:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Önce Kizdim Agzima Geleni Söyledim Sonra Baristik:D
EndLess
Ben geldım.......Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Enıstenın adı suttı he Valla bıLmıyodum..Bıde Kız tarafı olcam damatına dını bıLe bıLmıyorum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
BiRiciGim
hosgeldinnn serseriii asicam simdi seniiBig GrinBig GrinBig Grin salandiricam asagiyaa basima neler actinn yaBig GrinBig GrinBig Grin
delikanli yürek ablacim bak biz seninle ne konustuk biz aramizda sakalasiyoruz ve ben kizmadimda sen üzüme merakta etme icini ferah tutBig GrinBig Grin
serseriii ölümlerden ölüm begenBig GrinBig GrinBig Grin
ne dilli yaa oda türk yani türkcee hem ne kiz tarafii ya ask kolsun yani beni deff etmek istiyorsaniz öylemii basinizdanBig Grin hih istesemde kalmam artik zatenTongue
Ara
chatlaq
Yokk yha ne bşımızdn atmasıı(:

Olaydn gzllbi aşk hikaysi oLurr TongueBig Grin
Ara
EndLess
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hosgeldinnn serseriii asicam simdi seniiBig GrinBig GrinBig Grin salandiricam asagiyaa basima neler actinn yaBig GrinBig GrinBig Grin
delikanli yürek ablacim bak biz seninle ne konustuk biz aramizda sakalasiyoruz ve ben kizmadimda sen üzüme merakta etme icini ferah tutBig GrinBig Grin
serseriii ölümlerden ölüm begenBig GrinBig GrinBig Grin
ne dilli yaa oda türk yani türkcee hem ne kiz tarafii ya ask kolsun yani beni deff etmek istiyorsaniz öylemii basinizdanBig Grin hih istesemde kalmam artik zatenTongue

olumLerden Ölum Begenmek oLur muydu....Oysa Ölumun bıLe guzeLı vardı..Sad:Sad: ÖlumLerden ÖLum begendım...SmileSmileSmile

Ben bsıye yapmadım sen asık ol son ra bızı oldur oh ne guzeL valla Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
chatlaq
ahahha ßenCedeeeBig GrinTongue
Ara
BiRiciGim
yaa sen cikarmadinmii ask meselesiniBig GrinBig Grin gicikkkBig GrinBig Grin: suna bakk ya simdi mahzum rollunu oynuyorrBig GrinBig GrinBig Grin
chatlaq ama serseri istiyor isteSadSad gidim mi sersiii?? baksana kiz tarafi bile olduBig Grin
Ara
EndLess
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa sen cikarmadinmii ask meselesiniBig GrinBig Grin gicikkkBig GrinBig Grin: suna bakk ya simdi mahzum rollunu oynuyorrBig GrinBig GrinBig Grin
chatlaq ama serseri istiyor isteSadSad gidim mi sersiii?? baksana kiz tarafi bile olduBig Grin

Bak böle etrafa saldırarak askını ınkar edemessın Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Tamamm mı yureklı ol cık ve evet asık degılım de...Big GrinBig Grin ama yok böle kacamak cvp lara verırsen bu konu omur boyu uzarBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
BiRiciGim
ne inkar etmesiiBig Grin
ben yürekliyim ve BEN ASIK DEGLIM
oldumu sersiiBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ben yürekli ve bi delikanli bayanim bi kereBig GrinBig GrinTongue
Ara
Seyduna
oyy bence bundan bi büyükk aşk doğar beeeSmileSmileSmile
Ara
AsLı
Valla tebrik ediyorum hepinizi su olayı hemen Türk filmi bazında ask hikayesine cevirmişsiniz yha Big Grin cıx cıx Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 05:37 AM