf atmazda takımlar hakında konuşursada bu sorun ortadan kalkar...2 yıldır ilk defa bu şekilde bir tartışma yaptım oda sizlerin bilmediği bir konu yüzünden...Bilmemeniz daha uygun ama bişeyde var bazı arkadaşlar bilip bilmeden konuşmuşlar canları sağolsun...

Diyeceğin odur ki her insan kendine yakışanı yapar,belki bu son yaptığım bana uymadı ve yakışmadı ama bir daha ki sefere karşımdaki insanın ne olduğunu ve kadar insan olduğunu anladıktan sonra konuşmaya çalışırım...Son defasında bu hatayı yaptım ben kimin ne olduğunu bildiğim halde saçma sapan bir tartışma yaşadım...

Yaşım 25 ve bugüne kadar kimseye bir terbiyesizliğim ve saygısızlığım olmamıştır...Banned yeme konusuna gelince ben öyle 3-5 gün uzaklaştırılmayla forumu bırakacak bir kişiliğe sahip değilim...Birde dostlarım varken forumu bırakıpta düşmanlarımı sevindirmeye hiç niyetim yok WinkWinkWink

Son olarak çıkan bu son tartışmadan dolayı forumun azda olsa huzurunu bozdum sanırım...

Bu konudan dolayı genelde hepinizin büyüğü olarak özür diliyorum ve bir daha kişiliğime ve aileme laf atılmadıkça böyle bir tartışma yaratmayacağıma sizlere garanti veriyorum...

SAYGILARIMLA...
BiRiciGim
yok aziz huzursuzsluk degilde hep o bölümde cikiyor kavga ve bu 3 kez filan olmustur razladim ve bundan rahatsiz oluyorum istemiyorum huzursuzluk o kadar ama cidiye alinmadikdan sonra ne fayda istek rett etildi ve önemide yok artik yenemuko sana gelincede tabi her konuda cikabilir ama dikkatla bakarsan en cok o bölümde cikiyorWinkWink
bilmem anlatabildimi ama anliyan anlar iste.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forumda Geçirilen Süre bölümü bozuukk blue_belial 12 1,409 04-13-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Kaybolmayan Duygusuz İstiyorum..:)))) MasaL_perisi 11 1,231 04-13-2022, Saat: 06:56 PM
  düzeltilmesini istiyorum KoRSaN 2 578 04-11-2022, Saat: 09:53 PM
  Forumda dizi bölümü olsa PrinceSs 8 930 04-11-2022, Saat: 09:59 AM
  Forumda Radyo Olsa ZeNiTH 11 1,315 04-10-2022, Saat: 01:51 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 08:47 AM