:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Önce Kizdim Agzima Geleni Söyledim Sonra Baristik:D
BiRiciGim
Ya Ben 4 Gün Önce Bi Kaza Yaptim Ama Mühim Bise Degil Arabanin Önünü Vürdüm Ya Lanba Yandi Gidiyordum Arada Bi Yoll Var Ve Bi Adam Önüne Bakmadan Pattt Cikti Bende Durucak Cünki Yoll Haki Benim Diye Gectim Adamda DürmadiBig GrinBig Grin pat Carpstik Iste Benim Arabamin Önüne CarptiBig Grin iyi ben ciktim arabadan adama kizmaya basladimBig Grin önüne baksana yoll haki benim filanBig Grin sana ehliyet vereninde filanBig Grin derkene agzima geleni söyledim adamda bi yandan özür dilliyorBig Grin ben adama almanca konusuyomBig Grin adamda türk ciktiBig Grin bana demesin mi hanim efendi türkce billiyormusunuz diyeBig Grin bende sok oldumBig Grin evet peki siz dedimBig Grin ee bende dediBig Grin o zaman niye iki saatir almanca konusuyoz dedimBig Grin bilmem dedi güldüBig Grin bende güldüm sonra adam özür dillmeye filan basladi iyi baristik geriBig Grin ama rezil oldum yaBig GrinBig Grin: önce agzima geleni söyledimBig Grin adamda sansdan türk ciktiBig Grin ama sarisindi ben alman sandimBig Grin sansa bak türk ciktiBig Grin ama baya ayip oldu rezilde oldumBig Grin sonra yakinda bi cafe vardi oturduk konustuk ben özür dilledim filanBig Grin acayip rezil oldum yaBig Grin o an yere yikilmak istedimBig Grin:yikildim:
Ara
riukeen
Ve büyük bir aşk dermişiM Big Grin şaka tabiki

ilginçmiş Big Grin
Ara
BiRiciGim
yaaa yaa ne demesinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim:
Ara
~uqqaLa~
Antisos'un yorumunu okumadn önce ben de böyLe bişey demeyi pLanLyrdumm:yikildim:
Ara
BiRiciGim
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ne alakaysaBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Abla bu anlattığın çok ilginç + her zamanki yorumum desem.birde insanın hatasını anlayıp özür dilemesi büyük bi cömertlik örneği.
Ara
EndLess
adam san asık olmus...SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
BiRiciGim
Big GrinBig Grin bilmem orasini ama baya konustuk cafede Big GrinBig Grin yokk ya sanmamBig GrinBig Grin billmiyomBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
telefon numaranı verdin mi Tongue
Ara
BiRiciGim
mert sakami diyon bilmem ama o kadar konustuk ki arkadas olduk verdim nedenBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:35 PM