:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: BÜLEN ERSOYUN ACIKLAMASINI...
YANLIŞž BULDUM...
66.67%
4 66.67%
DOGRU BULDUM...
33.33%
2 33.33%
Katılımcı sayısı: 6 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
~~duydunuz mu arkadaşlar~~
EndLess
Burda bı yanlıs anlama var..O asKerLErın bosa oldugunu sölemedıkı...

Masa basında oyun oynaırken ..Benıma skerımın bu oyunLAr cevresınde can vermesı benım ıcımı yakıyor dedı..Isınıze geldıgı gıbı algıladınız.Sız.. Bence haklı..SmileSmileSmile
Ara
Masal_yuzLu
O bu yanlışın farkında...
Ara
ѕqρα кJмя
Bu ADAM (!) hangi yüzle konusuyor?

Zaten bunun oğlu olsa bile bunun gibi insanların cocuklarına kalmadı bu VATAN !!

Suanda Irak'ın Kuzeyi'ndeki evlatlara kaldı bu VATAN !!

Bi daha ağzını acmasın,sacma konusuyor.
Ara
uslanmaz_genc
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Burda bı yanlıs anlama var..O asKerLErın bosa oldugunu sölemedıkı...

Masa basında oyun oynaırken ..Benıma skerımın bu oyunLAr cevresınde can vermesı benım ıcımı yakıyor dedı..Isınıze geldıgı gıbı algıladınız.Sız.. Bence haklı..SmileSmileSmile

yalnıs anlama yok, yalnısı dogruyla celiştirme bence? konsuma meydanda! oglum olsun askere göndermem diyor! bunun ne demek oldugunu sen biliyormusun? içimi yakıyor felan demedi kardeşim? diyecek olsaydı zaten acık acık derd? neden demedi o zaman? iki kelimeyi söylemek bu kadar zor mu ki? sizin işinize gelmiyo aslında!
uslanmaz_genc
biz ölüyüde alırız, diriyide, biizm için bunlar sereftir, namustur! siz ölüyü almayın! siz yasatın! ne kazanacaksınız o zaman? biz belki cok sey kaybedebiliriz ama itibarımız, serefimiz kaybolmaz bizim! gerekirse butun turkiye öluruz, kanımızla cidgimiz haritayı da kanızmızla sildiririz? bu vatan için bizim canımız feda! babamız, evlatlarımız, kardeşlerimiz, hepsnin canı feda olsun? yeter ki vatan SAGOLSUN!
EndLess
uslanmaz_genc Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yalnıs anlama yok, yalnısı dogruyla celiştirme bence? konsuma meydanda! oglum olsun askere göndermem diyor! bunun ne demek oldugunu sen biliyormusun? içimi yakıyor felan demedi kardeşim? diyecek olsaydı zaten acık acık derd? neden demedi o zaman? iki kelimeyi söylemek bu kadar zor mu ki? sizin işinize gelmiyo aslında!

onda lafı celıstırme derken..Sözune dıkkat et..

Ya konusmanın tamamının dınlemedın..Yada ısıne geldıgı gıbı algıladın..Banada tavır yapıp asaBIMI BOZMA..

KımLerın ne oldugunu bılıyoruz Allah a sukur..Ne okugumuzu duydugumuzuda ..YanLısı doguryu emın ol senden daha ıyı ayırd ederım..Sacma sapan satasmalarla bısey yapmaya calısma..

Ersoyu sevmem hatta nefret ederım..Ama söledıgı sözun ıcınde dogruluk varsa.. bunuda kabullenırım...

Alıntı:Bir çocuğun ne demek olduğunu ben sizler gibi bilemem. Ben anne değilim, olamayacağım da. Ama insan olarak o anaların yüreğinin nasıl cayır cayır yandığını ben anlayamam ama anneler anlar"

Bak burda var..SmileSmileSmile ıyı okuyabılırdın konusmayı..

Ikıncısıde benım aktıldıgım konusmanın butunu degıl..Orda sölenen bır kelıme..Masa basında oyunalr donuyor.EvLatlarımız masa basındakı oyunla ryzuune sehıt dusuyor..Dedı buan katıldım..

Ok sımdı laf atmaya kalkma ugrasamam sneLe..):SmileSmile
Ara
uslanmaz_genc
ben senin gibileri iyi tanırım! tüm türkiye ne dedigini biliyo, sen mi dogruyu bilecen!
bana da tavır yapıp ASABIMI BOZMA! ne demek istiyon sen? asabın mı bozulacak?
uslanmaz_genc
bu arada ben burada bişey yapmaya calısmıyorum! ben dusuncelerimi paylasıyorum! yanlıs kelimeler kullanma!
ѕqρα кJмя
Sersi terör bi masa bası oyunu değil ki,
Ara
uslanmaz_genc
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sersi terör bi masa bası oyunu değil ki,

işte arkadasım, cogu böyle bunu bir oyun oldugunu zannediyo! ona göre yorum yapıyo! bu askerler olmasa hanginiz evinizde uyyabiklirdiniz bee! o zaman hepniz can verdiginiz zaman anlardınız demi bunun oyun olmadıgını? masa basıymıs? albay ölüyo, subay ölüyo, uzman ölüyo bunlar masabasıcımı?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:56 AM