:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seni sevmekten onur duyuyorum....
YARGIÇ
aylardan şubat,
perşembeydi günlerden dimi.hatırlıyorum elimde telefonum,yüreğimde kocaman sevdan seni düşlüyordum.ansızın kapanıverdi telefonum.sonra açtım telefonu güç bela,mesaj gelmiş basıyorum tuşlara açılmak bilmiyor,dalga geçiyorum dışarıda yağan karı seyrederken,sanki hayatımı değiştiriyorsun aç artık diyorum telefona öfkelenip.zorla açılıyor mesaj gerçekten güldüğüm şey karşımda hayatım değişiyor.sevdiğini söylüyorsun beni.karlı istanbul sokaklarında koşuşum deli gibi tanıdıkların boynuna sarıldığım an harikaydı biliyormusun.bizim sinanı görüyorum aşkım o ara senin mesajını gösteriyorum severim sinanı kısa boylu hafif tombul bi çocuk parmak uçları üşümüş karlı havada.boynuna sarıldım nasıl mutluydum bilemezsin.o gün bana gelişin dün gibi hala sana tutuldum deyişin....
şimdi çok uzaklardasın bana birgünlük yol kadar ama ne ayrılıklar gördük biz hatırlasana aşkım.askere giden ben geride kalan sen okula giden sen bekleyen ben şimdi sıra sende yine ama bunun son olması için uğraşacağım sevda kokulum.seni öyle çok seviyorum ki.sana olan sevgim bana onur veriyor.
evet bu ne kadar harika bir duygu anlatamam seni sevmekten onur duyuyorum kara gözlüm.sabır ve inatla yine seni bekliyorum....
Ara
ÐŽeşaren
yüregine sagLik arkadas, sagoLasin
Ara
yaraliyureq
saoL krdsmm kLavyeN dert qörmesİN..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  özür Dilerim çok Kirdim Seni... senem albayrak 5 925 04-15-2022, Saat: 01:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Artik Seni Sevmiyorum... Melek06 3 992 04-12-2022, Saat: 03:01 AM
  Korkma , Seni Artik Sevmiyorum !!! crazy_carsma 15 1,238 04-11-2022, Saat: 10:41 PM
  Aºk Seni Hissetmektir PaPaTYa_PReNSeS 14 1,308 04-10-2022, Saat: 07:35 AM
  seviyorum ve seni........... bilgeis 3 979 04-06-2022, Saat: 02:07 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:48 AM