:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
herkes aşk acısı çekiyor.oysa ben...
F_r_E_e_S_t_Y_l_E
arkadaşlar herkes anlatıyor forumlarda işte aşkımız şöyle bitti böyle sonlandı işte seviyoduk ama ayrıldık falan.ve bir kısım insan da sadece dalga geçmek için birileriyle çıkıyor.oysa ben gerçek aşkı arıyorum.tamam belki yaşım daha genç,bu yaşta gezip eğlenmem,sevip sevilmem lazım ama ben böyle yapamıyorum işte.bu yaşıma kadar (17) sadece 1 kişiyle çıktım.onunla da aşk gibi aşk yaşadık cidden.ama sonu çok kötü bitti.şimdi yine böyle bir aşk arıyorum ama ortam o kadar yabancı ki bana...herkesin aklı bir karış havada.oysa ben seviyeli,düzgün bir ilişki yaşamak istiyorum.tamam evlencem demiyorum ama yaşadığım AŞK,saf ve temiz olsun.bunu istiyorum.hala var mı günümüzde böyle aşk yaşayan?yoksa ben böyle yaşamaya mahkum muyum???
Ara
MorciveT
Sen de bendensin Smile
Ara
F_r_E_e_S_t_Y_l_E
tşkler.yalnız olmadığımı bilmek güzel Sad
Ara
*Asİ-yÜrEk*
arkadaşım sende haklısın bence sen böyle yaşamaya mahkum değilsin elbet birgün aradığın aşkı bulacaksın kafanı takma aradağını bulur ve mutlu olursun inşallah.
Ara
F_r_E_e_S_t_Y_l_E
teşekkürler.inş. dediğiniz gibi olur.ama beklemekle olmuyo tabi.elimden de bişey gelmiyo.istediğim gibi birini bulmak çok zor.offf off
Ara
*Asİ-yÜrEk*
F_r_E_e_S_t_Y_l_E Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkürler.inş. dediğiniz gibi olur.ama beklemekle olmuyo tabi.elimden de bişey gelmiyo.istediğim gibi birini bulmak çok zor.offf off
arkadaşım lütfen canını sıkma tabiiki bulmak için aramak lazım ama bu devirde bulmakta senin dediğin gibi zor ama lütfen canını sıkma elbet birgün bulursun buna bütün kalbimle inanıyorum.
Ara
F_r_E_e_S_t_Y_l_E
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşım lütfen canını sıkma tabiiki bulmak için aramak lazım ama bu devirde bulmakta senin dediğin gibi zor ama lütfen canını sıkma elbet birgün bulursun buna bütün kalbimle inanıyorum.

inş. dediğiniz gibi olur.teşekkürler
Ara
HiqhVolume
bu konuda gerçkn haklısın...ama sen sadece gerçek aşkı bulucaına inan elbet oda seni bulr Smile
Ara
CaNaT
emin ol aradığını er yada geç bulacaksın
Ara
HIÇKIRIK
merak etme ya seni biyerde bekleyen birileri vardır mutlaka
umudunu sakın yitirmeSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AŞK Acısı Nasıl Gider???????????? senem albayrak 8 1,156 06-14-2007, Saat: 02:53 PM
Son Yorum: deepbLue_
  A?k Acisi ..! Tam1_MaynaK 0 562 07-09-2006, Saat: 04:00 AM
Son Yorum: Tam1_MaynaK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 12:54 PM