:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
herkes aşk acısı çekiyor.oysa ben...
EndLess
Bence Bosuna BöLe bırını arama bu samanlıkta ıgne aramaya benzer..SmileSmileSmileSmile
Ara
HIÇKIRIK
valla serseii doğru söylüyosun ha şimdi nerde o leylala mecnun aşkarıSmile
Ara
EndLess
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla serseii doğru söylüyosun ha şimdi nerde o leylala mecnun aşkarıSmile

Iyıde .. LeyLa mecnun askLArını kendınıze ornek aLırken bı kere dusunun.. Capınız nekı LeyLa mecnun gıbı ask yasamak ıstıyorsunuz..

Sımdı Herkes.. Bı yanlıs anlama ayrılık..Sımdı bı kac gun konsuma ayrılık..Sımdı..bı gun arama ayrılır..

Hıc Bı Zamöan leyla mecnun asklarına özenmeyın..Onalr sızın capınızı gecer.SmileSmileSmile
Ara
HIÇKIRIK
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Iyıde .. LeyLa mecnun askLArını kendınıze ornek aLırken bı kere dusunun.. Capınız nekı LeyLa mecnun gıbı ask yasamak ıstıyorsunuz..

Sımdı Herkes.. Bı yanlıs anlama ayrılık..Sımdı bı kac gun konsuma ayrılık..Sımdı..bı gun arama ayrılır..

Hıc Bı Zamöan leyla mecnun asklarına özenmeyın..Onalr sızın capınızı gecer.SmileSmileSmile

bizde özeniyoz demedik onların aşkları başka
şimdi ki aşklar onların yanında pire kalır demek istedim benSmile
ama sende güzel konuştun sana katılıyorumSmile
Ara
uslanmaz_genc
arkadaşım; sen, mehmet çoşkundeniz'in AŞK YAKALAR SENİ kitabını bi oku? bence hiç bişeyi asla takma kafaya. muhakkak aşk senide yakalayacktır.

bazen sokakta, caddede, carsıda, sahilde vb. yerlerde dolasırken bir çift göruruz. kıza bakarız dünya tatlısı bişey ve yanında ki erkege baktıgımız zaman! suna bak be! böyle bir kız böyle bir erkek ile beraber! deriz. sasırırız! anlayacagın umutsuzluga kapılamaya hiç lüzüm yok; bir gün istedigin, istedigin gibi yanında olacaktır! eger birşey istiyosan, kuldan isteme, Allah'tan iste; veren o dur...
forbidden-zoner
uslanmaz_genc Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşım; sen, mehmet çoşkundeniz'in AŞK YAKALAR SENİ kitabını bi oku? bence hiç bişeyi asla takma kafaya. muhakkak aşk senide yakalayacktır.

bazen sokakta, caddede, carsıda, sahilde vb. yerlerde dolasırken bir çift göruruz. kıza bakarız dünya tatlısı bişey ve yanında ki erkege baktıgımız zaman! suna bak be! böyle bir kız böyle bir erkek ile beraber! deriz. sasırırız! anlayacagın umutsuzluga kapılamaya hiç lüzüm yok; bir gün istedigin, istedigin gibi yanında olacaktır! eger birşey istiyosan, kuldan isteme, Allah'tan iste; veren o dur...

arkadaş doğru sölüo kesinlikle harfi harfine katılıyorum zaten büük aşklar çapımızı aşar dendiği için şimdi de öyle aşklar nerde deniyor.
Ara
rose-love
bende aynen sana katılıyorum arkadaşım çirkin erkekler bile fıstık gibi kızları götürüyor bizim neyimiz eksik adaletsiz dünya......
Ara
duygusuz_adam_38
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bence Bosuna BöLe bırını arama bu samanlıkta ıgne aramaya benzer..SmileSmileSmileSmile
serseri arkadaşımız çok ama çok doğru söylüyor bu devirde kızlarda değişmiş arkadaş ama hepsine dğil lafım güzel düzgün olanlarda var.onları bulmakda zor buluncada herşeyi olduğu gibi dosdoğru söyleyeceksin yoksa olmaz . ilk önce sen hoşlanırsın tanışırsın biriyle , konuşmaya başlarrsın zaman geçer kız bu her zman doğruları kınoşuyor dürüst der . sende onu hissettiğinde çıkma teklifini patlatırsın. seni sewerse sende onu sewersen tamam bidaha birbirinizi bırakmamaya karar verirsiiz....
bende olsuğu gibi..
ama her insanın istediği sewgili aynı olmuyor aramak lazım kardeş.....Smile
Ara
duygusuz_adam_38
rose-love Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende aynen sana katılıyorum arkadaşım çirkin erkekler bile fıstık gibi kızları götürüyor bizim neyimiz eksik adaletsiz dünya......
arkadaşım bende sana katılıyorum. bende çok gördüm öylesini ama anlamıyorum davranışlarıda düzgün olmuyor bende içimden diyomki bizim kanımızda p_i_ç_l_i_k yok diyorum...
sen hoşlanırmısın kızlara laf amaktan onlar hoşlanıyor öyle erkeklerle çıkan kızlarıda anlamıyorum akıl sır ermiyor.............
tamam kimi kızlarda öyle çirkin ama çok iyi, dürüst. cömert . birini bulur mutluluğu onlarda tadar ne diyelim her güzel kızda öyle değildir..
belki yorumlarım gıcıktır ama kusura bakmayın....
Ara
meervee
sabreden dervişş muradına ermişBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AŞK Acısı Nasıl Gider???????????? senem albayrak 8 1,156 06-14-2007, Saat: 02:53 PM
Son Yorum: deepbLue_
  A?k Acisi ..! Tam1_MaynaK 0 562 07-09-2006, Saat: 04:00 AM
Son Yorum: Tam1_MaynaK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 12:19 PM