:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar Yardiminizi Bekliyorum
durgunay
Ya Ben Birini çok Seviyorum Oda Bana Seni Seviyorum Diyo Ama
Fazla Belli Etmiyo Ben Bunu Kendime Nasil Aşik Edebilirim
Ona Nasil Davranmaliyim Sevdigimi çok Belli Ediyorum Lütfen Ne Yapiyim???
Ara
Resimler&Hayaller
Bazı kişiler yapısı gereği sevgilerini fazla yansıtamazlar.Bende biraz öyleyim.Birbirinizi seviyorsanız gerisi fazlada önemlı değil.Onun seni sevdiğini söylüyorsun ve seviyorsun da...Diyecek tek birşey var MUTLU OLUN Smile
Ara
uslanmaz_genc
durgunay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya Ben Birini çok Seviyorum Oda Bana Seni Seviyorum Diyo Ama
Fazla Belli Etmiyo Ben Bunu Kendime Nasil Aşik Edebilirim
Ona Nasil Davranmaliyim Sevdigimi çok Belli Ediyorum Lütfen Ne Yapiyim???

'' kendime nasıl asık edebilirim'' bunu asla yapamazsın. diyosun ki SEVDİGİNİ söyluyor ama fazla belli etmiyor. neden biliyomusun? sen kendini iyice kaptırmıssın ona. sevgini cok fazla belli etmissin. bence o bundan yararlanarak, sana o sekilde davranıyo. hani derler yaa '' agırdan sat kendini'' işte bunu yapamamıssın. benden sana bi tavsiye arkadasım, duygularını kendine sakla, herseye duygularınla cevap verme aklınla ver, duygu ile verilen cevap acı cetirir sana. tabii ki sende sevidigini diyeceksin, duygularını belli edeceksin ama hadiini asmadan! neden mi? sonradan cok uzulursun? ondan dikkatili olman lazım ve sevebildigin kadar sevildiginide bilmen lazım! bu senin hakkındır!!! severken sevilmek, kişiye verilen en guzel hediyedir! en degerli hediyedir!
play-54
Arkadaşım Bence Hoşlanacağı Şeyler Yap ama bi süre seni seviyorum deme arkadaşımın da dediği gibi duygularınla değilde aklınla cvp ver o zaman o sana muhakkak sen beni sevviyormusun diye soracaktır sende sadece seviyorum de abartmadan ondan sonra inan bana sana daha fazla ilgi göstermeye başlayacaktır
Ara
hakan2796
seviyormus zaten seni ne gerek var böyle şeylere ama daha fazlasınız istiyorsan ilgilen onunla konuşmaya çalış çok ama ya senin onu çook sevdiğini anlasın ki oda sana karşı boş olmasın hade kolay gelsinSmileWink
GizLiDüŞž
Seven insan belli eder,bende belli edemem diyordum ama öyle bir duygu ki bu söylemesen yaşamın anlamsızlaşır,seviyorsa mutlaka belli eder.Sen de bir şey yapma içinden geldiği gibi davran.
Ara
uslanmaz_genc
bos ver sen yardımı, durgunay... aklından geceni yap sen bence! tabii seviyosan yap, sevdigini biliyosan yap.. yoksa salla gitsin derim... tabii sallamak senin için kolay olacaksa. ama önemli olanda zaten zoru basarmaktır!
piko
bıraz kendını tutmalısın bence fazla bellı etmen cok kotu zamana bırakacaksın herseyı zamanla gelısır zaten hersey yakın bı zamanda bırakırsa salla gıtsın
Ara
piko
bıraz kendını tutmalısın bence fazla bellı etmen cok kotu zamana bırakacaksın herseyı zamanla gelısır zaten hersey yakın bı zamanda bırakırsa salla gıtsın
Ara
yaralı@ yürek
ona aşık olacagımı hıc düsünmemistim sadece normal bir arkadaslıgımız vardı ama bırgün ona asık oldum cok tuhaf bır duyguydu ona duygularımı soyledım onceden benden hoslanıyordu ama sonradan nolduysa benden uzaklastı hıc konusmadı benımle ama bana verdıgı umutlardan dolayı ıcımde hala olabılır benı sevebılır dusuncesı var ama bılmıyorum yınede sızden yardım beklıyorum cunku bu cocugu anlamıyorum ınsan ya sever ya sevmez benı sevıyomus gıbı yapıp dalgamı gecıyor yoksa sevıyormu bılmıyorum ama onu cok sevıyorum ve bırseyler olmasını ıstıyorum bırılerının duygularıyla oynamak cok kotu bırsey ona boyle bırseyı yakıstıramıyorum ama sevıyorsada nıye soylemıyor bunu anlayamıyorum onerılerınızı beklıyorum bana yardım edin tesekkurler
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  merhaba arkadaslar :( İNTiZaR 9 456 04-11-2022, Saat: 01:28 AM
Son Yorum: wildfang
  Yorumlarinizi beklİyorum!!! SEHİTLER_OLMEZ 3 766 09-08-2010, Saat: 01:21 AM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  sizden teselli bekliyorum nihilist 13 1,437 06-07-2009, Saat: 11:34 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Arkadaşlar Lütfen Yardım nihilist 7 788 06-06-2009, Saat: 09:14 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  acıl yardıma ihtiyacım var arkadaşlar kafayı yıyecegım deli-kı@z 9 837 03-24-2009, Saat: 08:41 PM
Son Yorum: deli-kı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 11:11 PM