:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Önce Kizdim Agzima Geleni Söyledim Sonra Baristik:D
BiRiciGim
hahaha serseriiBig Grin cok komiksinBig GrinBig Grin ne demesinn yaa cicekleri alayim dikilim demi adamin karsina tövbe yarabimBig GrinBig Grin:
ya arkadaslar nerden cikariyorsunuzBig Grin ask mesk yok isterseniz evlendirin haBig GrinBig Grin: hay allahim yaBig GrinBig Grin: uyforcum sagoll canim amin insalllahSmile yazarim niye yazmimBig Grin
uqqala anladim saka oldunu ama can askerim yanlis anladi galibaSmile
can askerim ve atilla abi gerginlik huzursuzluk cikmasin ne olur ablacim ben kendim yazabiliyom alllaha sükür gerek yok savunmana sagolllSmile
Ara
EndLess
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hahaha serseriiBig Grin cok komiksinBig GrinBig Grin ne demesinn yaa cicekleri alayim dikilim demi adamin karsina tövbe yarabimBig GrinBig Grin:
ya arkadaslar nerden cikariyorsunuzBig Grin ask mesk yok isterseniz evlendirin haBig GrinBig Grin: hay allahim yaBig GrinBig Grin: uyforcum sagoll canim amin insalllahSmile yazarim niye yazmimBig Grin
uqqala anladim saka oldunu ama can askerim yanlis anladi galibaSmile
can askerim ve atilla abi gerginlik huzursuzluk cikmasin ne olur ablacim ben kendim yazabiliyom alllaha sükür gerek yok savunmana sagolllSmile

Ya bak ben böLe konularda hıc yanılmam adam san asık bence kacırma bu fırsatı ben olsam kacırmam ama bana carpmıyorl ıste Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:d
Ara
BiRiciGim
Big GrinBig Grin ilahii Kartal Ne Diyim SanaBig GrinBig Grin: yaa billmiyorumBig Grin olabilir normal napiyimkiBig Grin adamin karsina simdi dikilim miBig GrinBig Grin hay allahim yaBig GrinBig Grin düsündükce güluyorumBig Grin ne firsatii ya ben ariyomuyumkiBig GrinBig Grin: görende bise sanicakBig Grin
bu arada bakiyomda baya tecrübelisiniz bu konulardaBig Grin
Ara
EndLess
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin ilahii Kartal Ne Diyim SanaBig GrinBig Grin: yaa billmiyorumBig Grin olabilir normal napiyimkiBig Grin adamin karsina simdi dikilim miBig GrinBig Grin hay allahim yaBig GrinBig Grin düsündükce güluyorumBig Grin ne firsatii ya ben ariyomuyumkiBig GrinBig Grin: görende bise sanicakBig Grin
bu arada bakiyomda baya tecrübelisiniz bu konulardaBig Grin

Sende bu herıfe bısye hıssedıyon ıste Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinAgzınKuLaklarına varcak nerdeyseBig GrinBig GrinBig Grin

Evet Tecrubemız yuksek Dunya terkedılme rekorum var benım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin..
Ara
BiRiciGim
aaaa aaBig GrinBig Grin kuru iftiraaBig GrinBig Grin
ya yok öyle birsey ama iyi biri iste kizimin ana okulunda callisiyor ama ben hic raz gelmemistim bu gün örendimBig GrinBig GrinBig Grin
aaa ne güzel rekorunda varmissBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongue
Ara
EndLess
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaaa aaBig GrinBig Grin kuru iftiraaBig GrinBig Grin
ya yok öyle birsey ama iyi biri iste kizimin ana okulunda callisiyor ama ben hic raz gelmemistim bu gün örendimBig GrinBig GrinBig Grin
aaa ne güzel rekorunda varmissBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongue

Bak ben bısye Bılıyorum..Dımı Bu herfıf daha once orda calısmıyodur ..Senın kızının okulu orası oldugunu ogrenınce orda ıse baslamıstır...Big GrinBig Grin

evet dunya terkedılme rekorunun sahıbı benım D:Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
BiRiciGim
yaa billmiyomBig Grin olabilir ama sanmam ya Big GrinBig Grin üff kartal icime kurt düsürdün simdiBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin anamm:S ya gercekten öylese:S eyvahh:S:S:S
ya sen sakamii diyon yoksa cidimisin:S:S:
anladim rekoru kirdin evetBig Grin
Ara
EndLess
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa billmiyomBig Grin olabilir ama sanmam ya Big GrinBig Grin üff kartal icime kurt düsürdün simdiBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin anamm:S ya gercekten öylese:S eyvahh:S:S:S
ya sen sakamii diyon yoksa cidimisin:S:S:
anladim rekoru kirdin evetBig Grin

Bak o adama cıcek al bı cafeye otur sen Big GrinBig GrinBig Grin konusun anlasın sonra ...Nıyetını anla.

Ben cok cıddıyım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
BiRiciGim
aa ben niye aliyom o alsin hem ben niye davet ediyom o davet etsin alllah alllahBig Grin seninde dalga makaran olduk haaBig GrinBig GrinBig Grin ben almam o alsin hem daha emin bile deglim ya aman bosverrBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
BenCe sersi hakLi konusmaLari oKudumda bi an önce birinizin açiLmasi Lazim Ve bu kisi sen oLmaLisin cunku erkekLer utangaç oLur bukonuda reddediLme korkusu vardir ama senin istedigini bilemez tabi ondn sen açiL benCeBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:51 PM