:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..seni seviyorum her?eye ra?men..
ROSE
Sen uzaks?n bana ve bir okadar da yak?n. kabullenmek istemedi?im, hissetmekten korktu?um bir duygu var i?imde sana kar?? g?nden g?ne b?y?yen. o duygunun v?cudumu sarmas?n? istemiyorum. e?er ufac?kda olsa bir yer verirsem ona bu zamanla beni kahreder ve ben kendimi asla affetmem.g?zlerimi g?zlerinden ka??rmam?n, seni g?r?nce, seninle konu?unca heyecanlanmam?n, seni d???nmekten b?y?k bir keyif almam?n, seninle birlikte oldu?umda
elini tutmak isteyi?imin, duda??na bir buse kondurmak isteyi?imin, bunlar?n hepsinin bir nedeni olmal?.ve bunlar?n ?tesinde ne hissedersem hissedeyim, sadece bu hissettiklerimin bende gizli kalaca??n?, ne olursa olsun senin bunlar?
asla ??renmemen gerekti?inin bilincindeyim.bu yaz?y? oturmu? sana yaz?yorum i?te. belki bir g?n olurda bir tesad?f eseri eline ge?er bu yaz? ve sen bunu okurken yazar?na tak?l?r g?zlerin, ?a??r?rs?n benim ad?m? orda g?r?nce ve belki merak edersin bunun kime yaz?ld???n?. bilemezsinki o yaz?n?n senin i?in
yaz?ld???n?. her m?sras?nda, her kelimesinde senin oldu?unu.
bilseydin ne hissederdinki, bunu bilmeyi isterdim. ufac?kta olsa y?re?inde benim i?in ne hissetti?ini, zaman zaman beni d???n?p d???nmedi?ini, hepsini bilmek isterdim. ama bunlar? senden duymak istemezdim. isterdim ki mart?lar f?s?ldas?n beni sevdi?ini, denizler senfoni orkestras? kursunlar senin bana sevgini anlatacak, y?ld?zlar kayarken beni sevdi?ini ?izsinler g?ky?z?ne. yada g?zlerin
g?zlerimdeyken seni seviyorum de i?inden, ben onu hissederim.
imkans?zl?klar kahrediyor beni. ama yinede ?ikayet?i de?ilim. zaten istesekte seninle iki ??lg?n a??k olam?yaca??m?z?n fark?nday?m.
bu duygu beni korkutuyor ve rahats?z ediyor ??nk? do?ru de?il. ne do?ru ki hayatda zaten...sana yaz?ld???n? bilmedi?in ve belki hi? haberin bile olm?yacak bir yaz? b?rak?yorum. ?uan beni duymasanda, ve bunu hi? bir zaman bilmeyecek ve anlam?yacak olsanda ilk ve son kez s?yl?yorum bunu ''seni seviyorum her?eye ra?men''
Ara
Firari Fırtına
Yüreğinize sağlık ...

Sevg ...
ÐŽeşaren
sagoLasin arkadas
Ara
derdo
Güselmiş Tşklerrr

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  özür Dilerim çok Kirdim Seni... senem albayrak 5 925 04-15-2022, Saat: 01:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Artik Seni Sevmiyorum... Melek06 3 992 04-12-2022, Saat: 03:01 AM
  Korkma , Seni Artik Sevmiyorum !!! crazy_carsma 15 1,238 04-11-2022, Saat: 10:41 PM
  Aºk Seni Hissetmektir PaPaTYa_PReNSeS 14 1,308 04-10-2022, Saat: 07:35 AM
  seviyorum ve seni........... bilgeis 3 979 04-06-2022, Saat: 02:07 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:15 AM