:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yönetim Uyuma Üyelere Sahip Çık
adyge55
evet arkadaşlar yönetim uyanmış durumda bir isteğiniz varsa hazır fırsat varken isteyin Big Grin

tşkler arkadaşlar ilgi ve alakanız için tşk butonum faaliyete geçmiş bulunuor

bekleyin arkadaşlar tşkler havada uçuşacak Big Grin
Ara
adyge55
arkdaşlar kusura bakmayın sorun meğer benim kullandığım browserdeymiş değişince tşk butonuda çalışmaya başladı Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkdaşlar kusura bakmayın sorun meğer benim kullandığım browserdeymiş değişince tşk butonuda çalışmaya başladı Big Grin
ben bakmadım kusura ama o dediğin ne oluyo ben bilmiyom Big Grin bi anlatsan diyorum
Ara
YARGIÇ
Ortak ortalığı yaygaraya verdinBig Grin
Ara
EndLess
Abı senın yuzune savas cıkar bılıyon mu Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben bakmadım kusura ama o dediğin ne oluyo ben bilmiyom Big Grin bi anlatsan diyorum

uzun mevzu o şimdi anlatmakla bitmez sayın yönetici arkadaşlarım o konuda sana yardımcı olurlar sanırım ve umuorum Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uzun mevzu o şimdi anlatmakla bitmez sayın yönetici arkadaşlarım o konuda sana yardımcı olurlar sanırım ve umuorum Big Grin
ya yardımcı olmazlarsa ben bişi öğrenemem ki o zmn sen anlat ben dinlerim Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
sorma ortak ya hiç aklıma gelmemişti evden bakınca sabahta burda denedim yine olmadı browseri değişince düzeldi ercanla konuşuorduk tam aklımda browseri değişmek geçiordu değiştim ve düzeldi Big Grin
Ara
adyge55
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abı senın yuzune savas cıkar bılıyon mu Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

yok nan o kadarda değil ne savaşı yaşasın barış ve özgürlük Big Grin
Ara
adyge55
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya yardımcı olmazlarsa ben bişi öğrenemem ki o zmn sen anlat ben dinlerim Big GrinBig Grin

anlatmasalar anlatırım ama şuan işlerim var daha sonra anlatsam olur tabi yönetici arkadaşlar anlatmazlarsa gerçi sende ne olduğunu bilirsin şimdi bizimle kafa yapma bence Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yönetim'in Dikkatine Yenemuko 9 1,069 03-24-2008, Saat: 09:34 PM
Son Yorum: chatlaq
  Yönetim Bir Arzum Var *Asİ-yÜrEk* 3 527 02-14-2008, Saat: 04:09 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  Yönetim ve Resimli Üyeler Okusun ... Firari Fırtına 236 8,624 09-02-2007, Saat: 10:43 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:31 PM