:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Önce Kizdim Agzima Geleni Söyledim Sonra Baristik:D
*Asİ-yÜrEk*
Bence hiç tartışma gerektiren birşey değil yaa neyse eski ortama geri dönsek diyorum hani.
Ara
chatlaq
:yikildim: aHaaha yeNi oLyaLar oLdumu aCepp (=
Ara
kı@ymı@k=)
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hahaha serseriiBig Grin cok komiksinBig GrinBig Grin ne demesinn yaa cicekleri alayim dikilim demi adamin karsina tövbe yarabimBig GrinBig Grin:
ya arkadaslar nerden cikariyorsunuzBig Grin ask mesk yok isterseniz evlendirin haBig GrinBig Grin: hay allahim yaBig GrinBig Grin: uyforcum sagoll canim amin insalllahSmile yazarim niye yazmimBig Grin
uqqala anladim saka oldunu ama can askerim yanlis anladi galibaSmile
can askerim ve atilla abi gerginlik huzursuzluk cikmasin ne olur ablacim ben kendim yazabiliyom alllaha sükür gerek yok savunmana sagolllSmile

yazabiliyosann iyi sorun yok o zamann Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Tamam bundan sonra konulara karışmıyorum ne haliniz varsa görün.Hayatım yalan öylemi ati ne haliniz varsa görün.
Ara
BiRiciGim
ya arkadaslar yapmayinnBig Grin daha full yok yumurta yok ortadaBig Grin ona asik oldumu da nerden cikartiniz suanda sadece arkadasimBig GrinBig GrinBig Grin serseriye bakmayin onun hayal gücü baya iyiBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamam bundan sonra konulara karışmıyorum ne haliniz varsa görün.Hayatım yalan öylemi ati ne haliniz varsa görün.

yapma yaaa bole diyipte bizi boynu bukuk birakma biz senin o (saçma) yorumLarin oLmasa naparizz
Ara
BiRiciGim
evet uyfor alllaha sükür yazmam var merak etme sen...Smile
chatlaq yok yeni olay yokBig GrinBig GrinBig Grin ve ben ona suanda arkadaslik hisinden baska birseyde hisdetmiyom ama onu bilmemeSmile ben sadece basimdan gecen olayi anlatim iste Smile
Ara
BiRiciGim
öhühüüü ezgii ya arkadaslar tartisma cikmasin lütfen siz hem özür dillediniz hem devam ediyorsunuzlütfen huzursuzluk olmasin.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yapma yaaa bole diyipte bizi boynu bukuk birakma biz senin o (saçma) yorumLarin oLmasa naparizz

Dalgamı geçiyosun benim sözlerim:
olum hasanmı diyim sana hüseyinmi diyim
bilmemki nediyim gerçi şimdi niçkinde yenilenmiş
ama bişi sölim allah bütün üylere sabırlar versin
sen adamı çatlatırsın biryerlerinden valla konuyu okudum
ama konuyla ilgili bi yorum yapmıycam sayende insanda
şefk kalmıyo ya olum sanmı kalmış milletin yazıp yazmaması
senin azra ablan kendini savunamıycak kadar acizmi
heryerde balık gibi çıkıyon meydana gerçi balıklar hep
denizde olur ya sen nedense hep karada ve burdasın
biras cık ol ya sen saçma yazdıkların saçma hayatın saçma
herşeyin saçma nese ben sıkıldım inan sıkıldım senden yaa....

Bu yorumun sahibine karışmıyorum konulara.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Hiç bir konuya karışmiicam.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 09:14 AM