:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Önce Kizdim Agzima Geleni Söyledim Sonra Baristik:D
iLLeth.!
inansakmı..TongueTongueTongueTongue
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inansakmı..TongueTongueTongueTongue

kime inanacagina bagLi Big Grin
Ara
BiRiciGim
ya Big Grin siz beni delimi ediceksiniz suanda sadece arkadasiz arkadassss cok normal arkadas ve yakin arkadas o kadarr ya ama abartinizBig Grin dügün filan verdiniz beni bile yaniiBig Grin basinizdan savmak mi istiyorsunuz?Big GrinBig GrinBig Grin diadora inan inanBig GrinBig Grin: ask kolsun pembe.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya Big Grin siz beni delimi ediceksiniz suanda sadece arkadasiz arkadassss cok normal arkadas ve yakin arkadas o kadarr ya ama abartinizBig Grin dügün filan verdiniz beni bile yaniiBig Grin basinizdan savmak mi istiyorsunuz?Big GrinBig GrinBig Grin diadora inan inanBig GrinBig Grin: ask kolsun pembe.

Abla bunlar sadece bir şakadan ibaret takma yaa salla gitsin.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abla bunlar sadece bir şakadan ibaret takma yaa salla gitsin.

O zatn saLLamio aman sen karisma bi dur noLur yoksa aLinaBiLiriz hepimizSmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya Big Grin siz beni delimi ediceksiniz suanda sadece arkadasiz arkadassss cok normal arkadas ve yakin arkadas o kadarr ya ama abartinizBig Grin dügün filan verdiniz beni bile yaniiBig Grin basinizdan savmak mi istiyorsunuz?Big GrinBig GrinBig Grin diadora inan inanBig GrinBig Grin: ask kolsun pembe.

Ins guzelim Ins ask Olsn dioz bizde ztn baska bi diLegimiz yoKKi tek istegimiz SuatLa muutLu Mesut oLman tEbriK ederim ya Dugun kartinizi forumada koy taammi ben merak ederim ole seyleri Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
iLLeth.!
ha bide arkadas oldunuz yakın arkadas hemde..: ama iice kafamı karıstırdın...Big GrinDBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O zatn saLLamio aman sen karisma bi dur noLur yoksa aLinaBiLiriz hepimizSmileSmile

Pembe alınganlık bana has bir özellik.:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
BiRiciGim
ahahahaBig GrinBig Grin:yikildim: yaa o anlamda demedim pembeeeBig GrinBig GrinBig Grin ayy inanmiyom yaBig GrinBig Grin: kafayi yicemBig GrinBig Grin: ya yokkk vallla yok ne dügün kartiiii yaBig Grin serseriii nerdesinn cik ortayaBig Grin öldürücemmm seniiBig GrinBig GrinTongue basima neler actin yaaBig GrinBig Grin: serseriiiiiiiiiiiiiiiiBig GrinBig Grin: cabuk derhal cik ortayaBig GrinBig GrinBig Grin asicammm seniiBig Grin
Ara
BiRiciGim
diadora evet yakin arkadas ama sevglii yada baska bisee degliz ya arkadasBig GrinBig Grin sadece kafan karismasinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 06:08 AM