:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar Yardiminizi Bekliyorum
GeCeı@Şžı@Äžı@
bence ooda seni seviyo ama bellirtmek istemiyo ona zaman ver seni sevmesi için durgunay Smile :S
Ara
yağmur tanecikleriii
sanırım aşkını belli etmeyen biri bazı insanlar içten severler ama cok severler dışarıya belli etmeyı sevmezler
demmekki sneın anlattıgınla aynı
Ara
asi_ve_mai
yapman gereken bence tek şey var...

"sadece kendin ol"
seni seven sen olduğu için sevsin....
değerin hiç bitmesin...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yapman gereken bence tek şey var...

"sadece kendin ol"
seni seven sen olduğu için sevsin....
değerin hiç bitmesin...

Kesinlikle...
Ara
angel16
Mrb Arkadaşim...bence Erkek Milletine Fazla Yüz VermeSmileSmileSmileyani şöyle YapConfusedev Ama Kendin Bilk Sadece Bunu Onu şimartma Arkidişlerin Dediği Gibi Biraz Ağirdan Al KendiniSmileşunuda Unutma Ilk Banada Kimya Hocam Söylemişti Lisedeyken:bir Ilişkide Ilk önce Kim Seni Seviyorum Derse Hep O Kaybeder Ve üzülen Hep O OlurSadbak Ben önce Levente DedirttimSmile
Ara
_AL0n3_
seni seviorum diormuş yha daa ne istiosun yani Big Grin ama yinede daa çoq baqLamak istiosan kendine ona yakın oL bişeLer payLaş hep yanında oLduunu hissettir Confusedmiley17:
Ara
hüzünumuttur
kendin ol yeter sena aşık olucaksa sen lduğun için aşık olsun bence
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Bende şunu söylemek isterim yaa aslında birşey söylemek gerekmiyor seni sevdiğini söylemiş ama daha fazlasını istiyorsan yapacağın şeyler bana göre şunlar. En zor gününde yanında ol onun hoşlanacağı şeyler yap acısını hüzününü sevincini mutluluğunu paylaşki karşılık bulabilesin onun için en değerli anınını mesela onun doğum gününü hiç aklından çıkartma ve unutmaki bu maddelerin hepsini yaparsan bu onun çok hoşuna gidecek ve seni sen olduğun için sevecektir tabii kendi düşüncem bu.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  merhaba arkadaslar :( İNTiZaR 9 456 04-11-2022, Saat: 01:28 AM
Son Yorum: wildfang
  Yorumlarinizi beklİyorum!!! SEHİTLER_OLMEZ 3 766 09-08-2010, Saat: 01:21 AM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  sizden teselli bekliyorum nihilist 13 1,437 06-07-2009, Saat: 11:34 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Arkadaşlar Lütfen Yardım nihilist 7 788 06-06-2009, Saat: 09:14 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  acıl yardıma ihtiyacım var arkadaşlar kafayı yıyecegım deli-kı@z 9 837 03-24-2009, Saat: 08:41 PM
Son Yorum: deli-kı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:58 PM