:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: BÜLEN ERSOYUN ACIKLAMASINI...
YANLIŞž BULDUM...
66.67%
4 66.67%
DOGRU BULDUM...
33.33%
2 33.33%
Katılımcı sayısı: 6 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
~~duydunuz mu arkadaşlar~~
uslanmaz_genc
bülent ersoyun vatanımız, askerimiz, topragımız hakkında ki görusleri ve dusunceleri...

buyrun arkadaslar okuyun;

Ersoy: "Tamam vatan bölünmez, bilmem ne olmaz ama göz göre göre de bu çocukları bütün analar doğursun, toprağa versinler. Bu mu yani? Bir çocuğun ne demek olduğunu ben sizler gibi bilemem. Ben anne değilim, olamayacağım da. Ama insan olarak o anaların yüreğinin nasıl cayır cayır yandığını ben anlayamam ama anneler anlar. Başkalarının masabaşı savaşı için evladımı harcayamam. Bir oyun oynanıyor ve biz bunların oyuncağı oluyoruz.

Gündeş: İnşallah Allah bana bir oğul nasip eder de anlı şanlı askere yollarım

Ersoy: Ondan sonra da ölüsünü eline alırsın.

Gündeş: Bu devlet için, bu topraklar için, bir kadın olarak ne gerekiyorsa yapabilirim. Benim oğlum da aslan gibi yapar. Eğer bunun için kaderde ölüm varsa, alnımıza yazılmış böyle bir şey varsa, onu da yaşayacağız. Bunun için şehitler ölmez, vatan da bölünmez zaten,

Ersoy: Şehitler ölmez vatan bölünmez' hep aynı klişe laflar. Hep bunu söylüyoruz zaten. Çocuklar gidiyor, kanlı gözyaşları, cenazeler... Klişeleşmeş laflar..."(ANKA) (alıntıdır)

o kadar askerimiz dağda ve biz hergun evde onları izliyoruz... kimimiz tv karsında elimizde kahvemiz, cayımız izliyoruz. kimimiz, dayanmayıp aglıyor izliyoruz. kimimiz sabaha kadar oturup dualar ediyoruz. biz bunları evde sokakata vs. heryerde rahatca bunları yapabiliyoruz, geziyoruz, demek ki hepsini askerlerimiz sayesinde yapıyoruz! eger rahatsak, duamız vatana olsun! onlar sayesinde biz böyleyiz!
bulent ersoy; o programa cıkıp, keyfini yapabiliyosa askerlerimiz sayesinde yapıyor. biz TÜRK'üz, VATAN'ımızı satmadık satmayız da! bizim VATANI'mız da, askerlik namustur! begenmeyen ceker gider baska ulkeye! ama laf söyleyemez, söyletmeyiz! ( kişisel görusumdur ve lafım meclisten dısarıdır!)

speedy_girl
o kadar askerimiz dağda ve biz hergun evde onları izliyoruz... kimimiz tv karsında elimizde kahvemiz, cayımız izliyoruz. kimimiz, dayanmayıp aglıyor izliyoruz. kimimiz sabaha kadar oturup dualar ediyoruz. biz bunları evde sokakata vs. heryerde rahatca bunları yapabiliyoruz, geziyoruz, demek ki hepsini askerlerimiz sayesinde yapıyoruz! eger rahatsak, duamız vatana olsun! onlar sayesinde biz böyleyiz!
bulent ersoy; o programa cıkıp, keyfini yapabiliyosa askerlerimiz sayesinde yapıyor. biz TÜRK'üz, VATAN'ımızı satmadık satmayız da! bizim VATANI'mız da, askerlik namustur! begenmeyen ceker gider baska ulkeye! ama laf söyleyemez, söyletmeyiz!

PAyLa$ImIn !ç!n T$kL€r arK!m . €v€T $UAn asK€rL€r!m!Z saY€s!Nd€ YaTAkLArIMızDA yaTAß!L!YoRuz RAhat , HuzuRLu $€K!Ld€ ...
Ara
AfrâsyâB
onun oğlu olsa kendinden farkı olmazdı iyiki yok yani ordumuzun kaybetmiş birşeyi yok
Ara
uslanmaz_genc
ben tesekkür ederim, arkadasım!
uslanmaz_genc
şehitler ölmez, Vatan Bölünmez...
simla
doğrusu ben de yanlış buldum bülent ersoyun dediklerini.kimse evladına kıyamaz.o zaman kim kollayacak bu memleketi,topraklarımızı?
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Şehitler ölmez vatan bölünmez bir asker kardeşi olarak bülent ersoyu şiddetle kınıyorum Allah onun ve unun gibi düşünenlerin belasını versin can çekişe çekişe ölsünler inişallah.eğer o oraya çıkıpta böyle konuşabiliyorsa askerlerimizin sayesinde şimdi onun olduğu yere gidip o dilini kökünden kopartmak isterdim bu ne cesaret o..... yaa.
Ara
uslanmaz_genc
[ses]http://www.fileupyours.com/files/165313/Canakkale%20Sehitlerine%20-%20Eledim%20Eledim.mp3[/ses]
uslanmaz_genc
bu sarkı benden ona gelsin! belki hiç duymamıstır o bu sarkıyı! Angry
Masal_yuzLu
ersoy:Bir oyun oynanıyor ve biz bunların oyuncağı oluyoruz.

Aslında bülent hanım beyefendileri Smile haklı cidden haklı OYun var katdeş kardeşi vuruyor ...

Ha şuna gelince bir insanın soy ismi Ne kadarda Çelişir kendisiyle

'ER' soy : ASKER SOYLU
Neyse ERsoy Hanım pardon beyefendilerine katılıyor herne kadar onu sevmesemde Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 07:27 PM